İtalya İçin Kolay ve Güvenilir Yoldan Vize Almak İster misiniz? | Güzellik Çarşısı

İtalya İçin Kolay ve Güvenilir Yoldan Vize Almak İster misiniz?

Italya vizesi için hesapta ne kadar para olmalı?, Italya vizesi almak kolay mı?, Italya’ya gitmek için ne kadar para lazım?, Italyaya işçi olarak nasıl gidilir? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > İtalya İçin Kolay ve Güvenilir Yoldan Vize Almak İster misiniz?
26 Mayıs 2021
581 okunma
İtalya İçin Kolay ve Güvenilir Yoldan Vize Almak İster misiniz?

İtalya için kolay ve güvenilir yoldan vize almak ister misiniz? Bu sorunun yanıtına hayır diyecek kimsenin olduğunu sanmıyoruz. Yurtdışı deneyimi kazanmak, yurtdışı ülkelerine seyahat etmek isteyen kişilerin çoğu kişinin gitmek istediği yerler sıralamasında İtalya, ilk sıralarda yer almaktadır. Bilindiği üzere bu güzel, klasik ama çağdaş şehirlere sahip olan bu ülkeye seyahat etmek isteyen kişilerin vize almaları zorunludur. Vize almak isteyen kişiler ise seyahat amaçlarına uygun bir Schengen vizesi için başvuruda bulunmak durumundalar. Fakat, eğer ilk kez vize alıyorsanız, evrakların hazırlanması ve başvuru işlemleri konusunda zorluk yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

İtalya Vizesi İçin Danışmanlık Hizmeti

İşte tüm buz zorlukları olabildiğinde basit bir yoldan neredeyse kesin bir sonuca çevirmek için vize danışmanlık şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda da Vize Randevu firması, sizlere ihtiyacınız olan tüm konularda en kaliteli hizmetleri verecektir. Kısa süreli vizeler için başvurunuz firma tarafından gerçekleştirilirken, uzun süreli vize alabilmeniz için de size en iyi rehberlik hizmetini bu firma sağlayacaktır.

İtalya, kesinlikle gezip görülmesi gereken harika kültüre sahip bir ülkedir. Bu yüzden eğer yurtdışında hangi ülkeye gideceğiniz konusunda kararsızsanız sizlere İtalya’yı önerebiliriz. Bu ülke için vize danışmanlık hizmeti konusunda kararsız iseniz o zaman onun için de Vize Randevu firmasını önerebiliriz. Çünkü Vize Randevu bu sektöre yıllarını vermiş güvenilir ve kaliteli bir danışmanlık firmasıdır. Ayrıca vize alım işlemlerinde de yüksek başarı oranına sahiptir.

Vize Randevu Sayesinde İtalya’ya En Kolay Vize!

Süreç bir miktar uğraştırıcı olsa da, yurtdışı seyahatleri kadar keyif veren bir gezi türü daaha yok. Eğer siz de bu keyiften mahrum kalmak istemiyorsanız o zaman İtalya vizesi için başvuru işlemleri adına, bu denryimli firmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca www.vizerandevu.com adresi üzerinden İtalya vizesi hakkında aradığınız her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz.

İtalya seyahat vizesi için geç kalmadan elinizi çabuk tutun. Çünkü ülkenin en güzel mevsimi ve dönemi sizleri bekliyor.

Vize Randevusu İçin Hazırlık

Vize başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra sıra vize randevusuna gelmektedir. Tıpkı vize başvuru işlemleri gibi heyecan ve endişe verici olan bu görüşmeye hazırlıklı gitmek, sizlere avantaj sağlayacaktır. İşte vize randevunuzun olumlu sonuçlanması için görüşme esnasında sizlere sorulabilecek sorular ve sizin vermeniz gereken cevaplar açısından destek almak isterseniz o zaman bu firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Randevu Danışmanlık Hizmeti İçin

Vize randevusu için danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler, aşağıda yer alan iletişim bilgilerini inceleyebilirler.

Vize Randevu Firması İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 (850) 228 43 53

+90 (532) 176 62 46 (Acil Destek İçin İletişim No.)

