Rüyada asker görmek güvende olmayı işaret eder. Rüya sahibinin hayatını güven içerisinde geçireceğine, bela ve musibetlerin ondan uzak olacağına işaret...
04.03.2021
5
Sigarayı rüyada içerken görmek, kişinin bulunduğu dönem içerisinde zor bir zamandan geçeceğini fakat sonrasında rahata ereceği anlamında yorumlanır. Rüyada sigara...
03.03.2021
5
Kalbe dostu yiyecekler sayesinde kalp rahatsızlığı riskinin minimum seviyeye düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde kalp rahatsızlıklarından doğan hayati risk içeren sağlık...
24.02.2021
18
Mide dokusunun bozulması, tahriş olması veya iltihaplanması durumunda ortaya çıkan ülser birçok kişinin kalitesiz bir yaşam sürmesine neden olur. Sebeplerini...
17.02.2021
28

Nicole Scherzinger

05.01.2015
1.467
Nicole Scherzinger
REKLAM ALANI

Adı: Nicole Scherzinger

Tam Adı: Nicole Prescovia Elikonali Valiente Scherzinger

Doğum Tarihi: 29.06.1978

Kilosu: 54 kg

Boyu: 1.65m

Nerede Doğdu: Honolulu, Hawaii, ABD

Nicole Scherzinger kimdir

Hayatı: Filipinli ve Rus kökenli olan ABD’li şarkıcı ve söz yazarı olan Nicole Scherzinger Pussycat Dolls grubunun baş vokalistliğini yapmaktadır.

Nicole Scherzinger nereli

Bir kız kardeşi bulunmaktadır. ABD, Santa Monica’da yaşamına devam etmektedir. Katolik bir aileden gelen Nicole, küçükken kilise korosunda şarkı söylemekteydi.

Nicole Scherzinger boyu

ABD’de 2000 yılında Popstar yarışmasına katılan Nicole Scherzinger yarışmada Whitney Houston’ın ünlü bir şarkısını seslendirerek yarışmaya hak kazandı.

Nicole Scherzinger yaşı

Yarışma 2003 yılında sonlandı ve Nicole’ün de üyesi olduğu grup kazandı. 2004 yılında Robin Antin ile yolları kesişen sanatçıya Robin’den Pussycat Dolls adlı müzik grubuna solist olarak katılması teklif edilmiştir. Nicole, bu teklifi aldığında 25 yaşındaydı.

Nicole Scherzinger tam adı

Yeni grubuyla 2005 yılında çıkarttığı PSD albümüyle büyük bir başarıya imza atmıştır. Sanatçı, güzel sanatlar lisesinin ardından Coca-Cola’nın yetenek yarışmasını kazandı ve bu başarı ona The Actors Theatre Of Louisville’de birçok oyunda rol almasına neden olmuştur.

Nicole Scherzinger kilosu

Nicole, 2009 yılında çıkardığı albümdeki bütün şarkıların yazılmasında ve bestelenmesinde büyük katkıya sahiptir. Yine aynı yıl içinde düzenlenen Amerikan şarkı yarışmasında jüri üyeliği görevini üstlenmiştir.

Nicole Scherzinger işi

Amerika’da 10. sezonu yayınlanan ve bir dans yarışması olan Dancing With The Stars yarışmasında partneri ile birlikte birinci olmuştur.

Nicole Scherzinger resimleri

Özel hayatında çalkantılı bir beraberlik yaşadığı Formula1 yarışlarının ünlü pilotu Lewis Hamilton ile birlikteliği 2007 yılından bu yana devam etmektedir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.