İngiliz Diyeti | Güzellik Çarşısı

İngiliz Diyeti

Ingiliz diyeti kaç gün yapılır?, 2 günde hızlı kilo nasıl verilir?, Ingiltere diyeti kaç kilo verdirir?, Süt ve yeşil çay diyeti nasıl yapılır? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Diyet > İngiliz Diyeti
28 Ocak 2015
989 okunma
İngiliz Diyeti

İngiliz diyeti sayesinde kilo verme sürecinde hız kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Özellikle beslenmenize yeni bir soluk getirmek için İngiliz diyeti alternatiflerine bir göz atabilirsiniz. Uzun süre kilo vermek için çaba sarf ettikten sonra kalan birkaç kilo ile başınız dertte ise bu diyet size yardımcı olacaktır. Toplamda 20 gün uygulamanız yeterli olacaktır. Beslenme düzeninin bu adı almasının nedeni İngiliz alışkanlıkları ile oldukça benzer noktalara sahip olmasından kaynaklanmaktadır.  Temelde karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenme üzerine kurulu bir sistemdir. Karbonhidratı da genellikle sebze ve meyvelerden almanız istenmektedir. Protein daha çok tok tutarken sebze ve meyveler de vitamin ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu şekilde ketojenik bir sistem olmadan kilo vermenize hız kazandırabilirsiniz.

Kilo Verme Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

İngiliz diyeti uygularken genel günlük hayat yaşantınızı da değiştirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde kilo verme aşamasında kalıcı bir sonuç elde edebilirsiniz. Örneğin bol su içmeyi bir alışkanlık haline getirmeniz gerekmektedir. Kilo verme süreci içerisinde sorun yaşamamak için hareketli bir yaşam ritmine sahip olmanız da işleri sizin için kolaylaştıracak!

Günümüzde birçok kişi çabuk kilo vermenin yollarını aramaktadır. Çabuk kilo verirken sağlıklı bir diyet yapılmalı ve uzmanlar tarafından hazırlanan diyetler uygulanmalı ve uzman diyetisyenlerden yardım alınmalıdır. Günümüzde en çok rağbet gören diyetlerden biri olan İngiliz diyeti çabuk ve sağlıklı kilo vermenizi sağlayacaktır. Düzenli bir diyet ile 7 günde 20 kilo verilebilmektedir.


İngiliz Diyeti İle 7 Günde 20 Kilo Vermek

            Yapacağınız İngiliz diyeti ile 7 günde 20 kilo verme fırsatınız vardır. Bunun için 2 gün sebze ve meyve 2 gün ise protein ile beslenmeniz gerekmektedir. Yağların kalori miktarı yüksek olduğundan dolayı karbonhidrat ve protein ile beslenmek sizin daha az kalori almanızı sağlayacaktır. Ayrıca protein vücudu tok tutacağından dolayı çabuk acıkmayacak ve daha az kalori alacaksınızdır. Ayrıca bu diyet 20 gün süreceğinden dolayı 20 gün boyunca belirlenen yasak gıdaları kesinlikle tüketmemeniz gerekmektedir. Bu diyet uygulanırken protein günlerinde 1 fincan sütlü kahve, 1 dilim ekmek, yarım çay kaşığı tereyağı ve bal kahvaltı menünüzü oluşturacaktır. Öğle yemeğinde 1 dilim kepek ekmeği ile beraber 100 gr haşlanmış tavuk ve 1 bardak tavuk veya et suyu menünüz olacaktır. Akşam menüsü ise 1 bardak yoğurt,  dilim kepek ekmeği,  gr haşlanmış et veya balıktan oluşacaktır. Sebze ve meyve günlerinde ise 2 elma, 2 portakal, salata, lahana ve pancardan oluşan menüler kullanmanız gerekir.

Kısa sürede kilo verebileceğiniz İngiliz diyeti sayesinde sağlıklı bir diyet yapmış olursunuz. Yasaklara kesinlikle uymalı ve havuç ile patatesten uzak durmalısınız. İçecek olarak su ve ayran tüketmeniz gereken bu diyet sayesinde sağlıklı bir şekilde çabuk olarak kilo verebilir ve 20 günlük diyeti tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu diyet 6 aydan önce tekrarlanmaz.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss/

https://guzellikcarsisi.com/cabuk-yaglanan-saclar-icin-oneriler/

https://guzellikcarsisi.com/10-gunde-8-kilo-verdiren-diyet/

https://guzellikcarsisi.com/1100-kalorilik-diyet/

https://guzellikcarsisi.com/dogal-zayiflama-mamasi/