Tuğçe Kazaz | Güzellik Çarşısı

Tuğçe Kazaz

Tuğçe Kazaz hangi dinlere mensup oldu?, Tuğçe Kazaz Kimdir dini?, Tuğçe Kazaz şu an ne yapıyor?, Tuğçe Kazaz aslen nereli?, Tuğçe Kazaz kapalı mı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Tuğçe Kazaz
04 Ocak 2015
1.820 okunma
Tuğçe Kazaz

Adı: Tuğçe Kazaz

Tam Adı: Tuğçe Kazaz

Doğum Tarihi: 26.08.1986

Kilosu: 60 kg

Boyu: 1.79m

Nerede Doğdu: Edremit, Balıkesir,Türkiye

Tuğçe Kazaz hayatı

Hayatı: Edremit, Balıkesir’de dünyaya gelen ünlü modelin çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Tuğçe Kazaz okul hayatı boyunca tam 7 yıl basketbol oynamıştır. Bu sebepten dolayı ünlü mankenin hayatı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında gidip gelmeyle geçmiştir.

Tuğçe Kazaz boyu kaç

Özel Ortadoğu ve Antalya kolejinde eğitimlerine devam etti. Daha sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümüne girdi ama devamsızlıktan dolayı okulunu bitiremedi. Ünlü modelin bir tane erkek kardeşi bulunmaktadır.

Tuğçe Kazaz yaşı kaç

Tuğçe Kazaz Elit Model Look’un 2000 yılında düzenlediği yarışmada ikinci olmuştur. Bunun arkasından Elit Model Look Paris seçmelerine katılarak burada da 15. olmuştur. 2001 yılında yapılan Miss Turkey yarışmasında birinci gelmiştir.

Tuğçe Kazaz kaç kilo

Bu güzellik yarışmasında birinci olan Tuğçe, o dönemde ünlü sanatçı Kenan Doğulu ile uzun süreli bir ilişki yaşamıştır. Bu ilişkinin bitmesinden sonra ünlü manken Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan ile yeni bir aşka yelken açmıştır.


Tuğçe Kazaz nerede doğdu

Ünlü manken Kampüsistan isimli dizide oynamıştır. Daha sonra da Sirens in The Aegean adlı bir Yunan filminde rol almıştır. Ünlü manken dinini değiştirerek 8 Eylül’de Ortodoks dinine geçmiştir. Ardından da yunanlı bir oyuncu ile dünya evine girmiştir.

Tuğçe Kazaz resimleri

3 yıl süren bir evlikten sonra boşanan Tuğçe Türkiye’ye dönerek tekrar Müslümanlık dinine geçmiştir.

Tuğçe Kazaz görselleri

Tekrar Müslüman olan ünlü model gece hayatı, sigara ve alkolü bıraktığını söylemiştir. Ünlü model Amerika ve Paris’te mankenlik yapan az sayıda ki mankenlerden bir tanesidir. Ani bir kararla Kazaz, podyumu bıraktığını açıklamıştır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/dunyanin-en-havali-pansiyonlari-neler/

https://guzellikcarsisi.com/selahattin-donmez-diyeti/

https://guzellikcarsisi.com/yuze-parlaklik-veren-maske/

https://guzellikcarsisi.com/beyonce/

https://guzellikcarsisi.com/fahriye-evcen-hayati/