Doğal Selülit Kremi | Güzellik Çarşısı

Doğal Selülit Kremi

Evde selülit kremi nasıl yapılır?, Selülit için evde ne yapabilirim?, Selülit kremi yerine ne kullanılır?, Selülit en hızlı nasıl geçer? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Doğal Selülit Kremi
31 Ocak 2015
1.073 okunma
Doğal Selülit Kremi

 

Doğal Selülit Kremi

            Günümüzde birçok bayanın korkulu rüyası olan selülit, uygulanacak olan krem sayesinde korkulu rüya olmaktan çıkabilir. Bunun için doğal selülit kremi yapmayı ve uygulamayı bilmeniz yeterli olacaktır. Selülit için piyasada oldukça pahalı kremler satılmakta ve bayanlar bu kremlere avuç dolusu paralar dökmektedirler. Daha az maliyetli ve evde kendinizin kolayca uygulayabileceği bu kremler sayesinde selülit derdinden daha az maliyet ile kurtulabilirsiniz. Bunun için selülit kremi nasıl yapılır bilmeniz gerekmektedir.

 

Doğal Selülit Kremi Nasıl Yapılır

            1 yemek kaşığı biberiye yağı, 1 tatlı kaşığı okaliptüs yağı, 2adet taze kırmızıbiber, ¼ taze zencefil ve 300 gr susam yağından oluşan doğal selülit kremi sayesinde selülit derdinden kurtulmanız mümkün olacaktır. Bu kremi yapmak için okaliptüs yağı, biberiye yağı ve susam yağını tahta kaşıkla iyice karıştırdıktan sonra diğer ürünleri de içerişine ekleyerek benmari yöntemi ile bu karışımı yarım saat pişirmeniz gerekmektedir. Oldukça kolay olan bu karışım cilde çok iyi gelmekte ve selülit derdinden sizi kurtularak olan karışımdır. Bu karışım hazırlandıktan sonra 1 gün boyunca dinlenmesi ve sonrasında uygulanması gerekmektedir. 1 gün bekletilen bu karışımı dairesel hareketleri ile masaj yaparak vücudunuza uygulamanız selülitlerinize iyi gelecektir. Ayrıca bu karışım günlük olarak uygulanabilmekte ve içerisinde biber bulunduğundan dolayı kan akışını hızlandırmaktadır.


Evde kolayca ve ekonomik olarak hazırlanabilen doğal selülit kremi selülitlerden kurtulmak için en etkili yöntemlerden birisidir. Ayrıca bu karışımın içerisinde bulunan biber kan akışını hızlandırdığı için selülit görüntüsünden kurtulmak daha kolay olacaktır. Tamamı doğal olan ürünlerden oluşan bu krem korkmadan vücudunuza uygulanabilir ve selülit görüntüsünden bir an önce kurtulmak mümkündür. Bundan dolayı uygulaması ve hazırlanması kolay olan bu krem günlük olarak uygulanmalıdır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-selulit-tedavisi/

https://guzellikcarsisi.com/selulit-neden-olur/

https://guzellikcarsisi.com/ender-sarac-selulit-tedavisi/

https://guzellikcarsisi.com/selulit-icin-dogal-yontemler/

https://guzellikcarsisi.com/dudak-kremi-yapimi/