Cilt güzelliği ve bakımlı olması herkesin istediği bir durumdur. Cildin parlak ve taze görünmesi için cilde iyi gelen yiyecekler bulunur....
21.07.2021
10
Karaciğere iyi gelen yiyecekler sayesinde bu önemli organda meydana gelen hasarların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Vücudumuzda enzimlerin üretilmesinde ve vücudun...
16.07.2021
51
Rüyada örümcek görmek çok farklı şekillerde tabir edilebilir. Görülen örümceğin şekli ve rengine göre farklı yorumlanır. Genel olarak hayırlı bir...
08.07.2021
31
Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
67

Rüyada At Görmek | Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?

05.04.2021
237
Rüyada At Görmek | Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?

Atın rüyada görülmesinin birçok türünde hayırlı yorumlar bulunurken, at etinin yenmesi ise şerre yönelik yorumların yapıldığı bir durumdur. Rüyada at görmek ve bu atın tüm kontrolünü elinizde tutarak, hızını ve hareketlerini yönlendirme kudretine sahip olmak, hayırlı bir olaydır. Attan düşmek, at eti yemek, atın ölümüne sebep olmak, at vurmak, atın bir uzvunu kesmek veya kuyruksuz at görmek, hayırlı olmayan rüyalardır.

Rüyada At Değiştirdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek ve bilinen atın değiştirilmesi, evli olan kişiler tarafından evliliğinin sonlandırılması veya başka birine aşık olunmasına işarettir. İşi bulunan bekar kişiler için ise bu rüyadaki yorum, kısa zaman içerisinde farklı bir işe geçileceğine delalet eder.

Rüyada Attan Düşen Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Kır renkli, kızıl renkli olmasına bağlı olarak rüyada at görmek farklı anlamlara gelmektedir.  Attan düşmek hayırsız bir durum olduğu için, kızıl renkli veya koyu renkli bir attan düşmek, kısa zaman içerisinde şer olarak nitelendirilebilecek bazı durumlarla karşılaşılacağına delalettir. Rüyada at görmek eğer yakını tarafından attan düşülürse veya rüya sahibi tarafından düşüş yaşanırsa, sağlık veya maddi yönden olumsuzluklarla karşılaşılacağına işaret eder. Düşülen ata kızılıp şiddet uygulanması veya satılmak istenmesi durumunda, aile hayatında geçimsizliklerle birlikte birçok sorunun aynı anda geleceğine işarettir.

Rüyada Semer Vurulmuş At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek ve bu atın semer vurulmuş bir at olduğuna şahit olmak, atın boyutuna göre maddi durumunun uzun süre boyunca aynı şekilde kalacağına işaret eder. Orta boyutlarda, binilebilir bir atın yorumu orta halli yaşamdır. Rüyada at görmek kır renkli olduğu taktirde çabaların hayırlı sonuçlanacağına, kızıl renkli olduğu taktirde çabaların olumsuz sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada At Satın Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

At satın almanın yorumları hayırlı bir şekilde yapılmıştır. Rüyada at görmek pazarda veya dışarıda gezen bir atın herhangi birinden para veya takas ile alınması halinde, memurluk, işçilik veya müdürlük süresince maaşının hızla yükseleceğine işaret eder. Rüyada at görmek eğer rüyayı gören kişi bir süredir bir gayrimenkul için çaba sarf ediyorsa, bu çabalarının hayırlı şekilde sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada Attan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek eğer at sert veya nazik bir şekilde biniliyorken sizi düşürüyorsa, aynı şiddette ve oranda para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Arabanız, eviniz, sağlık durumunuz veya iş hayatınızla ilgili uğraşlar ortaya çıkacak ve bunlar nedeniyle maddi kayıp yaşanacaktır. Rüyada at görmek satın alınan ata ilk binişin ardından düşülmesiyle sonuçlanan bir durumdan oluşuyorsa, aile hayatınızda bir süre sonra ciddi problemler çıkabileceğine delalet eder.

Rüyada At Eti Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek ve görülen atın öldürülmesinin ardından yenmesine bir şekilde vesile olmak, çevrenizde şerrinize hareket eden insanların olduğuna işaret eder. Rüyada at görmek ve at eti yemek iyi olmadığı gibi, beddua alındığı veya işlerin yolunda gitmemeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada At Öldürdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek malın ve paranın kullanımıyla ilgili rahatlığa ve bolluğa ulaşacağına yorumlanır. Kendi kaderini ve maddi sorumluluklarını son dönemde alacağı birkaç kararla yönlendireceğine, nimet ve malda bereket yaşanacağına delalet eder. Rüyada at görmek ve ölümüne neden olmak, şer değil tam tersine hayrın göstergesidir. Kuvvetin artacağına, güçsüz düşülmesi veya şifa aranıyor olması halinde, şifaya ulaşılacağına delalettir.

