Cilt güzelliği ve bakımlı olması herkesin istediği bir durumdur. Cildin parlak ve taze görünmesi için cilde iyi gelen yiyecekler bulunur....
21.07.2021
10
Karaciğere iyi gelen yiyecekler sayesinde bu önemli organda meydana gelen hasarların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Vücudumuzda enzimlerin üretilmesinde ve vücudun...
16.07.2021
51
Rüyada örümcek görmek çok farklı şekillerde tabir edilebilir. Görülen örümceğin şekli ve rengine göre farklı yorumlanır. Genel olarak hayırlı bir...
08.07.2021
31
Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
67

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

30.01.2015
662
Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

 

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

            Bayanların saçlarına vermiş oldukları değer ve özen kadar kirpiklerine de özen bir kirpiğe sahip olabilmek için rimel kullanırlar. Fakat bu rimeller günlük dolgunluk sağladığından dolayı daha uzun zamanlı ve daha dolgun kirpiklere ulaşmak için kirpik dolgunlaştırıcı serumlar kullanılmalıdır. Bu sayede takma kirpik gibi dolgunluğa ulaşılacak ve daha estetik bir görünüm kazanılacaktır.

 

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar Hangileridir

Piyasada bulunan kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde kirpiklerinize daha dolgun bir görünüm sağlayabilirsiniz. Rimel günlük dolgunluk kazandırırken serumlar uzun soluklu dolgunluk sağlayacaktır. Bu serumlardan bazıları şöyledir:

  • Lash Genesis Kirpik Serumu: Nemlendirici özelliği de bulunan Lash Genesis kirpik serumu daha hızlı bakım sağlamaktadır. Kullanımı günde 2 kez uygulayarak yapılmaktadır.
  • Priori Lash RecoveryKirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar: Piyasada iyi bir yeri bulunan Priori Lash Recovery kirpik dolgunlaştırıcı serumları müşteri memnuniyetine oldukça özen göstermektedir. Her zaman için kısa vadede başarı sağlamak amacı ile üretilmektedir.

 

  • Oriflame Hyper Stretch Kirpik Serumu: Kalıcı dolunluk kazandıracağınız kirpikleriniz için çok büyük etkisi olan Oriflame Hyper Stretch kirpik serumu sayesinde kirpikleriniz kusursuz görünecektir.

 

  • Eeose kirpik uzatıcı serum: İçerisinde bulunan mineraller sayesinde kirpik köklerini besler ve kirpiklerin uzamasını sağlar. Bitkisel yağlarla desteklenen bu serum saçlara da etkisi olan bir üründür.

 

  • Nyx Kirpik dolgunlaştırıcı serum: Yatmadan hemen önce uygulanacak olan bu serumlar kirpik dolgunlaştırılmasına birebir etki göstermektedir. Bu şekilde kirpiklerinizin hacmi yükselecektir.

 

Piyasada bulunan kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde daha dolgun ve daha hacimli kirpiklere kavuşabilirsiniz. Ayrıca ürünün özelliğine göre kirpikleriniz uzayabilir ve dolgunlaşabilir. Böylece bu serumlar sayesinde uzun süreli olarak daha dolgun ve hacimli kirpiklere kavuşacağınız için her gün rimel kullanımından kurtulabilirsiniz. Bu serumların tamamını piyasadan elde edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.