Erin Heatherton | Güzellik Çarşısı

Erin Heatherton

Erin Heatherton Kimdir?, Erin Heatherton Evli Mi?, Erin Heatherton Çocuğu Var Mı?, Erin Heatherton Model Mi? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Erin Heatherton
07 Ocak 2015
2.274 okunma
Erin Heatherton

Erin Heatherton Victoria Secret defilesi ile adını duyurmuş ünlü mankenlerden bir tanesidir. Hem güzelliği hem de seksi tavırları ile ses getiren ünlü manken iç giyim markalarının aranılan ismi haline gelmiştir. Heatherton kimdir merak edenlere:

  • 32 yaşında olan ünlü manken ABD’de dünyaya gelmiştir.
  • Tam doğum adı ise Erin Heather Bubley şeklinde bilinmektedir.

2013 yılında dünyaca ünlü Victoria Secret yolundan ayrılan ünlü manken bu süreçte zorlandığı ifade etmişti. Son derece harika bir vücuda sahip olmasına rağmen sürekli olarak eleştiri aldığı için defilelere son verdiğini belirtmiştir.

Erin Heatherton Kimdir?

Erin Heatherton denilince ilk akla gelen Vicroria Secret geçmişi oluyor. 2008 yılında adım attığı defileler ile adını duyurduğu bliniyor. Buna ek olarak adının Leonardo Di Caprio ile yaşadığı aşktan kaynaklı da duyurduğunu unutmamak gerekir. Yaşadıkları kısa ama heyecanlı ilişkiden kaynaklı bir süre magazini meşgul ettiği bilinir.

Ünlü mankenin sadece defilelerinden söz etmek doğru olmayacaktır. Bununla birlikte yer aldığı pek çok sinema projesi de bulunuyor. Skum Rocks ve de Büyükler 2 bunlar arasında yerini almıştır. Aynı şekilde She’s Funny That Way filmi ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Adı: Erin Heatherton

Tam Adı: Erin Heather Bubley

Doğum Tarihi: 04.03.1989

Kilosu: 55kg

Boyu: 1.80m

Nerede Doğdu: Illinois, ABD

Erin Heatherton hayatı

Hayatı: Esas olarak Yahudi asıllı olan ABD’li model ve oyuncudur. Hayalinde doktor olmak olan ünlü model tesadüf sonucu manken olduğunu söylüyor. Erin Heatherton 16 yaşında geldiğinde Miami’de üniversite turuna katılır.

Erin Heatherton kimdir

Burada kendisine bölüm seçmeye gittiği sırada bir model avcısı tarafından keşfedilir ve bu olaydan sonra ünlü mankenin hayatı değişir. Ünlü manken, iç giyim firması olan Victoria’s Secret’in meleklerinden biridir.

Erin Heatherton kaç yaşında

2008 yılından bu yana ünlü iç çamaşırı firması Victoria’s Secret’in defilelerinde boy göstermektedir. Ayrıca dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio’nun kız arkadaşı olarak dünya basınını meşgul etmektedir.


Erin Heatherton nereli

Dosso Dossi Fashion Show defilesinde podyuma çıkmak için ülkemize gelen güzel model Erin Heatherton ülkemizi çok sevdiğini söyledi.

Erin Heatherton boyu

Antalya’da düzenlenen bu gösteride bulunan ünlü manken ülkemizden ve insanlarımızdan çok memnun kaldığını, insanlarımızın çok cana yakın olduğunu söylemiştir.

Erin Heatherton resimleri

Ünlü manken Antalya’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show da Behcettis, Topcapys ve Norms markalarına ait elbiselerinin tanıtımını yapmıştır.

Erin Heatherton ne iş yapıyor

Bu defilede tüyler ile süslü olan ve “Siyah Kuğu” diye adlandırılan elbiseyi ünlü manken çok beğendiğini söyledi. Erin, Türk modeller ile çalışmaktan çok zevk aldığını onların de profesyonel davrandıklarını belirtti. Ünlü model hayatında ki en önemli şeyin mutlu olmak olduğunu söylüyor.

Erin Heatherton kilosu

Bunun için de modellik yapmaktan mutluluk duyduğu sürece bu işi yapmak istediğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/guzellik/blog/

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/lady-gaga/

https://guzellikcarsisi.com/fahriye-evcen-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/alisilmisin-disinda-muhtesem-film-onerileri-neler/