Rüyada Gemsiz Dizginsiz Ata Bindiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Gemi bulunmayan ve dizginlerini tutamayacağınız bir ata binmeniz, rüya sahibi olarak başta sizin ve çevrenizin pek çok zorunlulukla karşılaşacağınıza delalet eder. Yapacağınız işler, görevler, çalışmalar, yatırımlar için kendi kararlarınızın çok küçük bir paya sahip olacağına işaret eder. Rüyada at görmek ve bu atın vahşi, gemi ve dizgini bulunmayan bir at olması halinde güçsüzlüğü ve iktidar ile yetkinin zamanla kaybedileceği anlamına gelir.

Ailede veya iş dünyasında bu tarz mağduriyetler ve güçsüzleşme süreçleriyle karşılaşılabiliyor olması, alacağınız kararların, başkaları tarafından verileceğine yorumlanıyor. Rüyada at görmek gemi bulunan ve tüm kontrolün sizin elinizde olduğu, eyeri hazır veya sizin tarafınızdan konulmuş bir at maddi ve manevi gücü işaret eder.

Rüyada Genç At Tay Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir yerleşim ananına, köye veya mahalleye bir anda yüzlerce atın giriş yapması, ortalığı dağıtmaya başlaması oldukça şiddetli bir etkiyle karşılaşılacağına delalet eder. Bazı yorumlarda yağmur, bazılarında kar bazılarında ise rüzgar ve manevi huzursuzluk şeklinde tasvir edilmiştir. Rüyada at görmek atın yeni doğmuş bir tay olması durumunda, gücün ve iş dünyasındaki itibarın artacağına delalet eder. Rüyada at görmek sadece hayırla yorumlanabilecek bir durum olmadığı için, atın rengi, büyüklüğü ve diğer fiziksel özellikleri de özel anlamlar taşıyacaktır. Eğer tamamen kırmızı veya bir kısmında kan rengi bulunan bir at görülürse, işlerin zaman içerisinde sarpa saracağına ve maddi durumun kötüleşeceğine işarettir. Genç bir ata onu zorlamadan rahat bir şekilde biniyorsanız, emellerinize ulaşacağınıza ve çevrenizdeki kötü niyetli insanları yenilgiye uğratacağınıza delalet eder.

Rüyada Kanatlı At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek kanatlı ve uçan bir at olduğu haliyle, hayırlı ve maddi durumun güçleneceğine delalet eder. Çift kanatlı, boynuzlu, uzun kuyruklu ak bir at görülmesi, atın heybetine bağlı olarak gücün durumunu ve bu gücün süresini belirten bir imgedir. Rüyada at görmek atların değiştirilmesi, normalde kanatsız ve çelimsiz olan bir atın bir anda kanatlı ve heybetli bir hale gelmesi durumunda, maddi manevi güçleneceğinizi gösterir. At bir yandan sizin yansımanız ve iç dünyanızın, maddi gücünüzün sembolüdür. Eğer güçlü ve büyük kanatlara sahip olan at bir anda küçülür ve çelimsiz hale gelirse, alacağınız riskli kararlarda şerle karşılaşabileceğinize yorumlanır.

Rüyada Ölmüş At Görmek Ne Anlama Gelir?

Sıkıntının geçeceği ve gösterilen çabaların nihayet sonuç bulmaya başlayacağına delalet eder. Rüyada at görmek eğer bu at ölüyse, boyutuna ve atın yaşına bağlı olarak, göreceğiniz itibar ve kazanacağınız namın daha büyük olacağına yorumlanır. İş hayatına giriş yapmanız, sektör değiştirmeniz, çocuğunuzun olması, bir alanda başarılı olmanız, sınava girmeniz ve sonucunda mülakatlara yönelmenize yönelik yorumu bulunuyor. Rüyada at görmek canın acıması ve bitkinlikle birlikte görülmemişse, hayra ve itibarın artacağına delalet eder. Ölen atın şerle ilgili herhangi bir yorumu yapılmamıştır.

Rüyada Atın Isırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek eğer görülen at sizi veya sevdiğiniz bir başkasını ısırıyorsa, yakın zamanla karşılaşılacak zorluklar karşısında kuvvetli bir duruş sergileneceğine yorumlanır. Sadece mücadele edilecek durum için değil, sonrasında da gücün korunması halinde hayırlı bir döneme girileceğine delalet eder. Rüyada at görmek atın ısırması ve kan akıtması durumunda, yaşanacak zorluklar karşısında belinizin büküleceğini ve umutsuzluğa kapılmaya başlayacağınıza yorumlanır. Arka arkaya yaşanan tüm zorlukların üstesinden gelmeyi başaran kişiler ise başta çevresindekiler olmak üzere herkesten saygı görmeye başlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.