Cilt güzelliği ve bakımlı olması herkesin istediği bir durumdur. Cildin parlak ve taze görünmesi için cilde iyi gelen yiyecekler bulunur....
21.07.2021
10
Karaciğere iyi gelen yiyecekler sayesinde bu önemli organda meydana gelen hasarların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Vücudumuzda enzimlerin üretilmesinde ve vücudun...
16.07.2021
51
Rüyada örümcek görmek çok farklı şekillerde tabir edilebilir. Görülen örümceğin şekli ve rengine göre farklı yorumlanır. Genel olarak hayırlı bir...
08.07.2021
31
Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
67

Fatoş Kabasakal

05.01.2015
943
Fatoş Kabasakal

Adı: Fatoş Kabasakal

Tam Adı: Fatma Kabasakal

Doğum Tarihi: 09.09.1982

Kilosu: 51 kg

Boyu: 1.70m

Nerede Doğdu: Edirne, Türkiye

Fatoş Kabasakal hakkında bilgi

Hayatı: Fatoş Kabasakal Türk dizi oyuncusu ve sunucusu olarak iş hayatına devam etmektedir. Ünlü sunucu sunuculuk mesleğine ilk adımı Kral TV’de bir programı sunmasıyla başlamıştır.

Fatoş Kabasakal boyu

Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri alan ünlü sunucu bu eğitiminin ardından ilk oyunculuk deneyimini de İki Arada Aşk ile yaşamıştır.

Fatoş Kabasakal nereli

Fatoş Kabasakal 2005 yılında yayınlanan Misi dizisinde Yosun karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında ünlü sunucu iki filmle karşımıza çıkmaktadır.

Fatoş Kabasakal kaç yaşında

Bunlarda biri Betül Ünal karakterini canlandırdığı Sararan Sevdalar filmi ve diğeri ise Ah Polis Olsam. Bu filmde Simge karakterini oynamıştır. 2007 yılında Yıldızlar Savaşı sit comun da Berna Lâçin ve Mehmet Ali Erbil ile birlikte rol almıştır.

Fatoş Kabasakal kilosu

Burada Berçin Taygun rolünü oynamıştır. Ünlü sunucu 2007 – 2010 yılları arasında Bez Bebek dizisinde Simge karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 2010 yılında ünlü sunucu Türk Malı’nda Natalia rolünü üstlenmiştir.

Fatoş Kabasakal doğum tarihi

Aynı yıl Panda Gofretto reklamında oynayan güzel sunucu sempatik hareketleri ile ilgi toplamıştır. ATV kanalında 2011 yılında yayınlanan Kurşun Bilal dizisinde Azra Işık rolünü oynamıştır. Ünlü sunucu birçok kanalda program sunucuğu yapmıştır.

Fatoş Kabasakal kimdir

Bunlar arasında ATV kanalında Elifname, Kanal 1 Heyecanlı, Kanal 7’de Afiyet Şeker Olsun, Star TV ‘de Bir Eğlence Gecesi gibi programlarda sunuculuk yapmıştır. Güzel sunucu şu sıralar Tnt televizyon kanalında Dedikodu isimli bir magazin programını sunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.