Cilt güzelliği ve bakımlı olması herkesin istediği bir durumdur. Cildin parlak ve taze görünmesi için cilde iyi gelen yiyecekler bulunur....
21.07.2021
10
Karaciğere iyi gelen yiyecekler sayesinde bu önemli organda meydana gelen hasarların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Vücudumuzda enzimlerin üretilmesinde ve vücudun...
16.07.2021
51
Rüyada örümcek görmek çok farklı şekillerde tabir edilebilir. Görülen örümceğin şekli ve rengine göre farklı yorumlanır. Genel olarak hayırlı bir...
08.07.2021
31
Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
67

10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet

01.02.2015
551
10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet

 

10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet

            Çağımızın hastalığı obezite olduğundan dolayı kilo almaktan herkes korkar. Günümüzde aşırı kilolu insanlar çabuk kilo vermek isterler. Çabuk kilo verebilmek için 10 günde 8 kilo verdiren diyet nasıl yapılır bilmeniz gerekmektedir. Bu sayede çabuk kilo verebilirsiniz.

 

10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet Nasıl Uygulanır

            Çabuk kilo vermek için uygulanan 10 günde 8 kilo verdiren diyet kahvaltıları sabit olup diğer öğünler değişmektedir.

Kahvaltılar 1 dilim yağsız peynir, 1 ince dilim buğday ekmeği ve 1 fincan şekersiz çay veya kahveden oluşmaktadır.

1.gün öğle yemeği 2 adet kayısı kıvamında yumurta ve domates salatalıktan oluşur. Akşam ise 7 adet ızgara köfte ve bol maydanozlu salatadan oluşmalıdır.

2.gün öğlen 1 simit ve ev yoğurdundan yapılan 1 bardak ayran akşam ise 150 gr haşlanmış tavuk ve domates salatalıktan oluşan menüler tüketilmelidir.

3.gün öğlen1 kase ev yapımı yoğurt ve 1 ince dilim kepek ekmeği tüketilmelidir. Akşam ızgara balık veya biftek ile salatalık tüketilmelidir.

4.gün öğlen 3 tane patates akşam ise 5 adet kuzu pirzola ile salata tüketilmelidir.

5.gün öğlen salata akşam ise yoğurt ve menemen tüketilmelidir.

6.gün öğlen 3 adet sosis ve salata tüketilmelidir. Akşam 2 tane az pirinçli kabak dolması ve 1 bardak ev yoğurdu tüketilmelidir.

7.gün öğlen 2 dilim yağsız peynir, roka ve maydanoz destekli salata ve 1 ince dilim tam buğday kepek ekmeği tüketilmelidir. Akşam 3 şiş ızgara ve salata tüketilmelidir.

8.gün öğlen patates salatası akşam ise cacık ve 6 kaşık makarna tüketilmelidir.

9.gün öğlen domates ve salatalık ile 2 tane kayısı kıvamında yumurta tüketilmeli ve akşam salata ile 7 adet ızgara köfte tüketilmelidir.

10.gün öğlen meyve akşam ise 6 kaşık makarna ve semizotu salatası tüketilmelidir.

Çabuk ve hızlı biçimde kilo vermek için uygulanan bu diyet sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Yani 10 günde 8 kilo verdiren diyet sayesinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.