Evden Çıkmamanıza Sebep Olacak Müthiş Buluşlar | Güzellik Çarşısı

Evden Çıkmamanıza Sebep Olacak Müthiş Buluşlar

Evden çıkmamak hastalık mı?, Evde kalmayı sevenlere ne denir?, Çocuk neden evden çıkmak istemez?, Bir çocuğun psikolojisi nasıl bozulur? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > Evden Çıkmamanıza Sebep Olacak Müthiş Buluşlar
04 Şubat 2020
1.126 okunma
Evden Çıkmamanıza Sebep Olacak Müthiş Buluşlar

Sosyalleşmek veya gece dışarı çıkmak kesinlikle fazlasıyla eğlenceli fakat evde olmanın verdiği inanılmaz keyfe kim karşı koyabilir mi? Özellikle yaklaşan soğuk havalarla birlikte evde oturup film izlemek ve battaniyeye sarılmak kulağa gerçekten huzura kavuşmanın tek yöntemiymiş gibi gelmektedir! Evde vakit geçirmeyi seven bu kadar fazla insan varken, markalar da her geçen gün evde kullanılabilecek yeni şeyler üretiyor. İşte soğuk günler için markaların ürettiği harika eşyalar;

1-Isıtmalı Yatak

Bir yataktan daha ne istenilebilir ki?

Özellikle son zamanlarda, yataklar artık asla eskisi gibi değiller. Çok daha konforlu ve uyku dostu olmalarının yanı sıra, yataklar artık insanları soğuk kış günlerinde ısıtmayı da başarabilmekte! Üstelik çift kişilik yataklarda iki tarafın da dilediği ısıda yatabilmesi için bu yatakların uzaktan kumandalı ve tuşlu seçenekleri de bulunmaktadır. Türkiye’de belirli yatak markalarında kolaylıkla bulunabilen bu yataklar tam da keyifçiler için!

2-Masaj Yastığı

Dünyanın en güzel icadı olabilir.

Evet, artık herkes spaya gitmeden, evde kendi kendine masaj yapabilmektedir. Fakat artık masaj yastıkları ile seviye gerçekten fazlasıyla yükselmiş durumda. İnternetten kolaylıkla satın alınabilen bu masaj yastıklarında, kullanan kişilerin hiçbir şey yapmasına gerek yok çünkü bu yastıklar onların yerine her şeyi yapıyor! Aynı zamanda ısı verme özelliği de bulunabilen bu yastıklar gerçekten herkesin uzun bir günden sonra ihtiyacı olan tek şey gibi duruyor.

3-Isıtmalı ve Işıklı Klozet

Evet, bu da yapıldı.

Herkes her şeyde konforunu düşünüyorken, tuvalette neden düşünmesin değil mi? İşte tam da bu şekilde düşünen markalar, ısıtmalı ve ışık veren klozetleri çoktan piyasaya sundu bile! Farklı derecelerde ısıtma özelliği bulunan bu klozetler aynı zamanda farklı renklere de sahipler ve gerçekten oldukça ilginç duruyorlar. Özellikle gece tuvalet için kalkan yatılı misafirlerin buna şaşıracağı bir gerçek!

4-Elektrikli Battaniye

Uzaktan kumandalı bir battaniye ile film izlemekten daha güzel ne olabilir ki?


Elektrikli battaniye, çok uzun zamandır birçok kişi tarafından kullanılmakta. Özellikle soğuk havaların yaklaşması ile bu battaniyelerin adları daha sık duyulmaya başlamıştır. Elektrikli battaniye üreticileri de, ürünlerinin daha ilgi çekici olması için ellerinden geleni yapmaktalar! Son çıkan battaniyeler, uzaktan kumandalı olmaları ve daha profesyonel ısı ayarları ile insanların gönüllerinde taht kurmayı başardılar bile!

5-Isı Veren Eldiven

Gerçekten çok tatlılar!

Özellikle bazı kişilerin elleri, çok az soğukta bile hemen buz kesmeye fazlasıyla müsaitlerdir.  İşte bu kişileri düşünen markalar, onlar için harika desenlerde ısıtmalı eldivenler üretmeyi başardılar. Dışarıda kullanılan termal eldivenlerden farklı olarak bu eldivenler, özellikle bilgisayar başında çalışanlar için çok uygunlardır ve parmak uçukları açıktır! Ayıcık, kedi gibi farklı modellere sahip bu eldivenlere, internetten ulaşmak çok kolay!

6-Halı Isıtıcısı

Sıcacık ayaklar!

Böyle bir şeyi daha önce duymuş muydunuz? Evet, kış aylarında herkes evini bir şekilde ısıtmakta fakat bununla yetinmeyen ve bastığı yerlerin de sıcak olmasını isteyen insanların sayısı oldukça fazla durumda! Bunun için üretilen halı ısıtıcıları, halıların altına yerleştirilerek halıyı ve dolayısıyla ayakları ısıtmaktadır. Yani bunu kullanılarak ayakları üşüterek hasta olma ihtimali en aza indirilebilir…

7-Isıtmalı Evcil Hayvan Yatağı

En iyi buluşlardan biri daha…

Hayvanlar unutuldu mu sandınız? İnsanlar evlerinde sıcak eşyalarının keyfini çıkarırken, hayvanlar neden çıkarmasın öyle değil mi? Evet, artık hayvanlar için de ısıtmalı yataklar ve minderler üretilmekte ve evcil hayvanlar bunlara gerçekten bayılıyorlar! İnternetten tek tıkla ulaşabilen bu ürünlerle hayvanları mutlu etmek çok kolay!

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/kirisiklik-maskesi-tarifleri/
https://guzellikcarsisi.com/onwin-zeplin-oyunu-farkli-bir-deneyim-olacak/
https://guzellikcarsisi.com/sems-aslan-cilt-sikilastirma/
https://guzellikcarsisi.com/sivilcelere-karsi-etkili-denenmis-maske-tarifi/
https://guzellikcarsisi.com/terleme-nedenleri/