Lazerle Zayıflama | Güzellik Çarşısı

Lazerle Zayıflama

Lazer lipoliz işe yarıyor mu?, Lazer lipoliz kaç seans yapılır?, Lipoliz kilo verdirir mi?, Yağ kırdırmak zararlı mı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > Lazerle Zayıflama
04 Ağustos 2015
968 okunma
Lazerle Zayıflama

Her yıl özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle ortaya atılan zayıflama yöntemleri ve diyet listeleri bu yaz da bayanların bir numaralı gündem maddesi olmayı sürdürüyor. Zayıflama yöntemleri konusunda özellikle son yıllarda lazer teknolojisinin de gün geçtikçe gelişmesiyle birlikte artan lazerle zayıflama bu yılın da zayıflama trendi olmayı sürdürüyor. Ancak lazerle zayıflama;

  • Genelde bölgesel içeriklidir.
  • Özellikle karın ve bacak bölgesiyle birlikte basenlerdeki fazlalıkların yok edilmesinde kullanılır. Bunlar içerisinde en sık kullanılan yöntem “led lazerler lipoliz” yöntemi olarak öne çıkmaktadır.

Led lazerle zayıflama:

  • Diyet listelerini muazzam olarak uyguladıkları halde zayıflayamayanlar için en uygun yöntem led lazerle zayıflama olarak görülm Ayrıca oldukça başarılı sonuçlar içeren bu yöntemle fazlalık yağ katmanlarının tamamının dağıtılmak suretiyle vücuttan atılması mümkündür.
  • Led lazerle zayıflama yönteminden önce uzun dönemler kullanılan “liposuction” işleminden çok daha etkili bir yöntem olan bu yöntem daha güvenilir ve çok daha hızlı yapısıyla ve en ufak bir ameliyat işlemine gerek kalmadan ince bir yapıya ulaşılmasını sağlar. Ayrıca incelme olurken vücutta en ufak bir deformasyon dahi görülmez.

  • Lazerle zayıflama incelmesi istenen bölgeye yaklaşık 50 dakika süreyle uygulanılmasının ardından özellikle basen bölgesi, bel bölgesi, bacak ve karınlar için çok iyi sonuçlar vermektedir. İşlemin hemen ardından normal yaşantıya hemen dönülebilmekle birlikte seans başına 3 cm.ye kadar incelme sağlanabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/zayiflama-jelleri/
https://guzellikcarsisi.com/lazerle-cilt-soyma/
https://guzellikcarsisi.com/importance-titresimli-zayiflama-kemeri/
https://guzellikcarsisi.com/lazerle-tirnak-mantari-tedavisi/
https://guzellikcarsisi.com/lazerle-iz-tedavisi/