Kate Upton Hakkında Bilgi | Güzellik Çarşısı

Kate Upton Hakkında Bilgi

Kate Upton ne iş yapıyor?, Kate Upton nerede yaşıyor?, Kate Upton kaç yaşında?, Kate Upton çocuğu var mı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Kate Upton Hakkında Bilgi
28 Aralık 2014
3.180 okunma
Kate Upton Hakkında Bilgi

Adı: Kate Upton

Tam Adı: Katherine Elizabeth Upton

Doğum Tarihi: 10.06.1992

Kilosu: 60 kg

Boyu: 1,79

Nerede Doğdu: St. Joseph, Michigan, Amerika

Hayatı:  Amerika asıllı olan ünlü manken 3 çocuklu bir aileden gelmektedir. Kate Upton, çocukluğunu Florida Melbourne’da geçirmiştir. Ünlü manken, çok iyi bir at binicisidir. Hatta at biniciliğinde dereceleri bulunmaktadır. Modellik kariyerine başlamadan önce çok iyi bir at binici olarak 5 tane dünya şampiyonluğu kazanmıştır.

Kate Upton


Kate Upton Sport Illustrated dergisinin özel sayısına bikinili olarak verdiği pozlar sayesinde tanınmıştır. Kate, iç çamaşırı üretimi yapan firmaların gözbebeği konumundadır. Upton, 2008 yılında Miami’de düzenlenen Elite Model Management yarışmasında bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu yarışmadan sonra Kate, 2008 yılında New York kökenli olan ünlü model ajansı IMG ile anlaşma imzalamıştır. Mankenlik kariyerinde hızla yükselmeye başlayan Kate, daha sonra New York’a taşınmıştır. İlk modellik deneyimini Dooney&Bourke çantalarının reklam yüzü olarak yapmıştır. Sport Illustrated Swimsuit kapağını 2010 – 2011 yıllarında süsleyerek yılın çaylağı seçilmiştir. Kate, Beach Bunny mayoları ve Victoria’s Secret için modellik yapmaktadır. Bunların yanında ünlü manken ayrıca 2011 yılında Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçilmiştir. 2011 yılının Nisan ayı’nda yayınlanan bir video ile popülerliğini oldukça arttırmıştır. Bu videodan sonra 2012 30 Nisanı’nda Cat Cadyy adlı videoda da yer alarak ününe ün katmıştır. Ünlü manken bunların dışında bazı filmlerde de rol almıştır. 2011 yapımı olan Bay Hightower’ın Metresi, 2012 yapımı olan Rahibe Bernice ve son olarak 2014 yapımı olan Öteki Kadın filmlerinde rol almıştır.

Kate Upton Foto Galeri İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-hayati/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss/

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/ruyada-at-gormek/