Göğüs Estetiği Damla Silikon | Güzellik Çarşısı

Göğüs Estetiği Damla Silikon

En iyi göğüs silikonu hangisi?, 270 cc silikon Kaç Beden?, Kaç cc silikon takılmalı?, 85 beden silikon kaç cc? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Göğüs Estetiği Damla Silikon
29 Mart 2022
329 okunma
Göğüs Estetiği Damla Silikon

Göğüs Estetiği Damla Silikon; Çeşitli yöntemler ve teknikler ile yapılan meme estetikleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaptırılabilir. Erkekler germe yöntemi ile sarkan memelerden kurtulabilir. Meme estetiğinde birçok yöntem bulunup meme cerrahları tarafından hasta için en uygun olanı seçilerek işlem gerçekleştirilir.

Meme Büyütme Estetik Yöntemleri

Dolgu ve protez ile yapılan meme büyütme estetikleri 18 yaşını geçmiş olan herkes tarafından yaptırılabilir. Yağ enjeksiyonu, protez, liposakşın ya da aquafilling gibi yöntemlerden uygun olanını seçerek meme estetiği yaptırmanız mümkün. Göğüs estetiği damla silikon yöntemi ise meme şeklinin damla şeklini almasına olanak sağlayan bir tekniktir.

Meme Estetiğinde Memenin Şekli

Göğüs estetiği yaptırmak isteyen kişilerin önem verdiği noktalardan biri ise meme şeklidir. 3D boyutlu makine ile göğsünüzün estetikten sonra nasıl bir şekle kavuşacağı gösterilir. Meme estetiğinde damla ve yuvarlak silikon olarak iki şekil seçeneği bulunup bu seçeneklerden birini seçmeniz ile göğsünüz istediğiniz şekle kavuşur.

Kimler Meme Estetiği Yaptırabilir?

Meme estetiği yaptırmak isteyenlerin ilk olarak genel sağlık testinden onaylı geçmesi gerekir. Bu testten onaylı olarak geçtikten sonra kan testi ve operasyona uyumluluk için birçok test de yapılır. Meme cerrahınızın yapmış olduğu tüm testleri geçerseniz operasyon gerçekleşir ve istediğiniz göğüs şekline sahip olursunuz.

Göğüs Estetiği Damla Silikon

Göğüs Büyütme Operasyonundan Dikleştirmede Yapılır Mı?

Yağ enjeksiyonu ya da protez ile yapılan meme büyütme ameliyatlarının birçok tekniği vardır. Bu operasyonlar genel itibari ile 1 ila 2 saat sürebilir. Bu sürede memenizde istediğiniz değişiklikler gerçekleşir. Meme büyütme operasyonlarında göğsünüze şekil ve dolgunluk sağlanırken aynı zamanda dikleştirme işlemi de yapılır. Meme büyütme operasyonundan çıktıktan sonra dik ve dolgun memelere sahip olabilirsiniz.


Meme Büyütmede Göğüs Şekli Neye Göre Belirlenir?

Göğüs büyütme işlemlerinde doktorunuzun aldığı kararlar ve sizin istekleriniz oldukça önemlidir. Estetik olmadan önce meme şeklini nasıl istediğinizi ve diğer bütün hususları doktorunuz ile görüşürsünüz. Bu önemli noktalardan biri de meme şeklinizin nasıl olacağıdır. Meme şekliniz kas dokunuza, sarkma tehlikesine ve vücut yapınıza göre belirlenir. Göğüs estetiği damla silikon ve yuvarlak silikon olarak iki şekilden birinin seçilmesi ile gerçekleştirilir.

Meme Büyütme Operasyonları Ne Kadar Sürer?

Meme büyütme operasyonları yapılırken aynı anda birçok işlem gerçekleştirilir.  Meme büyütme operasyonlarında kararlaştırılan tekniklerr uygulanırken memenin şekli de göz önüne alınır. Memenizin dolgun ve güzel görünmesine olanak sağlayan meme büyütme ameliyatları ortalama 1 ila 2 saat sürer.

  • Ameliyattan Sonraki İyileşme Süreci

Meme büyütme ya da meme küçültme operasyonlarından sonra yapılan tekniğe bağlı olarak iyileşme süreci de değişir. Örnek verecek olursak meme büyütme yöntemlerinden biri olan aquafilling tekniğinde en fazla 2 güne iş hayatına ve günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Göğüs estetiği damla silikon ya da yuvarlak silikon gibi yöntemlerde 1 aya kadar uzayabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-gogus-buyutme/

https://guzellikcarsisi.com/gogus-diklestirme-jeli/

https://guzellikcarsisi.com/en-iyi-gogus-estetigi-cerrahi/