Meme Estetik Fiyatlar | Güzellik Çarşısı

Meme Estetik Fiyatlar

400 cc silikon Kaç Beden?, Göğüs büyütme ameliyatını devlet karşılıyor mu?, Kaç cc silikon takılmalı?, Silikon ömrü ne kadar? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Meme Estetik Fiyatlar
05 Nisan 2022
416 okunma
Meme Estetik Fiyatlar

Meme Estetik Fiyatlar; Meme estetiği küçültme büyütme ve dikleştirme gibi birçok yöntem ile memelerin daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlar. Meme estetiği yaptırmak isteyenler doktora ulaşarak istedikleri meme görünümüne sahip olabilirler.

Meme Büyütme Teknikleri

Meme büyütme işlemim meme cerrahları tarafından gerçekleştiriliyor olup aynı zamanda birçok yöntem ile yapılmaktadır. Dolgu ve protez teknikleri ile yapılan meme büyütme işlemi 18 yaşından büyük herkese yapılabilir. Meme estetik fiyatlar genel itibariyle aynı olup bazen de doktordan doktora değişim gösterebilir. Meme büyütme operasyonu yaptırmak isteyenler bir meme cerrahına ya da estetik doktoruna başvurabilirler.

Meme Protez Fiyatları

Göğüs üzerinde değişiklikler yapılarak daha güzel bir görünüme kavuşması meme estetiği ile sağlanabilir. Meme protez fiyatları da değişiklik gösterebildiği gibi teknikler değiştiğinde de fiyatlarda oynama olabiliyor. Implant protez ya da diğer protez çeşitlerinden meme estetiği yaptırmak istediğinizde meme cerrahınıza fiyatları hakkında danışabilirsiniz. Meme protezleri dışı silikon içi sıvı ile doldurulmuş olup memeye ameliyat ile yerleştirilir.

Meme Estetik Fiyatlar; Göğüs Estetiği Genel Fiyatlar

Meme estetiği dolgu ya da protez ile yapılabiliyor olup yöntemden yönteme fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Dolgu yaptırmak isteyenler Aquafilling tekniğine başvurarak izsiz ve ameliyatsız hayallerindeki göğüslere kavuşabilirler. Aynı zamanda meme protez estetikleri ömür boyu kalıcı olup ameliyatla gerçekleştirilir. Gözünüzün içine damla şekil veya yuvarlak şekil yerleştirilerek meme estetik operasyonunuz tamamlanır.

Meme Estetik Fiyatlar


Meme Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Göğüs estetiği büyütme küçültme ve dikleştirme gibi birçok çeşide sahiptir. Bunlardan herhangi birini yaptırmak isterseniz doktorunuz ilk önce genel sağlık durumunuzdan onay almak ister. Meme estetiği yaptırmak isteyenler bir meme cerrahına başvurup ardından gerekli testleri yaptırdıktan sonra operasyona katılarak istedikleri meme görüntüsüne sahip olabilirler. Meme estetik fiyatları hakkında meme cerrahınız ile görüşebilirsiniz.

Meme Estetik Fiyatlar; Aquafilling Tekniği Nedir?

Meme büyütme operasyonlarında dolgu tekniği olarak da bilinen Aquafilling, ameliyatsız bir şekilde meme büyütme işlemine olanak sağlar. İğne ile %98’ i su olan sıvı meme içerisine enjekte edilerek daha dolgun görünmesi sağlanabilir. Aquafilling tekniğiyle yaptırdıktan sonra 5 ila 8 sene rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kalıcı bir teknik olmadığı için herhangi bir problem olduğunda cerrahınız da danışmanız daha temkinli olacaktır.

Meme Estetik Fiyatlar; Meme Rekonstrüksiyonu Nedir?

Meme üzerinde kist ya da tümör tanısı konulduktan sonra mastektomi ameliyatı ile kas dokusunda ki hastalık alınır. Mastektomi ameliyatı yapıldıktan sonra memede doku kaybı kısmen ya da tamamen yaşandığı için memede şekil bozukluğu ortaya çıkabilir. Meme rekonstrüksiyonu mastektomi ameliyatından sonra memenin eski haline ya da istenilen şekle ulaşmasında büyük rol oynar.

Meme Estetiği Ameliyatı Öncesi Ve Sonrası

Meme estetiği ameliyatı öncesi birçok testten geçip onay alındıktan sonra operasyona katılırsınız. Meme estetiği ameliyatı sonrasında iyileşme sürecinin diğer etkenlere bağlı olarak değişebilir. Meme estetik fiyatlar doktordan doktora ve yöntemden yöntemi değişiklik gösterebiliyor.