Kate Moss Hakkıda Bilgi | Güzellik Çarşısı

Kate Moss Hakkıda Bilgi

Kate Moss kaç yaşında?, Lila Grace Moss kac yasinda?, Kate Moss kiminle beraber?, Kate Moss kaç çocuğu var? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Kate Moss Hakkıda Bilgi
28 Aralık 2014
1.341 okunma
Kate Moss Hakkıda Bilgi

Adı: Kate Moss

Tam Adı: Katherine Ann Moss

Doğum Tarihi: 16.01.1974

Kilosu:58 kg

Boyu:1,70

Nerede Doğdu: Addiscombe, Croydon, South London, İngiltere

Hayatı: Ünlü İngiliz model Kate Moss 13 yaşına kadar anne ve babasıyla yaşamıştır. Daha sonra anne ve babası ayrılan ünlü model okul hayatında fazla başarılı bir öğrenci olmamasına rağmen spor ile yakından ilgili olması onu spor alanında başarılı bir kişi yapmıştır.

Kate Moss daha 14 yaşındayken Bahamalar’da yaptığı tatilden dönerken New York JFK havaalanında Storm Model Management kurucularından Sarah Doukas tarafından keşfedilir ve bu olay Kate için yeni bir hayatın başlangıcı olur. Ünlü mankeni İngiliz basıyla tanıştıran çalışması ise The Face adlı bir moda dergisi için verdiği siyah beyaz resimler olmuştur. 90’lı yıllara damgası vuran modellerden fiziki olarak çok farklı olan Kate, o dönemlerde uyuşturucu kullanmaya başlamıştır. İspanya’da bulunduğu bir dönemde aldığı aşırı kokain yüzünden komaya giren ünlü manken bir süre uyuşturucu tedavisi görmüştür. Kokain kullanırken çekilen fotoğraflarının basına sızması ünlü mankeni zor durumda bırakmış hatta çalıştığı birçok firma ile iş bağlantıları kesilmiştir. Zor günlerini yakın arkadaşları sayesinde atlatan ünlü manken Chanel ve Burberry gibi moda devlerinden teklifler almaya başladı. Bazı müzik starları ile yakın arkadaş olan Kate, onların birçok video kliplerinde de rol aldı. Kanser konusunda araştırmalar yapan bir fonu destekleyen ve savaş çocuklarına yardımcı olmak için yapılan birçok projeye katılan ünlü manken hala kızı ile birlikte Londra’da yaşamına devam etmektedir. Ünlü manken moda dünyasında önde gelen birçok markanın modelliğini yapmıştır.


Kate Moss Foto Galeri İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-hayati/

https://guzellikcarsisi.com/ingiliz-diyeti/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-foto-galeri/