Rüyada evlenildiğinin görülmesi farklı yönlere çevrilir. Rüyada kiminle evlenildiği ya da kimin evlendiğinin görülmesi gibi farklı şekilde değişkenlik gösterir. Rüyada...
07.06.2021
20
İtalya, kesinlikle gezip görülmesi gereken harika kültüre sahip bir ülkedir. Bu yüzden eğer yurtdışında hangi ülkeye gideceğiniz konusunda kararsızsanız sizlere...
26.05.2021
40
Ankara sanal market kategorisinin yıldızı olan Bikeşfet sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı markete gitmeden temin etme fırsatını elde edebilirsiniz. Bikeşfet sayesinde süt...
24.05.2021
41
Su çiçeği, halk arasında genel olarak çocukların yakalandığı bir hastalık olarak yer alsa da, her yaş grubunda görülebilir. Su çiçeği...
20.05.2021
65

Erin Heatherton

07.01.2015
1.537
Erin Heatherton

Adı: Erin Heatherton

Tam Adı: Erin Heather Bubley

Doğum Tarihi: 04.03.1989

Kilosu: 55kg

Boyu: 1.80m

Nerede Doğdu: Illinois, ABD

Erin Heatherton hayatı

Hayatı: Esas olarak Yahudi asıllı olan ABD’li model ve oyuncudur. Hayalinde doktor olmak olan ünlü model tesadüf sonucu manken olduğunu söylüyor. Erin Heatherton 16 yaşında geldiğinde Miami’de üniversite turuna katılır.

Erin Heatherton kimdir

Burada kendisine bölüm seçmeye gittiği sırada bir model avcısı tarafından keşfedilir ve bu olaydan sonra ünlü mankenin hayatı değişir. Ünlü manken, iç giyim firması olan Victoria’s Secret’in meleklerinden biridir.

Erin Heatherton kaç yaşında

2008 yılından bu yana ünlü iç çamaşırı firması Victoria’s Secret’in defilelerinde boy göstermektedir. Ayrıca dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio’nun kız arkadaşı olarak dünya basınını meşgul etmektedir.

Erin Heatherton nereli

Dosso Dossi Fashion Show defilesinde podyuma çıkmak için ülkemize gelen güzel model Erin Heatherton ülkemizi çok sevdiğini söyledi.

Erin Heatherton boyu

Antalya’da düzenlenen bu gösteride bulunan ünlü manken ülkemizden ve insanlarımızdan çok memnun kaldığını, insanlarımızın çok cana yakın olduğunu söylemiştir.

Erin Heatherton resimleri

Ünlü manken Antalya’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show da Behcettis, Topcapys ve Norms markalarına ait elbiselerinin tanıtımını yapmıştır.

Erin Heatherton ne iş yapıyor

Bu defilede tüyler ile süslü olan ve “Siyah Kuğu” diye adlandırılan elbiseyi ünlü manken çok beğendiğini söyledi. Erin, Türk modeller ile çalışmaktan çok zevk aldığını onların de profesyonel davrandıklarını belirtti. Ünlü model hayatında ki en önemli şeyin mutlu olmak olduğunu söylüyor.

Erin Heatherton kilosu

Bunun için de modellik yapmaktan mutluluk duyduğu sürece bu işi yapmak istediğini belirtiyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.