Merce Boluğur Foto Galeri | Güzellik Çarşısı

Merce Boluğur Foto Galeri

Merve Boluğur nasıl ünlü oldu?, Merve Boluğur Acemi Cadı da kaç yaşındaydı?, Merve Boluğur hangi okul mezunu?, Merve Boluğur nerede? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Foto Galeri > Merce Boluğur Foto Galeri
31 Ocak 2015
1.314 okunma
Merce Boluğur Foto Galeri

Merve Boluğur foto galeri sayesinde en göz alıcı fotoğralarını görebilmemiz mümkün olacaktır. Eşsiz güzellikteki Boluğur’un birçok fotoğrafı vardır. Kişiler tarafından oldukça sevilen ve bir hayran kitlesine sahip olan Boluğur Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularının arasında yer almaktadır. Oldukça ses getiren işlerde kendi başarısını oldukça net bir şekilde kanıtlamıştır. Aldığı her işi yeteneği sayesinde çok farklı boyutlara taşıyan Merve Boluğur’un kim olduğuna dair merak edilen çeşitli konular bulunmaktadır.

Merve Boluğur Kimdir?

Merve Boluğur foto galeride eşsiz güzelliğin sahibinin kim olduğu yüzeysel olarak bilinse dahi kişiler Boluğur hakkında detaylı bilgilere sahip değildir.

Şuanda 33 yaşında olan Boluğur; 1987 yılının Eylül ayının 16. Gününde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Merve Boluğur hem modellikte hem de sinema ve dizi oyunculuğunda oldukça başarılı bir kadındır. Merve Boluğur hayatlarımıza; Ayşegül karakteriyle giriş yapmıştır. İlk dizi projesi olan Acemi Cadı oldukça sevilmiş ve ses getirmiş olan bir proje idi.

Bunun yanında Merve Boluğur çeşitli dizilerin kadrosunda başarılı bir şekilde yer almıştır. Bu dizileri;

Muhteşem Yüzyıl, Kuzey Güney, Küçük Sırlar, İçimdeki Fırtına ve Aşk Yeniden olarak sıralayabilmekteyiz.

Tüm bunların yanında başarılarının bir kanıtı olarak Merve Boluğur 2010, 2011 ve 2017 yıllarında çeşitli kategori de ödül almıştır.

Merve Boluğur’un Yeni Sevgilisi Kim?

Magazin sayfalarında her daim yer edinen Merve Boluğur’un hali hazırda sevgilisi olmadığı görülüyor. Zaman zaman bu tarz iddialar ile magazinde sıklıkla yer alabiliyor. Ancak sosyal mecralardan herhangi bir paylaşımda bulunmaması henüz yeni bir sevgilisinin olmadığını kanıtlar nitelikte.

Merve Boluğur Nerede?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Merve Boluğur uzunca bir süredir sinema ve de dizi projelerinde yer almıyor. Bunun üzerine akıllara Merve Boluğur nerede sorusu gelebilir. Ancak ünlü oyuncunun sosyal mecralardan yapmış olduğu paylaşımlar ile adından söz ettirmeye devam ettiği görülüyor.

Merve Boluğur Kaç Yaşında?

Minyon yapısı ve farklı bir güzellik algısı ile dikkat çeken Boluğur için yaş araştırması yapılıyor. Bunun üzerine ünlü ismin doğum tarihi 16 Eylül 1987 olarak ele alınır. Şimdilerde 34 yaşında olan ünlü ismin Youtube üzerinden sık sık videolara yer verdiği ve bu şekilde adından söz ettirmeye devam ettiği görülüyor.

Merve Boluğur Boyu Kaç Santim?

Türk oyuncu 34 yaşında olmasına rağmen minyon yapısından dolayı daha küçük gözüküyor. Bunun üzerine boyunu merak edenlere 1,64m açıklaması yapılır. Zayıf ve fit görünümü ile halen dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Merve Boluğur Kiminle Birlikte?

Magazin dünyasında sık sık adından söz ettiren Merve Boluğur’un hayatında kimse yer almıyor. Henüz ünlü oyuncunun özel hayatına ilişkin net bir açıklaması bulunmuyor. Ancak yakın zamanlarda herhangi birisi ile haberlerinin çıkmaması da ünlü ismin yalnız olduğunu kanıtlar nitelikte.

Merve Boluğur Kimlerle Aşk Yaşadı?

Aşk hayatından kaynaklı olarak her daim dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü oyuncunun Murat Dalkılıç ile gerçekleştirdiği evliliği büyük ses getirmiştir. 2015 yılında evlenen ünlü isimlerin 2017 yılında boşandığı bilinir. 2 yıl süren ilişkileri boyunca magazin dünyasında adları sık sık geçmiştir.

Merve Boluğur Türk Mü?

1987 yılında dünyaya gelen Merve Boluğur’un annesi Yugoslav göçmeni olarak biliniyor. Babasında ise herhangi bir göçmenlik bulunmuyor. Aslen Karabüklü olarak tanınan ünlü ismin Türk olduğu bilinir. İstanbul’da yaşamış ve büyümüştür. Burada almış olduğu tiyatro eğitimleri üzerine de sahne hayatına adım atmıştır. Özellikle de ‘Acemi Cadı’ adlı dizi ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Merve Boluğur Kimin Kızı

Kül ve Ateş, Aşk Yeniden ve de Hoşça kal Güzin gibi çeşitli projelerde yer alan Merve Boluğur İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Nehra Boluğur babası ise Erdoğan Boluğur olarak bilinir.

Merve Boluğur’da Estetik Var Mı?

Farklı bir güzelliğe sahip olan ünlü oyuncunun estetik iddialarını her daim yalanladığı görülüyor. Yüzünde herhangi bir estetiğin olmadığını belirtiyor. Merak edenler de mevcut eski projelerine bakarak aslında ünlü ismin çok fazla bir değişikliğe uğramadığını görüyor. Doğal bir güzelliğe sahip olan Türk oyuncular kervanına katılıyor.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/merve-bolugur/

https://guzellikcarsisi.com/adriana-lima-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/fahriye-evcen-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/anne-hathaway-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss-foto-galeri/