Büyük Memeler Başa Bela | Güzellik Çarşısı

Büyük Memeler Başa Bela

Meme küçültme operasyonu ne kadar sürer?, Göğüs küçültme operasyonu nasıl oluyor?, Memelerin küçülmesi için ne yapmak lazım?, Memeleri küçültme ameliyatı zor mu? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Büyük Memeler Başa Bela
25 Mart 2022
260 okunma
Büyük Memeler Başa Bela

Büyük göğüslerinden şikayetçi olan kadınların sayısı oldukça fazladır. Kadınların hormonal bozuklukları ile ortaya çıkan belirtilen durum sonrasında pek çok kişi, görünümlerinden rahatsız olmaya başlamaktır. Büyük memeler başa bela diye düşünen bireyler, kaliteli ve profesyonel bir doktordan yardım alarak sorunlarından kurtulabilirler. Gelişen tıp çalışmaları sayesinde, ağrısız ve acısız bir şekilde memeleri küçültme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Ancak bu noktada işlem öncesinde detaylı bir şekilde muayene olmak ve konu hakkında fikir edinmek gerekir.

Büyük Memeler Başa Bela

Meme Küçültme Operasyonu Avantajları

Meme küçültme operasyonları, birbirinden farklı yöntem ile gerçekleşebildiği için kişiler, istedikleri uygulamayı yaptırabilirler. Genel anestezi uygulanarak yapılan işlemler sonrasında bireyler, hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girmektedirler.

  • Meme küçültme operasyonu sırasında sarkan deride toparlanmakta ve daha gergin bir hale kavuşturulmaktadır.
  • İlk kez bir estetik işlem geçiren kadınlar, dikkatli hareket ettiklerinde kısa süre içerisinde iyileşebilirler.
  • Büyük memeler başa bela şeklinde şikayet eden kişiler estetik yaptırarak daha güzel bir görünüme kavuşabilirler.
  • Meme küçültme işlemi sonrasında, hemen kilo almamak, yüz üstü yatmamak ve darbe almadan göğüsleri korumak son derece önemlidir.

Genellikle ergenlik döneminde ortaya çıkan büyük meme sorunu, estetik işlemler ile kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulabilir.


Büyük Memeler Başa Bela; Sağlık Problemlerinden Korunma Fırsatı

Büyük memelerin küçültülmesi yalnızca estetik güzellik açısından önemli değildir. Haddinden fazla ve son derece orantısız göğüslere sahip olan kişiler, zaman geçtikçe sırt ve bel ağrıları ile uğraşmak zorunda kalabilirler. Bu durum kadınların kendilerini daha rahatsız hissetmelerine zemin oluşturur. Büyük göğüsler kol ve omuzlara baskı yaptığı için omurilikte bozulmalar ve kamburluk gibi problemler meydana gelebilir. Genç yaşlarda düzeltmek, bireylerin daha sonraki yıllarda sorun yaşamamaları açısından önemlidir.

Meme küçültme süresi: Bu tür estetik işlemler oldukça kısa sürdüğü için kadınlar maksimum 15 gün içerisinde yaşamlarına devam edebilirler. Meme küçültme, sarkık derinin toplanması ve düzeltme işlemleri en fazla 2 saat içerisinde tamamlanır. Ancak hastanın durumuna göre değişiklik gösterir.

Büyük Memeler Başa Bela

Estetik Müdahaleler İle Orantılı Vücut Yapısına Kavuşma

Memelerinin büyük olmasından şikayetçi olan kişiler, yapılan estetik işlemler sonrasında daha orantılı vücut hatlarına sahip olabilirler. Böyle bir uygulama kadınların kendilerini daha seksi ve alımlı hissetmelerine yardımcı olur. Büyük memeler başa bela mantığından yola çıkan kişiler, hemen bir estetikten yardım alarak görünümlerini hızlı bir şekilde değiştirebilirler.

  • Meme küçültme işlemi sonrasında en az 2-3 yıl boyunca kadınlar benzer problemler ile karşılaşmaz.
  • Kilo alma sürecine dikkat edilmemesi ve memelerin sarkması, yapılan uygulamanın ömrünün daha da kısalmasına neden olabilir.
  • Büyük göğüslerinden şikayetçi olan kişiler nasıl boyut istediklerine kendilerinin karar vermeleri gerekir.

Operasyon öncesinde doktor genel olarak hastayı bilgilendirir. Bilinçli  bir şekilde işlem yaptıran kişiler ise sonuçtan daha memnun olabilirler.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/mide-kucultme-yollari/

https://guzellikcarsisi.com/mide-kucultme-ameliyati/

https://guzellikcarsisi.com/dopamin-diyeti/