Sizin de bildiğiniz gibi çok fazla alkol tüketen ve sağlıksız beslenen kişilerde karaciğer yağlanması durumu yaygın olarak görülür. Bu durumun...
15.01.2021
6
Demir, en çok rastlanılan kansızlık türüdür. Vücudun ihtiyacı olan demir oranının karşılanmaması sonucunda ortaya çıkar. Kadınların %35’inde ve erkeklerin %20’sinde...
15.12.2020
85
Rüyada denizin yeri özellikle güç, iktidar, devlet ve yükselmeyle ilgili yorumlara sahiptir. Devlet başkanları, patronlar, kararlarına saygı duyduğunuz ve konumunuzu...
06.12.2020
169
Grip influenza ismi verilen virüsün meydana getirdiği ateş, eklem ağrıları, kas ağrıları, titreme, kuru öksürük, halsizlik, bitkinlik ve baş ağrısı...
05.12.2020
181

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

30.01.2015
550
Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar
REKLAM ALANI

 

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

            Bayanların saçlarına vermiş oldukları değer ve özen kadar kirpiklerine de özen bir kirpiğe sahip olabilmek için rimel kullanırlar. Fakat bu rimeller günlük dolgunluk sağladığından dolayı daha uzun zamanlı ve daha dolgun kirpiklere ulaşmak için kirpik dolgunlaştırıcı serumlar kullanılmalıdır. Bu sayede takma kirpik gibi dolgunluğa ulaşılacak ve daha estetik bir görünüm kazanılacaktır.

 

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar Hangileridir

Piyasada bulunan kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde kirpiklerinize daha dolgun bir görünüm sağlayabilirsiniz. Rimel günlük dolgunluk kazandırırken serumlar uzun soluklu dolgunluk sağlayacaktır. Bu serumlardan bazıları şöyledir:

  • Lash Genesis Kirpik Serumu: Nemlendirici özelliği de bulunan Lash Genesis kirpik serumu daha hızlı bakım sağlamaktadır. Kullanımı günde 2 kez uygulayarak yapılmaktadır.
  • Priori Lash RecoveryKirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar: Piyasada iyi bir yeri bulunan Priori Lash Recovery kirpik dolgunlaştırıcı serumları müşteri memnuniyetine oldukça özen göstermektedir. Her zaman için kısa vadede başarı sağlamak amacı ile üretilmektedir.

 

  • Oriflame Hyper Stretch Kirpik Serumu: Kalıcı dolunluk kazandıracağınız kirpikleriniz için çok büyük etkisi olan Oriflame Hyper Stretch kirpik serumu sayesinde kirpikleriniz kusursuz görünecektir.

 

  • Eeose kirpik uzatıcı serum: İçerisinde bulunan mineraller sayesinde kirpik köklerini besler ve kirpiklerin uzamasını sağlar. Bitkisel yağlarla desteklenen bu serum saçlara da etkisi olan bir üründür.

 

  • Nyx Kirpik dolgunlaştırıcı serum: Yatmadan hemen önce uygulanacak olan bu serumlar kirpik dolgunlaştırılmasına birebir etki göstermektedir. Bu şekilde kirpiklerinizin hacmi yükselecektir.

 

Piyasada bulunan kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde daha dolgun ve daha hacimli kirpiklere kavuşabilirsiniz. Ayrıca ürünün özelliğine göre kirpikleriniz uzayabilir ve dolgunlaşabilir. Böylece bu serumlar sayesinde uzun süreli olarak daha dolgun ve hacimli kirpiklere kavuşacağınız için her gün rimel kullanımından kurtulabilirsiniz. Bu serumların tamamını piyasadan elde edebilirsiniz.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.