Behati Prinslo Hakkında Bilgi | Güzellik Çarşısı

Behati Prinslo Hakkında Bilgi

Adam Levine kaç çocuğu var?, Behati kaç yaşında?, Adam Levine karısı kim?, Maroon 5 solisti kaç yaşında? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Behati Prinslo Hakkında Bilgi
31 Aralık 2014
1.573 okunma
Behati Prinslo Hakkında Bilgi

Behati Prinsloo hakkında bilgi almak isteyeceğiniz en popüler mankenlerden biri. Victoria’s Secret meleklerinden biri olan model, 16 Mayıs 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Namibyalı Prinsloo, henüz 17 yaşındayken kariyerine başlamıştır.

Behati Prinsloo Kimdir?

Behati Prinsloo hakkında bilgi alabileceğiniz onlarca haber ve kaynak bulunuyor. Dünyanın en popüler mankenlerinden biri olan Prinsloo, güzelliği ve özel hayatı ile sık sık gündeme geliyor. Google aramalarında birçok modelin önüne geçen modelin sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi bulunuyor.

Behati Prinsloo 16 Mayıs 1988 yılında dünyaya geldi. 16 yaşındayken Afrika tatilinde keşfedildi. Kariyerinde en popüler olduğu dönem Victoria’a Secret modeli olduğu dönemdir. Ünlü model, 2014 tarihinde Adam Levine ile Meksika’da evlendi. 2 çocuk annesi olan Prinsloo, özel hayatıyla da gündeme gelmeye devam ediyor.

31 yaşında olan Behati Prinsloo, 1.80 cm boyunda, 54 kilodur. Güney Afrika’da doğan ünlü model, kariyerine 17 yaşında iken başlamış ve kariyerinden oldukça mutlu olduğunu birçok röportajında açıklamıştır. Adam Levine ile evli olan modelin Magda ve Boet adında iki çocuğu vardır.

Adı: Behati Prinslo

Tam Adı: Behati Prinslo

Doğum Tarihi: 16.05.1989

Kilosu: 53 kg

Boyu: 1.78

Nerede Doğdu: Namibya

Hayatı: Namibya doğumlu olan Behati Prinslo ülkesinin simgesi durumuna gelmiştir. Babası bakan olan ünlü model Güney Afrika’da tatil yaparken keşfedilmiştir. Ünlü manken dünyaca tanınan giyim markası olan Victoria’s Secret’ın meleklerindendir. Victoria’s Secret dışında birçok ünlü markanın tanıtımlarında da modellik yapmaktadır.


Ünlü manken Behati Prinslo 2008 yılında Victoria’s Secret Pink’in kapak yüzü olmuştur. Daha sonraları ise 2009 yılında Victoria’s Secret’ın mankenlerinden biri olarak defilelerde boy göstermiştir. Ünlü manken kısa bir süre önce nişanlı olduğu şarkıcı Adam Levine ile hayatını birleştirmiştir. Prinslo, geçenlerde Victoria’s Secret’ın katalog çekimleri için kamera karşına geçti ve her zaman olduğu gibi herkesi büyüledi.

Şu sıralarda yoğun iş temposundan dolayı oldukça yoğun günler yaşayan ünlü model başka yerlerden gelen tekliflere yetişemediğinden şikâyet etmektedir. Behati, bir röportajında yaşadığı sürece kürk giymeyeceğini ve elmas takmayacağını açıkladı. Hayvanların katledilmesine hiçbir zaman seyirci kalamayacağını söyleyen ünlü manken ayrıca elmas madenlerinde yaşananları göz ardı edemeyeceğinden dolayı böyle bir karar aldığını söyledi.

Behati, saçlarının güzel ve çarpıcı görünmesini ince taneli deniz suyu spreyi kullanmasına bağlıyor. Bu spreyi herkese tavsiye eden ünlü manken bu yöntemin güzel saçlar için ucuz bir yöntem olduğunu söylüyor. Google aramalarında diğer manken arkadaşlarına oldukça fark atarak ön sıralarda yer alan Prinslo hem iş hayatında hem de evlilik hayatında mutluluğu yakaladığını söylüyor.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/bar-refaeli/

https://guzellikcarsisi.com/alessandra-ambrosio/

https://guzellikcarsisi.com/dunyanin-en-havali-pansiyonlari-neler/

https://guzellikcarsisi.com/adriana-lima-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/miranda-kerr/