Kalbe dostu yiyecekler sayesinde kalp rahatsızlığı riskinin minimum seviyeye düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde kalp rahatsızlıklarından doğan hayati risk içeren sağlık...
24.02.2021
13
Mide dokusunun bozulması, tahriş olması veya iltihaplanması durumunda ortaya çıkan ülser birçok kişinin kalitesiz bir yaşam sürmesine neden olur. Sebeplerini...
17.02.2021
22
Rüyada gelinlik giyen birinin görülmesi veya gelinliğin rüya sahibi tarafından girilmesi halinde, mutluluğun ve bereketin yakın olduğuna işaret eder. Rüyada...
11.02.2021
38
Altının rüyada görülmesiyle ilgili hem hayır hem de şer sayılabilecek yorumları bulunuyor. Yapılan yorumlarda altının hangi nesneye dönüştürüldüğü, hangi boyutlarda...
02.02.2021
53

Marisa Miller

07.01.2015
607
Marisa Miller
REKLAM ALANI

Adı: Marisa Miller

Tam Adı: Marisa Lee Bertatta

Doğum Tarihi: 06.08.1978

Kilosu: 55 kg

Boyu: 1.73m

Nerede Doğdu: Santa Cruz, California, ABD

Marisa Miller resimleri

Hayatı: Sahne adıyla Marisa Miller Amerika birleşik devleti kökenli süper model ve oyuncudur. Güzel oyuncu gençlik yıllarında utangaç bir yapıya sahipti. O yıllarda ünlü manken voleybol ve sörf sporları ile ilgilendi.

Marisa Miller kimdir

Keşfedilmesi 16 yaşındayken San Fransisco’daki bir kafede olmuştur. Burada keşfedildikten sonra ünlü manken bir süre İtalya’da modellik yaptı. 1997 yılında Perfect 10 dergisinin ilk sayısında çıkma şansını elde etmiştir.

Marisa Miller hayatı

Ünlü fotoğrafçı Mario Testino ile 2001 yılında tanışması Marsa Miller için hayatında bir dönüm noktası olmuştur. Kısa bir zaman içinde ünlü manken Vogue ve Sports Illustrated Swimsuit Edition dergilerine pozlar verdi.

Marisa Miller foto

Ünlü iç çamaşırı firması Victoria’s Secret’in meleklerinden biri oldu. Tommy Hilfiger, J. Crew ve Nordstrom gibi ünlü markalar için çalıştı.

Marisa Miller görselleri

2004 yılında düzenlenen bir model yarışmasında jüri üyeliği yaptı. Ünlü manken 2009 yılında çok özel bir defilede yer almıştır. Bu defile ise Victoria’s Secret’ın özel üretimi olan bir sutyendir.

Marisa Miller doğum tarihi

Bu özel sutyen 2300 elmastan oluşan 1500 karatlık elmas ile süslenen 3 milyon $ değerindeydi. Ünlü erkek dergisi Maxim okuyucuları arasında yapılan ankette 100 kadın arasından 1. seçilmiştir.

Marisa Miller resim

Ünlü manken düzenlenen bu tür anketlerde her zaman düzenli olarak yer almaktadır.

Marisa Miller işi

Daha önceleri birkaç TV dizinde boy gösteren ünlü model 2013 yapımı olan R.I.P.D filmiyle sinemaya adım atmıştır. 2000 yılında evlendiği ve 2002’de ayrıldığı eşinin soyadını profesyonel kariyerinde sürdürmeye devam eden ünlü mankenin bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.