Rüyada bir bebeğin emzirirken görülmesi, kişinin rüyayı görme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek, bir kadın için kendi...
06.05.2021
0
Kanser günümüzde insanların ölüm nedeni listesinde başı çeker. Her 6 kişiden birisinin ölüm nedeni kanser olduğu düşünülecek olursa oldukça ciddi...
25.04.2021
47
İnsan yüzünde odak noktasına sahip olan dudaklar, makyaj ile tamamlandığı süre boyunca göz alıcı bir duruma gelmektedir. Bunun yanı sıra...
19.04.2021
46
Uzun yıllardır bahis pazarında bulunan bahsegel güvenli bahsin adresi kabul edilir. Paylaştığı şirket bilgileri, ödeme seçenekleri ve hakkında paylaşılan yorumlar...
14.04.2021
55

Kirpiklerin Kıvrık Olması İçin Doğal Yöntemler

29.01.2015
906
Kirpiklerin Kıvrık Olması İçin Doğal Yöntemler
REKLAM ALANI

 

Kirpiklerin Kıvrık Olması İçin Doğal Yöntemler

            Bayanların makyajında ve güzellik bakımında en çok dikkat ettikleri bölgelerden birisi kirpiklerdir. Kirpiklerin daha güzel görünmesi için bayanlar daha kıvrık bir görünüme sahip olmak isterler. Bunun için kirpiklerin kıvrık olması için doğal yöntemler uygulanmalı ve daha kıvrık kirpiklere kavuşmak gerekir. Uygulanması kolay olan bu yöntem sayesinde daha kıvrık kirpiklere kavuşabilirsiniz.

 

Kirpiklerin Kıvrık Olması İçin Doğal Yöntemler Nelerdir

            Daha kıvrık kirpiklere kavuşmak için basit karışımlar hazırlayıp bunları uygulamanız gerekmektedir. Bunun için kirpiklerin kıvrık olması için doğal yöntemleri bilmeniz gerekmektedir. Bu yöntemlerden bazıları şu şekildedir:

  • 1 çay kaşığı badem yağı ve 1 çay kaşığı hint yağından oluşan bu karışım 1 şişe içerisinde muhafaza edilir ve uygulama süresi 15 gündür. 1 ay sonunda kendini belli eden bu uygulamada az miktarda karışım kulak çöpü ile uygulanmalı ve kesinlikle göze temas edilmemelidir.
  • Yarım çay kaşığı fındık yağı, yarım çay kaşığı badem yağı ve yarım çay kaşığı susam yağı ile elde edilecek olan bu karışım ay uygulanmalıdır. Dipten uca doğru az miktarda uygulanması gereken bu karışım göze temas ettirilmelidir.
  • Adet ceviz içi ve çorba kaşığı sarımsak yağı ile elde edilen bu karışım cevizin bir kasede parçaya ayrılarak yağı ilave etmek gerekir. Bu karışım gece ağzı kapalı olarak bekletilir ve kulak çöpü ile kirpiklere uygulanır.

Daha kıvrık kirpiklere ortalama 1 ay gibi bir sürede kavuşabilirsiniz. Bunun için kirpiklerin kıvrık olması için doğal yöntemleri uygulamanız gerekmektedir. Bundan dolayı bu karışımları bilmeli ve doğru bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Böylece çok basit yöntemler ile daha kıvrık kirpiklere kavuşabileceksiniz. Ayrıca bu uygulamalar size ekonomik açıdan sizi zorlamayacaklardır.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.