Göğüs Estetiği İstanbul Fiyatlar | Güzellik Çarşısı

Göğüs Estetiği İstanbul Fiyatlar

Meme ameliyatı ne kadardır?, 270 cc silikon Kaç Beden?, Göğüs büyütme ameliyatını devlet karşılıyor mu?, Göğüs estetiği SSK karşılıyor mu? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Göğüs Estetiği İstanbul Fiyatlar
28 Mart 2022
307 okunma
Göğüs Estetiği İstanbul Fiyatlar

Göğüs Estetiği İstanbul Fiyatlar; Meme estetiği yaptırmak isteyenler bireylerin küçültme, büyütme ve onarım operasyonlarından hangisini yaptırmak istediklerine karar vermeleri önemlidir. Meme estetiği cerrahlar ve doktorlar tarafından gerçekleştirilebiliyor olup aynı zamanda birçok yöntemle yapılmakta.

Göğüs Büyütme Estetiği Hakkında

Meme büyütme estetiği birçok kişi tarafından yaptırılabiliyor. Meme büyütme estetiği hakkında merak edilenler den biri de estetikten sonra iz kalıp kalmayacağı. Meme estetiğini nasıl yaptırdığınız bu konuda oldukça önemli. Ameliyat şeklinde ise memenizde iz kalması oldukça doğal. Göğüs büyütme estetiği Dolgu ve protez olarak iki kısma ayrılır.

Meme Küçültme Estetiği Hakkında

Meme küçültme operasyonların memenin vücuda göre orantısız olması ile gerçekleştirilen bir operasyondur. Sarkma yapan derinin ve meme içindeki fazla yağ dokusunun alınması ile gerçekleştirilen meme estetiği, Liposuction yöntemi ile de yapılabiliyor. Liposakşın ile meme küçültme estetiği genç ve çok büyük göğüslere sahip olmayan hastalara uygulanabiliyor. Göğüs estetiği İstanbul fiyatlar genel itibari ile birbirine yakın olsa da yöntemden yönteme ve doktordan doktora değişiklik gösterebiliyor.

  • Meme Estetik Operasyonlarından Sonra İyileşme Süreci

Göğüs estetiği yaptırdıktan sonra iyileşme sürecinin birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Mesela sigara içen biri iseniz iyileşme sürecinin daha da uzayabilir. Ameliyattan 3 hafta önce sigarayı kesmeniz iyileşme sürecini kısaltabilir. İyileşme süreci estetiğin hangi yöntemle yapıldığına da bağlı. Örnek verecek olursak ameliyatsız Aquafilling operasyonu geçirdikten bir gün sonra günlük hayatınıza tekrar dönebilirsiniz.

  • Kimler Meme Estetiği Yaptırabiliyor?

Meme estetiği yaptırmadan önce birçok genel sağlık testinden geçersiniz. Bu testler operasyonda herhangi bir problem çıkmaması için oldukça önemli. Bu testlerden olumlu bir onay almaz iseniz meme estetiği yaptıramazsınız. Meme estetiği yaptırmak isteyenler doktora başvurarak istedikleri görüntüye sahip olabilirler.

Göğüs Estetiği İstanbul Fiyatlar

Meme Estetiği Genel Fiyatları

Meme estetiği yaptırmak isteyenler genel olarak göğüs estetiği İstanbul fiyatlar gibi yerleşik olduğu şehirlerdeki meme estetik fiyatlarını merak edebiliyorlar. Meme estetiği fiyatları yapılan yönteme ve yapan doktora göre değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden sabit bir fiyata ulaşmanız biraz zor olabilir.

Dolgu İle Meme Büyütme

Meme büyütme teknikleri arasından biri olan dolgu ile meme büyütme operasyonu diğer yöntemlere göre daha kısa iyileşme sürecine sahiptir. Dolgu ile yapılan meme estetikleri genellikle ameliyatsız ve iğne ile yapıldığı için iz bırakma ihtimali de oldukça düşük.Göğüs estetiği İstanbul fiyatlar hakkında merak ettiklerinizi estetik yaptıracağınız doktora sorarak öğrenebilirsiniz.

  • Aquafilling Tekniği Nedir?

Aquafilling tekniği dolgu ile meme büyütme estetik operasyonlarından biridir. Bu teknik % 98’i su olan bir sıvının memeye enjekte edilmesi ile gerçekleştirilir. Aquafilling yöntemi ile meme büyütme ameliyatı yaptırdıktan sonra memenizde kalıcı ve büyük bir iz kalma olasılığı da oldukça düşük.

İlginizi Çekebilir; 

https://guzellikcarsisi.com/erkek-gogus-estetigi/

https://guzellikcarsisi.com/lazerle-iz-tedavisi/

https://guzellikcarsisi.com/agiz-estetigi/