Kate Upton Hayatı | Güzellik Çarşısı

Kate Upton Hayatı

Kate Upton nerede yaşıyor?, Kate Upton ne iş yapıyor?, Kate Upton kaç yaşında?, Kate Upton çocuğu var mı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Kate Upton Hayatı
28 Temmuz 2015
1.971 okunma
Kate Upton Hayatı

Kate Upton hayatı ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran bir modeldir. 1992 yılında Amerika’da dünyaya gelen model, 3 kardeşe sahiptir. Atlara olan ilgisinden dolayı bu yönde ilerleyen yaşlarında eğitim almış ve başarıları ile de çok iyi bir at binicisi olduğu görülmüştür. Oyunculuğunun yanında birinciliği ile birinciliği bulunmaktadır. Miami Elite model ile imzaladığı sözleşme ile kariyer hayatı başlamıştır. Bu süreçten sonra Miami’ye taşınarak yaşamına tek başına burada devam etmiştir.

Kate Upton Kariyer Yolculuğu

Kate Upton çektiği resimler, modelliği, çarpıcı açıklamaları ve reklam yüzü olduğu çanta markası sonrasında kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam etmiştir. 2012’de kapak yüzü olduğu derginin ardından kendisine birçok reklam film teklifi de gelmiştir. Antarktika’da gerçekleştirdiği çekimler sonrasında yalnızca Miami için değil dünyanın birçok noktasında binlerce hayran kitlesi kazanmayı sağlamıştır. Bununla birlikte Victoria Secret, BEACH BUNNY gibi çeşitli anlaşmalar üzerine de imza atıp düzgün fiziğini birçok noktada ön plana çıkarmıştır. Kate Upton hayatı için en keskin dönüm noktası 2011 yılında yayınlanan internet videosudur. Bu video o dönem 7 milyon kişiye ulaşarak Kate Upton’un dünyaca tanınmasına sebep olmuştur. Kate Upton halen birçok dergide muhteşem fiziğiyle ön planda olurken beyazperde de oyunculuğuyla boy gösteriyor.

Tam adı Katherine Upton olan Kate Upton, 10 Haziran 1992’de Amerika’da Michigan, St.Joseph’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Florida Melbourn’de geçiren Kate Upton’un üç kardeşi bulunmaktadır. Amcası Fred Upton Michigan 6.bölge kongre temsilcisidir. Çocukluğundan beri atlara ilgi duyan ve at biniciliği eğitimleri alan Kate Upton’un çok iyi bir at binicisi olduğu söylenebilir.The Ameriacan Paint Horse Derneği için defalarca at binen güzel oyuncunun halihazırda 4 birinciliği bulunuyor.

Kate Upton kariyer basamaklarına tırmanmaya başlıyor:

16 yaşına geldiğinde Miami Elite Model Management ile sözleşme imzalayarak profesyonel kariyerine adım atan Kate Upton, hemen ardından Mimi’ye taşınarak yaşamına burada devam etmiştir. Miami’ye taşındıktan sonra IMG Models’a katılan model Kate Upton resim çekimleriyle de ilk modellik deneyimlerini “Garage and Douney&Bourke” de yaptı. Çanta firmasının reklam yüzü olan Kate Upton firmanın satışlarının önemli ölçüde artmasında başrol oynadı. 2010 yılına geldiğinde Guess ile yaptığı anlaşma onu Guess’in yeni reklam yüzü yaptı. Bir yıl sonra Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yılın çaylağı seçilmesinin hemen ardından Kate Upton resimleri 2012’de de derginin kapak yüzü olmayı başardı.


Antartika’da gerçekleşen çekimler sonrasında dünyanın her yerinden yeni hayran kitleleri kazandı. Popülaritesi iyice artan ABD’li model,Beach Bunny ve Victoria Secret için modellik anlaşmaları imzaladı. Esquire dergisi tarafından 2011 yazın kadını seçilen Kate Upton düzgün fiziğinin yanı sıra sempatikliğiyle de ön plana çıktı. Ancak asıl sıçrayışının 2011 yılının Nisan ayında yayınlanan Dougie adlı internet videosuyla olduğu söylenebilir. Bu video kısa sürede dünyanın her yerine ulaşarak herkes tarafından çok ilgi çekti. Kate Upton bu videoda keskin eleştiriler alsa da genel anlamda sempatikliğiyle ön plana çıktı.VanityFair’in 100.yıl şerefine kapak kızı olma onurunu da yakalayan Kate Upton, özel Kate Upton foto dizaynlarıyla da modellik dünyasına yepyeni bir nefes getirmişe benziyor.

Kate Upton

Kate Upton

Kate Upton beyazperdeye adım atıyor:

Aynı yıl Tower Heist adlı komedi filmiyle beyazperdeye adım atan Kate Upton filmde bay Hightower’ın metresi rolünde oldukça beğeni topladı. Bir yıl sonra da 2012’de yine bir komedi filmi olan The Three Stooges filmiyle izleyici karşısına geçen KateUpton, bu filmde canlandırdığı Rahibe Bernice rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aynı zamanda 30 Nisan 2012 tarihinde Terry Richardson’a ait olan “CatDaddy” videosunda yer alıp inanılmaz ilgi çekti. 2014 yılında da The Other Woman filminde Amber rolüyle yer aldı. Kate Upton ilgi çekici fiziği, sempatikliği ve kamera karşısındaki rahatlığıyla gelecekte de birçok film projesinde yer alacağa ve özellikle komedi filmlerinin aranılan yüzü olmaya devam edeceğe benziyor.

Film kariyerinin yanında televizyon programlarında da boy gösteren Kate Upton, Tosh 0, Late Show with  David Letteman, Saturday Night Live ve Sports İllustrated The Making of Swimsuit 2012 gibi televizyon yapımlarında da yer aldı. 1.77’lik uzun boyuyla da dikkat çeken Kate Upton bundan dolayı şikayeti olmadığını hatta biraz daha uzun boyu olmayı bile istediğini belirtiyor. Üniversite eğitimine halen Indiana University’de devam eden Kate Upton, eğitimin hayatında çok önemli olduğunu ve sürdürebildiği ölçüde eğitimine devam edeceğini de vurguluyor. Anglikan dinine bağlı olduğunu açıklayan güzel mankenin parmağındaki haç dövmesi oldukça dikkat çekmektedir.

Kate Upton

Kate Upton

Kate Upton geçen dönemde meydana gelen İCloud skandalıyla da adından bir hayli söz ettirmişti. Kate Upton fotoğrafları çıplak helde internete sızan Kate Upton, hukuki girişimlerde bulunsa da bunun devamının gelmesinden oldukça çekindiğini açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton/
https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-foto-galeri/
https://guzellikcarsisi.com/kate-moss/
https://guzellikcarsisi.com/kate-moss-foto-galeri/
https://guzellikcarsisi.com/ruyada-at-gormek/