İbrahim Saraçoğlu Nasır Tedavisi | Güzellik Çarşısı

İbrahim Saraçoğlu Nasır Tedavisi

Ibrahim Saraçoğlu ayaktaki nasıra ne iyi gelir?, Ayaktaki nasır doğal yolla nasıl geçer?, Nasıra ne iyi gelir ayak nasırına?, Limon nasırı nasıl söker? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > İbrahim Saraçoğlu Nasır Tedavisi
23 Temmuz 2015
1.153 okunma
İbrahim Saraçoğlu Nasır Tedavisi

Nasırlar zaman zaman hayatımızı gerçek anlamda cehenneme çeviren ve bizlere büyük ızdırap veren problemlerden biridir. Nasır aslında insan derisinin kendini savunma mekanizmasıdır. Herhangi bir sebeple sürtünme ve basınç gibi nedenlerde insan derisinin kalınlaşıp savunma moduna geçmesi nasır oluşumuna neden olmaktadır. İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisi konusunda çığır açmış bir doktordur. Önerdiği yöntemler çok kısa bir sürede nasırların ortadan kaybolmasına neden olan İbrahim Saraçoğlu’nun nasır tedavi yöntemlerine göz atacak olursak:

  • İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisi birinci yöntem gece yatarken nasırlı bölgeye orta boy bir ananasın koyulup bunun bir bant yardımıyla problemli bölgeye sabitlenmesidir. Sabah kalkındığında ananas çıkarılıp, nasırlı bölge 15 dakika ılık suyun içinde bekletildikten sonra yavaş bir şekilde törpülendiğinde nasırın deriden ayrıldığı görülecektir. Haftada 3 kez uygulandığında çok iyi sonuçlar vermektedir.
  • İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisinde bir başka yöntem de yine gece yatarken orta boy bir incirin ikiye bölünüp aynı ananasta olduğu gibi bir bantla nasırlı bölgenin üzerine sabitlendikten sonra, sabah kalkıldığında çıkarılmasının ardından ılık suda biraz beklenilip törpülenmesi sonucunda nasır probleminiz büyük ölçüde yok olacaktır. Haftada 2 kez uygulanabilir.
  • İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisi uygulamalarında en göze çarpan konu, belirtilen yöntemler sayesinde cilde en ufak bir zarar vermeden ölü nasırlı hücrelerin zaman içinde ciltten sökülüp atılmasıdır. Ancak İbrahim Saraçoğlu nasıra yol açan problemin de (örneğin ayakkabı vurması) hayatımızdan çıkarılması gereğinin altını önemle çizmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/ibrahim-saracoglu-ayak-mantari-tedavisi/
https://guzellikcarsisi.com/nasir-nasil-tedavi-edilir/
https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-nasir-tedavisi/
https://guzellikcarsisi.com/elma-sirkeli-yuz-maskesi/
https://guzellikcarsisi.com/evde-gece-kremi-nasil-yapilir/