Şems Aslan Peeling Tarifi | Güzellik Çarşısı

Şems Aslan Peeling Tarifi

Yüz peelingi nasıl yapılır?, Yuzdeki ÖLU deri nasil atilir?, Kuru cilt için peeling nasıl yapılır?, Cildi Gerginleştirmek için ne yapmalı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Şems Aslan Peeling Tarifi
15 Ocak 2015
1.363 okunma
Şems Aslan Peeling Tarifi

Şems Aslan peeling tarifi ile cildinizdeki ölü derilerden tamamen kurtulma fırsatını elde edebilirsiniz. Özellikle sunulan doğal içerikler ile cildinize zarar vermeden ölü derilerden arındırma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Muhteşem yumuşaklığa erişmek için haftada bir defa küçük partiküllü peeling uygulamanın ne derece faydalı olduğu alanın uzmanları tarafından da sıklıkla vurgulanmaktadır. Şems Aslan hem uygulamış olduğu dermokozmetik metotlar ile hem de vermiş olduğu tarifler ile son senelerin en popüler cilt bakım uzmanları arasında yerini almıştır. Önerişlerine kulak kabartarak cildinizin sağlığını yeniden kazanmasını mümkün kılabilirsiniz.

Bakımın Her Aşamasına Dikkat Edin

Şems Aslan peeling tarifi sayesinde cildinizde yer alan ölü derilerden arınırken aynı zamanda bir diğer taraftan da siyah nokta sorunu ile mücadele etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Siyah nokta sorunu ile mücadele etmek sizin için her zamankinden çok daha kolay bir hale gelecektir! Bu aşamada sadece peeling uygulayarak cilt bakım adımlarının tamamlanmayacağının da farkında olmalısınız. Cilt bakımınızın arındırma ve nemlendirme gibi unsurları konusunda da ayrıca dikkatli olmanız gerekmektedir.

Her zaman bakımlı ve parlak bir cilde sahip olmak için cildimizin günlük olarak bakımının yapılması gerekir. Özellikle kadınlar birçok bakım yöntemi deniyor ama bu konuda pek başarı elde ettiği söylenemez. Bunun da en önemli nedeni bakımın kirli cilde yapılması. Bir bayan cildine bakım yapmak için hafta da 2 veya 3 gününü ayırmalıdır. Bu bakım sayesinde kadınların cildi uzun yıllar parlak ve sağlıklı olacaktır. Cildinizde olumsuz etkileri gidermek ve sağlıklı, parlak bir cilt görünümüne sahip olmak için size Şems Aslan peeling tarifi öneriyoruz.


Şems Aslan Evde Peeling Tarifi

Şems Aslan Peeling Tarifi

  • 250 gram demlenmiş kahve posası
  • 2 çorba kaşığı doğal rendelenmiş sabun
  • 1 – 2 damla gerçek zambak
  • 2 çorba kaşığı tuz
  • 2 çorba kaşığı doğal bal
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
  • 1 – 2 damla lotus yağı
  • 2 çorba kaşığı kaynamış su

Şems Aslan Peeling Tarifi Hazırlanışı

Şem Aslan Peeling Tarifi Hazırlanması: Yukarıdaki malzemelerin hepsini bir kavanozun içine koyup, ağzını kapatınız. Bu karışımı havanda tuz ekleyerek eziniz. Hazırladığınız bu peeling tarifi banyo sırasında kullanılacaktır. Cildiniz normal bir cilde sahip ise hazırlanan bu peelingi haftada 2 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Şems Aslan peeling tarifi düzenli olarak belirtilen şekilde uygulandığı takdirde yağlarınızdan her gün biraz daha kurtulduğunuza şahit olacaksınız.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/sems-aslan-cilt-sikilastirma/

https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-selulit-tedavisi/

https://guzellikcarsisi.com/sivilcelere-karsi-muhtesem-maskeler/

https://guzellikcarsisi.com/guzellik-saglikli-bir-cilt-ile-baslar/

https://guzellikcarsisi.com/yuz-peelingi-tarifleri/