E- Posta: info@vizerandevu.com

Adres: Güvenevler Mah. Farabi Sokak 49/2 Çankaya- ANKARA


İtalya Türklere vize veriyor mu?
Bordo umuma mahsus pasaport sahibi Türk vatandaşları vize işlemlerini yerine getirmek zorundadır. İtalya gitmek isteyen siyah diplomatik pasaport, yeşil hususi pasaport ve gri hizmet pasaport sahibi Türk vatandaşları; 180 gün içinde 90 günü aşmayacak sürelerde, vizeden muaf olarak seyahat edebilir.
İtalya vizesi almak için bankada ne kadar para olmalı?
İtalya’ya 3-5 gün içinde turistik amaçlı seyahat edecek kişiler; otel ve uçak bileti rezervasyonu yaptırdığında, en az 5bin ila 6bin TL arasında para bulundurmalıdır. Otel ve uçak rezervasyonu yaptırılmamışsa, bankada en az 8bin TL ile 10bin TL para bulundurulmalıdır. İtalya’ya 7-10 gün arasında konaklamalı seyahat edecekler; otel ve uçak rezervasyonu yaptırdıklarında, en az 10bin TL ile 12bin TL para bulundurmalıdır. Otel ve uçak rezervasyonu olmayan kişiler ise en az 12bin TL ile 13bin TL arasında bankada para bulundurmalıdır.
İtalya vizesi almak zor mu?
İtalya vize başvurularının usulüne uygun şekilde yapılmış olması, seyahat amacına uygun vize türüne başvuru yapılmış olması, vize harç ücretinin ödenmiş olması, hazırlanacak belgelerin eksiksiz ve doğru bilgi beyanıyla verilmiş olması durumunda, İtalya vizesi almak zor değildir.
Schengen vizesi için bankada ne kadar para olmalı?
Schengen vizesi başvurularında; gün başına hesaplama yapıldığı için, bankada bu hesaplamaya göre para bulundurulması gerekir. Konsolosluklar tarafından aksi belirtilmediği sürece, 5bin TL civarında para bulundurulması yeterlidir. Daha fazla miktarda para bulundurmak gerekli değildir.
İtalya şu an vize veriyor mu?
Pandemi süreciyle birlikte İtalya, kademeli olarak, koronavirüse karşı tedbirlerini sürdürüyor. Alınan önlemlerle beraber, 11 kasabaya ziyaret yavaş yavaş yapılmaya başlandı. Ülkenin kuzey bölgeleri henüz karantinada çıkmadı. Türkiye’nin İtalya Büyükelçiliğine bağlı olarak, vize ofislerinde vize işlemleri ve başvurular kabul ediliyor.
İtalya vizesi ne kadar 2020?
İtalya vizesi 2020 yılında; ticari vize, turistik vize, aile/arkadaş ziyareti, transit vize, şoför vizesi, öğrenci Erasmus vizesi, kısa süreli eğitim ve kültürel vizelerde, 60 Euro’dan 80 Euro’ya yükseltildi. Bu ücretlere; başvuru merkezleri ücreti ve sunulan hizmet bedelleri de vize türüne uygun olarak eklenecektir.
Öğrenci vizesi için bankada ne kadar para olmalı?
İtalya’ya öğrenci vizesiyle giriş yapmak isteyen Türk vatandaşları, öğrenci Euro hesabı açtırmalıdır. Bunun yanında bankada bulundurulması gereken miktar ise; kalınacak gün sayısıx28 Euro ile çarpılarak hesaplanır. Buna göre ortalama 8binTL ile 9bin TL arasında bankada para bulundurulmalıdır.
Amerika vizesi için bankada ne kadar para olmalı?
Amerika’ya seyahat edecek kişiler, bankada en az 7bin TL bakiye bulundurmalıdır. Vize başvuru evrakları verilirken; banka hesap özeti son 3 aya ait olmalı, bankadan ıslak imzalı ve kaşeli belge alınmış olmalıdır.
Kanada öğrenci vizesi için bankada ne kadar para olmalı?
Kanada’ya öğrenci vizesiyle giriş yapacak kişiler için, herhangi bir sınırlama yoktur. Maddi durumun belgelenmesi gerekir. Katılacağınız dil okulu programı ya da 4 yıllık üniversite eğitimi alacak kişilerin maliyetleri farklı olacaktır.
İtalya vizesi ile hangi ülkelere gidebilirim?
İtalya Schengen üye ülkelerinden biri olduğu için, 26 Schengen üye ülkesine gidebilirsiniz. Norveç, Almanya, Slovenya, Letonya, Lüksemburg, Çekya, Malta, Slovakya, Finlandiya, Litvanya, İsviçre, Hollanda, İspanya, Yunanistan, Avusturya, Fransa, Danimarka, Belçika, İsveç, Portekiz, Lihtenştayn, Malta, Macaristan, Estonya, Polonya’ya gidilebilir.
İtalya vize evrakları nelerdir?
İtalya’ya vize türüne göre belgeler değişkenlik gösterir. Standart vize evrakları içinde; pasaport, eski pasapot ve vize fotokopileri, vize başvuru formu ve taahhütnamesi, biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, mesleki ve finansal belgeler, tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği, gidiş/dönüş uçak rezervasyonu ve konaklama rezervasyon belgesi, İtalya Başkonsolosluğu’na yazılmış şahsi dilekçe, 18 yaşından küçükler için; anne ve babadan alınmış, noterden onaylatılmış muvafakatname belgeleri bulunur.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/bikesfet-evinizin-tum-ihtiyaclarini-kapiniza-kadar-getiriyor/
https://guzellikcarsisi.com/kunye/
https://guzellikcarsisi.com/duzlestiriciden-daha-iyi-verim-almak-icin-neler-yapilmali/
https://guzellikcarsisi.com/sizi-buyuleyecek-yerler/
https://guzellikcarsisi.com/bir-blender-ile-yapilacak-seyler-nelerdir/