Hassas Ciltler İçin Nemlendirici | Güzellik Çarşısı

Hassas Ciltler İçin Nemlendirici

Hassas ciltler hangi nemlendirici?, Hassas ciltlere ne iyi gelir?, Kuru ve hassas ciltlere ne iyi gelir?, Hassas ciltlere hangi sabun? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Hassas Ciltler İçin Nemlendirici
04 Şubat 2015
1.049 okunma
Hassas Ciltler İçin Nemlendirici

 

Hassas Ciltler İçin Nemlendirici

En zor cilt tiplerinden biri olan hassas ciltler kışın soğukta kurur, yazın ise leke ve yağlanma yapar. Böyle bir hassas bir cilde sahipseniz cildiniz devamlı nemli olmalıdır. Hassas ciltlerin dış faktörlerden etkilenmesi daha çabukolur. Bundan dolayı hassas ciltler için nemlendirici kullanmanız şarttır. Siziniçin bazı markaları araştırdık.

 

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist Günlük Kremi

En iyi nemlendiricilerden biridir. Dış etkenlerden cildi koruduğu gibi güneş ışınlarından da korur. Kırışıklıkları ve çizgileri yok eder. Yoğun bir nemlilik sağlayarak gün boyu cildinizin nemli kalmasını sağlar.

 

La Mer World Oceans Günlük Kremi

Cildin gün boyu nemli kalmasını sağlayarak bakımını sağlar.

 

Kiehl’s Ultra Facial Moisturizer Günlük Kremi

Hem kuru hem de yağlı ciltlere rahatlıkla uygulanan bu krem makyaj altına uygulandığı zaman mükemmel bir baz etkisi oluşturur. Hassas ciltler için geniş bir etkiye sahiptir.

 

DdfWeightless Defence Oil Free SPF 45 Günlük Kremi

Normal cilt yapısına sahip olan ve akneli ciltler için yağsız bir krem olan bu ürün güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlıyor. Gündüz kremi olarak güzel bir seçim.

 

Bioderma Rich Günlük Kremi

Gün içinde cildi dış etkilerden korur. Cildin nemini geri kazandırır ve cilt daha fazla su tutar. Cildin hücresel yapısını onarma özelliğine sahiptir.


 

Biotherm Aquasource Günlük Kremi

Cildinize aktif bir yapı kazandırır. Cildin sıcaklığını buz etkisi sayesinde 2 derece düşürerek cilde ipeksi bir yumuşaklık verir.

 

La Roche Posay Hydreane Günlük Kremi

Çabuk yıpranan ve kuruyan ciltler için ideal bir krem olan bu ürün aynı zamanda karma ciltler içinde kullanılabilir. Cildin parlamasını önler ve cildi rahatlatır.

Hassas ciltler için nemlendirici alırken kesinlikle fiyatı ucuz ve taklit ürünleri almayın. Cilt sağlığı açısından son derece tehlikelidir. Cildinizde alerjik reaksiyonlar olabilir.

Amaç: Her türlü cilt için kozmetik ürün seçerken ürünlerin orijinal ve kaliteli olmasına lütfen dikkat edin. Bu cilt sağlığınız için oldukça önemli bir noktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/guzellik-saglikli-bir-cilt-ile-baslar/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-kremi-yapimi/
https://guzellikcarsisi.com/cilde-iyi-gelen-yiyecekler/
https://guzellikcarsisi.com/kuru-ciltler-icin-hizli-maske-onerileri/
https://guzellikcarsisi.com/dogal-selulit-kremi/