Bitkisel Göğüs Büyütme İçin Etkili Tarif | Güzellik Çarşısı

Bitkisel Göğüs Büyütme İçin Etkili Tarif

Şerbetçi otu meme büyütüyor mu?, Evde göğsümü nasıl büyütürüm?, Göğüs büyüten bitkiler nelerdir?, Göğüs büyüten şerbetçi otu nasıl kullanılır? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzellik > Bitkisel Göğüs Büyütme İçin Etkili Tarif
31 Temmuz 2015
1.341 okunma
Bitkisel Göğüs Büyütme İçin Etkili Tarif

Bitkisel göğüs büyütme için etkili teklif olarak öncelikle egzersizlerden söz etmekte fayda var. Özellikle de şınav çekmek göğüslerin büyümesinde son derece etkili oluyor. Bununla birlikte:

  • Göğüs dokularını uyarmak için düzenli olarak masaj yapmakta işe yarayabilir.
  • Esansiyel yağlar ile yapılan masajlardan etkili bir sonuç alınabilir.

Ameliyata karşı olan hanımların tercihi bu şekilde doğal göğüs büyütme teknikleri oluyor. Gerek spor egzersizleri gerekse hafif masajlar eşliğinde göğüs büyütme tekniklerine yer verilmesi zaman içerisinde sonuç almanızı sağlayabiliyor. Ancak düzenli olarak yapılması halinde göğüslerinizdeki farkı görmeniz mümkün oluyor.

Göğüs Büyüten Bitkisel Yağlar

Bitkisel göğüs büyütme için etkili teklif nedir merak edenlere doğal yağlardan da söz etmek gerekir. Özellikle de badem yağının bu alanda son derece etkili olduğunu göz ardı etmemek gerekiyor. Uygulama sırasında da:

  • Badem yağının birkaç damla kadar avuç içine dökülmesi halinde masaja geçilir.
  • Badem yağını mutlaka avuç içerisinde 2 -3 dakika kadar ısıtmanız gerekir.

Buna ek olarak buğday tohumu yağının da iyi geleceğini belirtmek gerek. Ardından gelen ise susam yağı oluyor. Yine badem yağı gibi her birinin avuç içerisinde ısıtılması üzerine kullanıma geçmeniz gerekiyor. Aynı işlemler avokado yağı eşliğinde de ele alınabilir ve düzenli uygulama üzerine sonucu görebilirsiniz.

Bayanların vücutlarının en önemli noktalarından biri olan göğüslerin her daim büyük ve dik olması tüm bayanların rüyasıdır denilebilir. Genellikle ergenliğe adım atılmasından itibaren gerek duyulmasıyla birlikte bayanları bu konuda bir hayli arayışa iten göğüs büyütme artık cerrahi operasyona gerek kalmadan bitkisel göğüs büyütme yöntemleriyle yapılabilmektedir. Özellikle aşağıda tarifini vereceğimiz yöntem son dönemde oldukça revaçta olan ve bayanları memnun eden bir yöntemdir.Göğüs büyültmede bitkisel yöntemlere yönelmenin nedeni, cerrahi yöntemlerin az da olsa riskler yaratabilme potansiyelleri ve operasyondan sonra sıkıntılı durumlara neden olabilmeleridir. Bu nedenle evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bitkisel göğüs büyütme kürü çok işinize yarayacak.


İşte bitkisel göğüs büyütme yöntemi:

  • Öncelikle göğüs büyütme için kullanılacak bitkilerin doğru türlerinin kullanılması çok önemlidir.
  • Bu yöntemler kullanılırken uzmanlar tarafından tavsiye edilen beslenme şekillerine de aynı şekilde uyulmalıdır.
  • İlk 1 ay şerbetçiotu kullanılmalıdır. 5-6 gr. şerbetçiotu (agnus türü) yarım litre suda 10 dakika kaynatılmalı, ılıdıktan sonra da günde bir kez süzülüp suyu içilmelidir.
  • İlk bir ay tamamlandıktan sonra hayıt tohumu kullanımına geçilmelidir.

  • Yukarıdaki maddeler uygulanırken beslenme düzenine de dikkat edilmelidir. Bunun için günde yarım avokado (gün aşırı), kurutulmuş beyaz üzüm (çekirdekleriyle birlikte), ceviz içi ve yine gün aşırı sütlü beyaz çikolata tüketilmelidir.
  • Bu kür 16-30 yaş arası bayanlarda çok iyi sonuçlar vermekte, ancak 30 yaş üstü bayanlarda ise her zaman tam sonuç vermemektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/gogus-buyutme-kuru/
https://guzellikcarsisi.com/gogus-diklestirme-jeli/
https://guzellikcarsisi.com/gogus-sarkmalari-nasil-duzeltilir/
https://guzellikcarsisi.com/antrenorlerden-yeni-spor-yapmaya-baslayan-kisilere-cok-ise-yarayacak-oneriler-neler/
https://guzellikcarsisi.com/el-terlemesi/