Bar Refaeli Hakkında Bilgi | Güzellik Çarşısı

Bar Refaeli Hakkında Bilgi

Leonardo DiCaprio ve Bar Rafaeli neden ayrıldı?, Bar Refaeli kaç yaşında?, Bar Refaeli nerede yaşıyor?, Bar Refaeli evli mi? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Bar Refaeli Hakkında Bilgi
29 Aralık 2014
1.484 okunma
Bar Refaeli Hakkında Bilgi

Bar Refaeli hakkında bilgi alınmak isteyen dünyanın en popüler mankeni ve sinema oyuncusudur. Ünlü manken, 4 Haziran 1985 yılında dünyaya gelmiştir. İsrailli olan Refaeli, İsrail’in kırsal bir kentinde ailesine ait at çiftliğinde büyümüştür.

Bar Refaeli Kimdir?

Bar Refaeli hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceğiniz dünyanın en popüler mankenlerindendir. Ünlü manken, 1985 yılında İsrail’de dünyaya geldi. Modellik kariyerine henüz 8 aylıkken başlamıştır. 8 aylık bir bebekken reklam filmlerinde oynayan Refaeli, diş teli kullanmaya başladığı için bir süre kariyerine ara verdi.

15 yaşındayken profesyonel olarak modellik kariyerine başladı. Elle, Maxim, Cosmopolitan, Vogue gibi dergilerle çalışmaya başladı. 2000 yılında İsrail’de güzellik yarışmasına katıldı ve “Yılın Modeli” ödülünü kazandı. Profesyonel olarak modellik yapmaya başladıktan sonra Dim markası ile birlikte birçok derginin kapak modeli oldu.

İlk defa 2011 yılında “The Session” filminde rol alarak oyunculuk kariyerine başladı. Özel hayatından da sık sık söz ettiren Refaeli, 2003 yılında Arik Weinstein ile evlenmiştir. 2005 yılında Leonardo Di Caprio ile nişanlandı ve 2011 yılında ayrıldı. 2015 yılında iş adamı Adi Ezra ile evlendi.

Adı: Bar Refaeli

Tam Adı: Bar Refaeli

Doğum Tarihi: 04.06.1985

Kilosu: 58 kg

Boyu: 1,74

Nerede Doğdu: İsrail

Hayatı: İsrailli ünlü manken Bar Refaeli ülkesinin kırsal kesiminde bulunan ve ailesine ait olan bir at çiftliğinde dünyaya gözlerini açar. Kendisi dışında 3 erkek kardeşi daha vardır. Daha yaşına gelmeden 8 aylıkken annesi kızındaki yeteneği görüp 1 yaşına girmeden reklamlarda oynatır. Böylelikle ünlü manken daha yaşına girmeden reklam dünyasına ilk adımını atar.


İleriki zamanlarda dişlerindeki bir sorundan dolayı diş teli takmak zorunda kalan Bar Refaeli reklam yıldızlığına veda etmek zorunda kalır. Refeali, 15 yaşına geldiği zaman tekrar mankenlik mesleğine dönüş yapar. Castro ve Pilpel gibi markaların tanıtım reklamlarında boy gösterir. Ünlü manken 2000 ve 2001 yılında düzenlenen güzellik yarışmalarında yılın modeli unvanını alır. Yurt dışı bağlantılı ilk çalıştığı firma Dim’dir. Daha sonra dünyaca ünlü Fransız dergisi ELLE’nin kapağında yer alır. İsrailli ilk manken olarak Sport Illustrated dergisinde de yer alır. İtalya’nın dergisi GQ’ ya 2006 yılı Mart ayının kapak yıldızı olur. Ünlü model Chaim Buzaglo tarafından çekilen Session filminde yer alarak sinema dünyasına adım atmıştır. Ailesine çok düşkün olan ünlü manken bir iş yapacağı zaman kardeşlerinin mutlaka onayını alıyor. Güne sabah kahvesini içmeden başlamayan ünlü model hastalık derecesinde hijyen takıntılı. Ünlü manken kendi tasarladığı iç çamaşırlarını giymeyi tercih ediyor. Nisan 2012 Yılı’nda dünyanın en güzel, yetenekli, komik ve zeki kadınlar sıralamasında 4. olmuştur.

Bar Refaeli Foto Galeri İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/bar-refaeli-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/behati-prinslo/

https://guzellikcarsisi.com/beren-saat/

https://guzellikcarsisi.com/dunyanin-en-havali-pansiyonlari-neler/

https://guzellikcarsisi.com/mrainda-kerr-foto-galeri/