Nicole Scherzinger | Güzellik Çarşısı

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger kiminle ilişki yaşıyor?, Nicole Scherzinger, Nick Cannon ile evli miydi?, Nicole Scherzinger saf Filipinli mi?, Nicole Zellweger’in değeri ne kadar? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Nicole Scherzinger
05 Ocak 2015
2.714 okunma
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger, 1978 yılında Amerika’da doğan Amerikalı şarkıcıdır. Nicola şarkıcılığının yanında aynı zamanda söz yazarlığı yapmaktadır. Pussycat Dolls grubunun baş vokalistliğinde yer edinen şarkıcı, muhteşem güzelliği ile de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Şarkıcının 1 adet kız kardeşi bulunmaktadır. Halen Amerika Santa Monica da yaşamına devam eden Nicola, Katolik bir aileden geldiği gibi şarkıcılık hayatına da küçükken gittikleri kilise korosunda başlamıştır.

Nicole Scherzinger Ve Pussy Cat Yolculuğu

2000’li yıllarda Amerika’da yayınlanan bir popstar yarışmasına katılan Nicola Scherzinger, yarışmada söylediği şarkıyla ses getirerek birinciliği kazanmıştır. Yarışma sonrasında 2004 yılında Pussycat Dolls adlı müzik grubu ile yolları kesişen Nicola, müzik grubunda solist olarak yer edindi. Henüz 25 yaşındayken başlayan Pussycat Dolls grubundaki yolculuğu, 2005 yılında çıkarttıkları albümle büyük başarı sağlamıştır. Sanatçı Coca Cola’nın yayınladığı yetenek yarışmasında gösterdiği oyunculukla beraber, bu başarı ona farklı oyunlarda da rol almasına neden olmuştur. 2009 yılından bu yana çıkardığı bütün şarkıların söz yazarlığı ve bestelenmesinde büyük emeği olan Nicola Scherzinger’in 2009 yılında düzenlenen Amerika şarkı yarışmasında da, jüri üyeliği bulunur. Gerek söz yazarlığı, gerek oyunculuğu ve gerekse Amerika’da yayınlanan bir dans yarışmasındaki dans performansı ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Adı: Nicole Scherzinger

Tam Adı: Nicole Prescovia Elikonali Valiente Scherzinger

Doğum Tarihi: 29.06.1978

Kilosu: 54 kg

Boyu: 1.65m

Nerede Doğdu: Honolulu, Hawaii, ABD

Nicole Scherzinger kimdir

Hayatı: Filipinli ve Rus kökenli olan ABD’li şarkıcı ve söz yazarı olan Nicole Scherzinger Pussycat Dolls grubunun baş vokalistliğini yapmaktadır.

Nicole Scherzinger nereli

Bir kız kardeşi bulunmaktadır. ABD, Santa Monica’da yaşamına devam etmektedir. Katolik bir aileden gelen Nicole, küçükken kilise korosunda şarkı söylemekteydi.

Nicole Scherzinger boyu

ABD’de 2000 yılında Popstar yarışmasına katılan Nicole Scherzinger yarışmada Whitney Houston’ın ünlü bir şarkısını seslendirerek yarışmaya hak kazandı.


Nicole Scherzinger yaşı

Yarışma 2003 yılında sonlandı ve Nicole’ün de üyesi olduğu grup kazandı. 2004 yılında Robin Antin ile yolları kesişen sanatçıya Robin’den Pussycat Dolls adlı müzik grubuna solist olarak katılması teklif edilmiştir. Nicole, bu teklifi aldığında 25 yaşındaydı.

Nicole Scherzinger tam adı

Yeni grubuyla 2005 yılında çıkarttığı PSD albümüyle büyük bir başarıya imza atmıştır. Sanatçı, güzel sanatlar lisesinin ardından Coca-Cola’nın yetenek yarışmasını kazandı ve bu başarı ona The Actors Theatre Of Louisville’de birçok oyunda rol almasına neden olmuştur.

Nicole Scherzinger kilosu

Nicole, 2009 yılında çıkardığı albümdeki bütün şarkıların yazılmasında ve bestelenmesinde büyük katkıya sahiptir. Yine aynı yıl içinde düzenlenen Amerikan şarkı yarışmasında jüri üyeliği görevini üstlenmiştir.

Nicole Scherzinger işi

Amerika’da 10. sezonu yayınlanan ve bir dans yarışması olan Dancing With The Stars yarışmasında partneri ile birlikte birinci olmuştur.

Nicole Scherzinger resimleri

Özel hayatında çalkantılı bir beraberlik yaşadığı Formula1 yarışlarının ünlü pilotu Lewis Hamilton ile birlikteliği 2007 yılından bu yana devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/friends-dizisi-ile-bir-zaman-yolculugu/

https://guzellikcarsisi.com/lady-gaga-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/inna/

https://guzellikcarsisi.com/tugce-kazaz/