Göğüs Büyütme Ameliyatları | Güzellik Çarşısı

Göğüs Büyütme Ameliyatları

Göğüs büyütme ameliyatı riskli mi?, Meme büyütme operasyonları nelerdir?, Kaç cc silikon takılmalı?, 270 cc silikon Kaç Beden? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Göğüs Büyütme Ameliyatları
27 Mart 2022
294 okunma
Göğüs Büyütme Ameliyatları

Kadınların kendileri ile barışık olmalarını engelleyen en büyük sorunların başında kesinlikle göğüslerin büyük ya da küçük olması gelir. Her iki durum da kişilerin günlük hayatını etkileyebilecek sorunlar yaşamasına sebep olabilmektedir. Küçük göğüslerde hiçbir kıyafetin üst kısmının oturmaması ve orantısız bir görünümün ortaya çıkması en sık şikayet edilen noktalardandır. Göğüs büyütme ameliyatları ile bu sorunun en kısa yoldan ve en sağlıklı biçimde çözülmesi için gerekli olan zemin hazırlanmaktadır. Kendinizi uzman ellere teslim ettiğinizden emin olursanız sorunsuz bir şekilde göğüslerinizi dilediğiniz forma sokabilirsiniz.

Göğüs büyütme konusunda iş birliği kuracağınız uzmanın daha önce hastalarını memnun bırakıp bırakmadığını da incelemelisiniz. Bu şekilde kişilerin uzman hakkında objektif fikrini de öğrenmiş olursunuz. Son dönemlerde amiyane tabir ile merdiven altı birçok tıp merkezi olduğu için önceliğinizin sağlığınız olduğunu aklınızda tutarak hareket etmelisiniz. Ancak bu şekilde en sağlıklı sonuçları elde edebilirsiniz. Göğüs büyütmenin ciddi bir operasyon olduğu fakat uzman ellerde gerçekleştirildiği zaman herhangi bir sağlık sorunu yaratmayacağı da fark edilmesi gereken noktalardandır.

Göğüs Büyütme Ameliyatları

Silikon Seçimi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göğüs büyütme ameliyatları sırasında sonuca etki eden en önemli noktalardan bir tanesi de kesinlikle silikonun yapısıdır. Silikonun yapısı ile sizin istemiş olduğunuz göğüs formu arasında bağlantı olması gerekmektedir. Kullanılan silikon doğal görünümlü olursa ve sizin elde etmek istediğiniz sonuç sert ve doğaldan uzak bir yapı ise bu sonuç sizi çok da tatmin etmeyecektir. Bu nedenle uzmanınıza nasıl bir yapıda görünüm istediğinizi anlatmalı ve akabinde muhakkak onun da fikrini almalısınız. Uzmanınız sizin göğüslerinizi vücudunuz ile orantılı bir hale getirme amacını taşıdığı için herhangi bir yanlış operasyonun ortaya çıkmasını da direkt olarak engelleyecektir.


Silikonun içeriğinde bulunan kimyasalların da vücut yapınıza zarar vermeyecek şekilde seçilmesi gerekmektedir. Süreç içerisinde kullanılan silikonun yapısı ne denli doğal olursa vücudun o silikonu kabul etmesi de o kadar hızlı ve kolay olacaktır.

Silikon seçiminde dikkate alınması gereken temel bilgiler;

  • Tuzlu sudan imal edilmiş olan silikonlar kişilerin son dönemlerde en çok dikkate aldıkları ve kullandıkları türlerden bir tanesidir. Kişilerin silikonda doğal efektten yana olmaları durumunda saline solüsyondan imal edilmiş olanlar kesinlikle çok iyi bir seçim olacaktır.
  • İçerisinde klasik silikon materyalini barındıranları da kullanabilirsiniz. Fakat kişilerin silikon taktırdıktan sonra yaşam tarzına çok dikkat etmeleri önerilmektedir. Göğse darbe ve şiddetli baskı geldiği anda direkt olarak patlamalar meydana gelebilmektedir.
  • Uzmanınız silikonun vücudunuz ile uyumlu olması ve reddedilmemesi için size bazı tedaviler uygulayacaktır. Bu konuda ona yardımcı olmalısınız.

Göğüs büyütme ameliyatları sırasında dikkatli adımlar atarak işlemler gerçekleştirilirse kişilerin daha sonra herhangi bir sağlık sıkıntısı yaşamadan hayatlarına devam etmeleri de sağlanmış olacaktır.

İlginizi Çekebilir; 

https://guzellikcarsisi.com/gogus-buyutme-kuru/

https://guzellikcarsisi.com/gogus-diklestirme-jeli/