Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar | Güzellik Çarşısı

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

Hangi yağlar kirpikleri uzatır?, En iyi kirpik uzatıcı serum hangisi?, Kirpik Serumu kirpikleri uzatır mı?, Kaş Kirpik Serumu hangisi iyi? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Makyaj > Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar
30 Ocak 2015
1.106 okunma
Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

Kirpik dolgunlaştırıcı serumlar hem kirpikleri dolgunlaştırır hem de hızlı uzamasına yardımcı olur. Gün içinde gözümüzü ovuştururken ya da rimel sürerken görürüz, kirpiklerimiz dökülür. Bu durum için halihazırda kullanılan dolgunlaştırıcı serumlar vardır.

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar Hangileridir?

Kirpik dolgunlaştırmak için pudra sürüp üstüne rimel sürmek oldukça etkilidir ancak her zaman bu şekilde gezmek mi istiyorsunuz? Doğal ve dolgun kirpiklere kavuşmak için birkaç yol vardır. Doğal ve dolgun kirpikler ile makyajsız rahat bir şekilde gözlerinizi sergileyebilirsiniz.

Lash Genesis kirpik serumu ilk olarak nemlendirici özellik taşımakta ve bu şekilde kirpiklerin dolgunluk kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bu serumu haftada düzenli olarak kullanmalı ve günlük en az 2 kez uygulamalısınız. Bir diğer serum ise Priori Lash Recovery kirpik dolgunlaştırıcı serumlarıdır. Bu serumlar müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir. Oriflame Hyper Stretch kirpik serumu, markası gereği doğal özler içermekte ve kalıcı dolgunluk sağlamaktadır. Eeose kirpik uzatıcı serum, bu serumu kullanan kişiler saçları için de etki gösterdiğini bilmeyebilir. Ancak saç ve kirpik için kullanıma oldukça uygundur. Nyx kirpik dolgunlaştırıcı serum, hacim odaklı bir serumdur. Bu serumların tamamını düzenli kullanırsanız hacimli ve dolgun kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Bayanların saçlarına vermiş oldukları değer ve özen kadar kirpiklerine de özen bir kirpiğe sahip olabilmek için rimel kullanırlar. Fakat bu rimeller günlük dolgunluk sağladığından dolayı daha uzun zamanlı ve daha dolgun kirpiklere ulaşmak için kirpik dolgunlaştırıcı serumlar kullanılmalıdır. Bu sayede takma kirpik gibi dolgunluğa ulaşılacak ve daha estetik bir görünüm kazanılacaktır.

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar Hangileridir

Piyasada bulunan kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde kirpiklerinize daha dolgun bir görünüm sağlayabilirsiniz. Rimel günlük dolgunluk kazandırırken serumlar uzun soluklu dolgunluk sağlayacaktır. Bu serumlardan bazıları şöyledir:


  • Lash Genesis Kirpik Serumu: Nemlendirici özelliği de bulunan Lash Genesis kirpik serumu daha hızlı bakım sağlamaktadır. Kullanımı günde 2 kez uygulayarak yapılmaktadır.
  • Priori Lash RecoveryKirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar: Piyasada iyi bir yeri bulunan Priori Lash Recovery kirpik dolgunlaştırıcı serumları müşteri memnuniyetine oldukça özen göstermektedir. Her zaman için kısa vadede başarı sağlamak amacı ile üretilmektedir.
  • Oriflame Hyper Stretch Kirpik Serumu: Kalıcı dolunluk kazandıracağınız kirpikleriniz için çok büyük etkisi olan Oriflame Hyper Stretch kirpik serumu sayesinde kirpikleriniz kusursuz görünecektir.
  • Eeose kirpik uzatıcı serum: İçerisinde bulunan mineraller sayesinde kirpik köklerini besler ve kirpiklerin uzamasını sağlar. Bitkisel yağlarla desteklenen bu serum saçlara da etkisi olan bir üründür.
  • Nyx Kirpik dolgunlaştırıcı serum: Yatmadan hemen önce uygulanacak olan bu serumlar kirpik dolgunlaştırılmasına birebir etki göstermektedir. Bu şekilde kirpiklerinizin hacmi yükselecektir.

Piyasada bulunan kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde daha dolgun ve daha hacimli kirpiklere kavuşabilirsiniz. Ayrıca ürünün özelliğine göre kirpikleriniz uzayabilir ve dolgunlaşabilir. Böylece bu serumlar sayesinde uzun süreli olarak daha dolgun ve hacimli kirpiklere kavuşacağınız için her gün rimel kullanımından kurtulabilirsiniz. Bu serumların tamamını piyasadan elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/sac-bakim-serumu/

https://guzellikcarsisi.com/makyajla-daha-iri-gozler/

https://guzellikcarsisi.com/masum-goz-makyaji-yapilisi/

https://guzellikcarsisi.com/maskara-kullanimi-nasil-olmali/

https://guzellikcarsisi.com/ignesiz-botoks-beautytox-serum/