Göğüs Estetiği Ne Kadar?    | Güzellik Çarşısı

Göğüs Estetiği Ne Kadar?   

Meme dikleştirme ameliyatı ne kadardır?, Göğüs estetiği SSK karşılıyor mu?, Göğüs büyütme ameliyatını devlet karşılıyor mu?, 200 cc silikon Kaç Beden? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Göğüs Estetiği Ne Kadar?   
29 Mart 2022
272 okunma
Göğüs Estetiği Ne Kadar?   

Göğüs Estetiği Ne Kadar; Göğüs estetiği meme cerrahları ve estetik doktorları tarafından gerçekleştirilebilecek operasyonlardır. Farklı yöntemler ile yapılan meme estetiği operasyonları için cerrahınız ile görüştükten ve gün ayarladıktan sonra istediğiniz meme görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

Dolgu İle Meme Büyütme

Meme büyütme ameliyatları ve operasyonları çeşitli yöntemler ve teknikler ile ilerleyebiliyor. Bu yöntemlerden biri dolgu olup iğne ile bir sıvının memeye enjekte edilmesi sağlanıyor. Enjekte edilen sıvı memeye şekil vererek daha dolgun durmasına yardımcı oluyor. Dolgu ile meme büyütme ameliyatları diğer ameliyatlara göre daha az ya da hiç iz bırakmadan sona erebiliyor.

Protez İle Meme Büyütme

Protez yöntemi ile meme büyütme operasyonu yaptırmak isteyenler ilk olarak bu işlemin kalıcı olduğunu bilmeleri gerekir. Bu işlemi yaptırdıktan sonra memenizi daha dolgun ve daha güzel duracaktır. Protez ile meme büyütme ameliyatlarında denizin içine dışı silikon içi sıvı olan protez bir parça koyularak daha şekilli bir memeye sahip olmanız sağlanır. Göğüs estetiği ne kadar gibi sorularınızı doktorunuza yönelterek cevap alabilirsiniz.

Göğüs Estetiği Ne Kadar

Meme Estetiğinin Genel Fiyatları

Meme estetiği yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de göğüs estetiği ne kadar ve fiyatları değişiklik gösteriyor mu gibi sorular olabiliyor. Göğüs estetiği fiyatları yöntemden yönteme ve doktordan doktora değişiklik gösterebilir. Bunun nedeni her doktorun başarılı olmaması ya da her yöntemin aynı fiyata mal olmamasıdır. Meme estetiğinin genel fiyatları değişiklik göstermezken doktor Ve yöntem faktörü araya girdiğinde gözle görülür bir değişiklik sağlanabiliyor.


Meme Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Meme estetiği ameliyatından sonra yeniden meme yapımı isteyen kişilere, memesinin daha dolgun durmasını isteyen kişilere ve memesinde estetik yaptırarak düzelttirmek isteyen kişiler tarafından yaptırılır. Aynı zamanda genel sağlık durumunda herhangi bir problemi olması operasyona engel olabilir. Meme estetiği yaptırmak isteyenlerin ilk olarak operasyon için yapılan testlerden geçmesi gerekir.

Mastektomi Sonrası Meme Onarımı

Mastektomi ameliyatı sonrası memede şekil bozuklukları ve görüntü bozukluğu oluştuğu için estetik ameliyatlarına başvurma oldukça fazla olabiliyor. Mastektomi sonrası meme onarımı ise meme rekonstrüksiyonu operasyonu ile gerçekleştirilebiliyor. Bu operasyonda protez ile meme derisinin altına silikon koyularak daha dolgun ve büyük görünmesi sağlanabiliyor. Meme onarımı işlemi yapılmadan önce birçok testten geçilerek operasyona uygun olup olmadığınız kontrol edilir.

Meme Estetiği Sonrası İz Kalır Mı?

Göğüs estetiği yaptırmak isteyenlerin aklına takılan diğer bir soru ise meme üzerinde iz kalıp kalmayacağıdır. Protez ile meme estetiği yapılır istememe üzerinde iz kalma olasılığı daha da artabiliyor. Fakat Aquafilling gibi dolgu yöntemi ile yapılan meme estetik operasyonları sonrası meme üzerinde iz kalma oranı daha düşük. Meme estetiği sonrası iz kalıp kalmayacağına cerrahınıza danışabilirsiniz. Göğüs estetiği ne kadar gibi aklınıza takılan soruları da ileterek aklınızdaki soru işaretlerine son verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; 

https://guzellikcarsisi.com/en-iyi-gogus-estetigi-cerrahi/

https://guzellikcarsisi.com/lazerle-iz-tedavisi/

https://guzellikcarsisi.com/erkeklerde-gogus-bolgesi-protezleri/

https://guzellikcarsisi.com/greyfurt-maskesi/