Cadılar Bayramında Çocukları İzleyebileceği Müthiş Filmler | Güzellik Çarşısı

Cadılar Bayramında Çocukları İzleyebileceği Müthiş Filmler

Cadılar Bayramı neden kutlanır?, Cadılar Bayramı Türkiyede kutlanıyor mu?, Cadılar Bayramı neden günah?, Cadılar Bayramı ne zaman bitecek 2021? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > Cadılar Bayramında Çocukları İzleyebileceği Müthiş Filmler
11 Ocak 2020
794 okunma
Cadılar Bayramında Çocukları İzleyebileceği Müthiş Filmler

Evet, Cadılar Bayramı’nı Türkiye’de hepimiz kutlamıyoruz belki ama renkli kostümlerle, eğlenceli partilerle, Cadılar Bayramı aslında gerçekten çok keyifli! Yılbaşı döneminde de olduğu gibi, Cadılar Bayramı zamanında da evde keyifli bir Cadılar Bayramı temalı film izlemek, kulağa oldukça harika geliyor! İşte çocuklarınıza da izletebileceğiniz, Cadılar Bayramı temalı 7 muhteşem dizi ve film;

1-The Worst Witch

Cadılar Bayramı temalı birçok film varken, hiç dizi yok mu sandınız?

TheWorstWitch, bütün çocukların büyük bir zevkle izleyeceği harika bir cadı dizisi! TheWorstWitch, yanlışlıkla cadılar okuluna giden sakar Mildred’in zamanla buraya ait olabileceğini düşünmesini ve ardından gelişen enteresan olayları konu almaktadır. JillMurphey’nin sevilen kitaplarından uyarlanan bu dizi, şimdiden izlenmeye başlanabilir!

2-Harry Potter ve Felsefe Taşı

Bir efsane!

Harry Potter izlemenin en güzel zamanı her zaman ya yılbaşıdır ya da Cadılar Bayramı’dır! Her yaşa hitap eden Harry Potter serisi, özellikle ilk filmi, tüm çocukların hayranlıkla izlediği bir filmdir. Özellikle 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu filmi çocuklar izlerken, aileler de onlara katılmak isteyecek!

3-Casper

Casper’ı kim sevmez ki?

Casper, City of Angels filmi ile tanınan yönetmen Brad Silberling tarafından Sevimli Hayalet Casper çizgi filmleri serisi ve çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Bir vasiyet üzerine zengin olma hayaliyle bir malikaneye varan kadının, yalnız ve dost canlısı hayalet Casper ve kötü amcaları ile tanışmasını konu alan bu filmi izlemek kesinlikle çok keyifli!

4-Halloweentown

Çocuklarınız bu filme bayılacak!

DuweyneDunham tarafından yönetilen bu klasik Halloween temalı film, cadı olduğunu öğrendikten sonra, kasabayı diğer tüm enteresan yaratıklardan kurtarmaya yardım eden bir kızı konu almaktadır. Son derece eğlenceli olan bu film, çıktığı zamandan itibaren, büyük-küçük herkesin favorisi olmayı başarmıştır!


5-Hotel Transylvania

İnsanlardan pek hoşlanmıyorlar!

Bu hareketli ve eğlenceli film, Kızına özel bir hafta sonu yaşatmak isteyen Drakula’nın biricik kızı Mavis’in 118. yaş gününü kutlamak için, dünya çapında en ünlü canavarları oteline çağırmasını konu almaktadır. Drakula için tüm bu yaratıklara ev sahipliği yapmak tabii ki sorun değildir, ta ki sıradan bir insanoğlunun otele gelip, bunun üzerine Mavis’ten hoşlanmasına kadar! Bu başarılı animasyon filmi yalnızca Cadılar Bayramı değil, tüm zamanlarınızın favorisi olacak!

6-E.T. the Extra Terrestrial

En iyi filmlerden!

Yine efsanelerden olan bu film, meraklı bir uzaylı grubun, merak ettikleri için dünyayı ziyarette gelmelerini ve dönüşleri esnasında aralarından bir kişiyi dünyada unutmalarını konu almaktadır. Bundan sonra izleyiciler, bu sevimli ve korku dolu yaratığın ve onu sahiplenen 10 yaşındaki çocuğun dostluğuna şahitlik edeceklerdir. Tam bir aile filmi olan bu filmi, film gecelerinizden birine ekleyebilirsiniz!

7-Coraline (Koralin ve Gizli Dünya)

Harika bir fantastik film!

İşte şimdi de sırada, biraz daha büyük çocuklar, +9 yaş için uygun olan bir film var. Film, yeni taşındıkları evde canı çok sıkılan ve ailesi tarafından fazlasıyla ihmal edilen bir çocuğun, bir gün bir geçide uzanan gizli bir kapı bulmasını ve o kapıdan geçmesini konu almaktadır. Paralel bir hayat keşfeden çocuk, burada herkesin gözünde düğmeler olduğunu ve her ailenin çocuğu ile ilgilendiğini görmektedir. Burada ona tuzaklar kurulan çocuğun başı bir süre büyük dertlere girecektir. İzleyen herkes tarafından fazlaca beğenilen bu film, Cadılar Bayramı gecesini süsleyecek gibi görünüyor!

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/kirisiklik-maskesi-tarifleri/
https://guzellikcarsisi.com/sems-aslan-cilt-sikilastirma/
https://guzellikcarsisi.com/merve-bolugur/
https://guzellikcarsisi.com/unlu-marka-isimlerinin-nerelerden-geldigini-duydugunuzda-gercekten-sasiracaksiniz/
https://guzellikcarsisi.com/aile-ile-izlenebilecek-harika-film-onerileri/