Göğüs Büyütme Kürü | Güzellik Çarşısı

Göğüs Büyütme Kürü

Göğüs büyütmek için ne yapmam gerekiyor?, Şerbetçi otu meme büyütüyor mu?, Memeyi ne büyütür?, Hangi ot göğüs büyütür? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Göğüs Büyütme Kürü
03 Mart 2015
1.093 okunma
Göğüs Büyütme Kürü

Göğüs Büyütme Kürü

Göğüsler bir bayanın güzellik simgesidir. Ancak bazen bayanlar göğüslerinin küçük olmasından şikâyet ederler. Göğüs yapısı küçük olan bayanların cerrahi girişimler dışında da birçok alternatifleri bulunmaktadır. Sizinde Dr. Ömer Coşkun’un göğüs büyütme kürü talimatlarını uygulamanız göğüs ölçülerinde göreceli bir büyümeye neden olacaktır. Bu kür sayesinde estetik operasyonlardan ve onun verdiği psikolojik yükten kurtulacaksınız.

 

Dr. Ömer Coşkun Göğüs Büyütme Kürü Yapılışı

  • Zeytinyağı, 1 litre
  • Çemen otu, 1 çorba kaşığı

Hazırlanması: Zeytinyağı ile çemen otu tohumunu iyice karıştırın. Daha sonra bu karışımdan göğüslere yeterince sürdükten sonra 3 saat bekleyin. Ara ara göğüslerinize 5’er dakika ara vererek dairesel hareketler ile masaj yapın. Bekleme süreniz dolduktan sonra göğüslerinizi bol su ile yıkayın. Kürü 3 günde bir mutlaka tekrarlayın. 1 ay sonunda göğüslerinizdeki büyümeyi ve değişimi fark edeceksiniz. 2 ay boyunca sürekli ve devamlı olarak bu kürü tekrarlayın. 2 ayın sonunda ise hafta bir ihtiyaç duyduğunuz zamanlar yapın.


İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-gogus-buyutme/
https://guzellikcarsisi.com/gogus-sarkmalari-nasil-duzeltilir/
https://guzellikcarsisi.com/gogus-diklestirme-jeli/
https://guzellikcarsisi.com/cilt-canlandirici-maske/
https://guzellikcarsisi.com/yuz-temizleme-sutu-tarifleri/