Göğüs Estetiği Before After | Güzellik Çarşısı

Göğüs Estetiği Before After

Meme silikon ne zaman oturur?, Meme ameliyatından sonra ödem ne zaman iner?, Meme protez ameliyatı zor mu?, Silikonlar ne zaman aşağı iner?Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Göğüs Estetiği Before After
29 Mart 2022
316 okunma
Göğüs Estetiği Before After

Göğüs Estetiği Before After; Göğsünüzün küçük olduğunu ya da şekilsiz olduğunu düşündüğünüzde meme estetiği yaptırarak istediğiniz şekle sahip olabilirsiniz. Göğüs estetiği yaptırmak isteyenler ilk olarak hangi şekilde göğüs yaptırmak istediklerini ve hangi yöntemle estetik ameliyatı olmak istediklerine meme cerrahları ile karar vermeliler.

Meme Büyütme Teknikleri

Meme büyütme ameliyatları birçok çeşit de yapılabiliyor olup iki kısma ayrılır. Dolgu ile meme büyütme ve protez ile meme büyütme. Bu iki meme büyütme tekniklerinden size uygun olanı Doktorunuz ile beraber seçtikten sonra gerekli işlemlerin yapılması ile meme estetik operasyonuna katılabilirsiniz.

Ameliyatsız Meme Büyütme İz Bırakır Mı?

Meme büyütme operasyonlarında protez yöntemleri ameliyat ile gerçekleştirildi için iz bırakma ihtimali daha yüksek.  Fakat dolgu yöntemlerinden Aquafilling gibi birçok dolgu tekniği ameliyatsız gerçekleşerek iz bırakma oranı daha düşük olur. Ameliyatsız meme büyütme yöntemlerinden biri ile meme estetiği yaptırmak istiyorsanız cerrahınıza danışmanız ve yönteme birlikte karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır. Göğüs estetiği before after seçeneklerine de göz atarak istediğiniz meme şeklini seçebilirsiniz.

Göğüs Estetiği Before After

Meme Küçültme İşlemleri

Meme küçültme operasyonu yaptırmak istiyorsanız eğer genç ve çok büyük göğüslere sahip değilsiniz Liposuction yöntemi ile küçültme işlemi yaptırabilirsiniz. Fakat diğer yöntem göğsü çok büyük olan kadınlar da geçerli olup fazlalık olan derinin ve yağ dokusunun alınması ile meme küçültme işlemi dokusunun alınması ile meme küçültme işlemi yaptırabilirsiniz.


Meme Estetiği Öncesi Ve Sonrası Görüntü

Göğüs estetiği yaptırmak isteyenler genellikle Ameliyat öncesi fotoğraf çekip ardından ameliyat sonrası fotoğraf çekerek göğüs estetiği before after yapabiliyorlar. Bu fotoğraflar cerrahlar tarafından hastanın onayı alınarak estetik yaptırmak isteyen diğer kadınlara gösterilerek istedikleri meme şeklini seçmeleri sağlanabiliyor. Meme estetiği yaptırmak isteyenler dolgu ya da protez yöntemlerinden birini seçerek meme büyütme operasyonu ile istedikleri göğse kavuşabilirler.

Meme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

Meme büyütme ya da küçültme işlemi yapıldıktan sonra iyileşme süreci diğer faktörlere göre değişiklik gösterebiliyor. Örnek verecek olursak % 98’i su olan bir sıvının enjektesi ile yapılan Aquafilling tekniğinden bir gün sonra günlük hayatınıza dönerek işinize devam edebilirsiniz.

Mastektomi Sonrası Meme Onarımı

Mastektomi ameliyatı memede kist veya tümör teşhisinden sonra kısmen ya da tamamen kas dokusunun alınmasıdır. Mastektomi ameliyatı sonrasında yeniden meme yapımı işlemine meme rekonstrüksiyonu ismi verilir. Protezler ile Mehmet derisinin altına doldurma işlemi yapılarak memenin istenilen görüntüye kavuşması sağlanabilir.

Kimler Meme Estetiği Yaptırabilir?

Göğüs estetiği before after fotoğrafları ile istediğiniz meme şekline karar vererek meme büyütme ya da meme küçültme operasyonları yaptırabilirsiniz. Meme estetiği yaptırmak isteyenler olarak genel sağlık durumu testlerinden geçtikten sonra meme operasyonuna katılabilirler. Meme estetiği yaptırmak istiyorsanız doktorunuza ulaşarak randevu alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; 

https://guzellikcarsisi.com/gogus-buyutme-kuru/

https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-gogus-buyutme/

https://guzellikcarsisi.com/en-iyi-gogus-estetigi-cerrahi/