Miranda Kerr | Güzellik Çarşısı

Miranda Kerr

Miranda Kerr ne kadar kazanıyor?, Orlando Bloom ve Miranda Kerr nasıl tanıştı?, Miranda Kerr nasıl keşfedildi?, Miranda Kerr kaç yaşında? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Miranda Kerr
27 Aralık 2014
3.029 okunma
Miranda Kerr

Adı: Miranda Kerr

Tam adı: Miranda May Kerr

Kilosu: 56

Boyu: 1,75

Nerede Doğdu: Sydney, Avustralya

Hayatı:  Avustralya’nın Sydney şehrinde dünyaya gelen ünlü manken Miranda Kerr organik cilt bakım ürünlerinin satışını yapan bir şirketin kurucularındandır. Profesyonel mankenlik hayatına 1997 yılında keşfedilmesinden sonra adım atan ünlü mankenin en önemli çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria’s Secret bulunmaktadır.

Miranda Kerr iki çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Gunnedah isimli küçük bir kasabada yetişmiştir. Katolik okulunu bitiren ünlü manken 13 yaşındayken Dolly adlı gençlik dergisinin düzenlediği bir yarışmada kapak yüzü seçilmiştir. Daha sonra Melbourne Chawick ajansıyla bir anlaşma imzalayan Kerr hem okumuş hem de kariyerinde hızla yükselmiştir. Avustralya’da bulunan Portmans mağazalar zincirinin reklam yüzü olur. Ünlü manken kariyerinde ilerledikçe Avustralya ve Yeni Zelanda moda dergilerinin kapaklarını süslemeye başlar. Daha sonra ünlü manken, Orlando Bloom ile hayatını 2010 yılında birleştirmiştir. Bu evlilikten bir oğlu olan Kerr 2013 yılında eşinden resmen boşanmıştır. Ünlü mankenin kariyer hayatı 2003 yılında bir reklam firması için gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri ile başlamıştır. 2004 yılında New York’a taşınan Miranda burada birçok ünlü marka ile çalışmıştır. 2006 yılında Maybelline ile anlaştıktan sonra dünyaca ünlü Victoria’ Secret kadrosuna katılan ilk Avustralyalı manken olmuştur. Ünlü manken 2011 yılında grubun baş meleği olarak 2,5 milyon dolar değerinde ki bir sutyeni tanıtmıştır. 2013 yılının Nisan ayında birçok defilelerine çıktığı Victoria’s Secret’ten ayrılmıştır. Miranda, ülkemizde 10 Ocak 2014 yılında Antalya’da düzenlenen bir defilede dünyaca ünlü bir mücevher markasının tanıtımı için podyuma çıkmıştır.


Miranda Kerr Foto Galeri İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/mrainda-kerr-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/sems-aslan-cilt-sikilastirma/

https://guzellikcarsisi.com/tatile-giderken-yapilmasi-gereken-bakimlar/

https://guzellikcarsisi.com/fahriye-evcen-hayati/

https://guzellikcarsisi.com/sivilcelerden-kurtulmak-icin-ceviz-yapragi-maskesi/