Bebeğin sağlığı ve sıhhati iyi bir durumdayken rüyaya girmesi, hayra alamettir. Rüyada erkek bebek görmek kişinin içerisinde bulunduğu dönemin sıkıntılarından...
14.05.2021
40
Rüyada bir bebeğin emzirirken görülmesi, kişinin rüyayı görme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek, bir kadın için kendi...
06.05.2021
53
Kanser günümüzde insanların ölüm nedeni listesinde başı çeker. Her 6 kişiden birisinin ölüm nedeni kanser olduğu düşünülecek olursa oldukça ciddi...
25.04.2021
61
İnsan yüzünde odak noktasına sahip olan dudaklar, makyaj ile tamamlandığı süre boyunca göz alıcı bir duruma gelmektedir. Bunun yanı sıra...
19.04.2021
68

Taylor Momsen

07.01.2015
923
Taylor Momsen
REKLAM ALANI

Adı: Taylor Momsen

Tam Adı: Taylor Michel Momsen

Doğum Tarihi: 26.07.1993

Kilosu: 54kg

Boyu: 1.73m

Nerede Doğdu: St Louis, Missouri, ABD

Taylor Momsen kimdir

Hayatı: ABD asılı oyuncu ve şarkıcı olan Taylor Momsen ilk büyük rolünü 9 yaşındayken oynamıştır ama kendisinin dünyaca tanınmasını sağlayan dizi Gossip Girl dizisinde canlandırdığı Jenny Humphrey karakteri olmuştur.

Taylor Momsen kilosu

Kardeşi de kendisi gibi oyuncudur. Ünlü şarkıcının profesyonel olarak ilk sahneye çıkması ulusal bir tanıtım olan Shake “N” Blake ile olmuştur. O zamanlar sanatçı daha 3 yaşındaydı.

Taylor Momsen tam adı

Taylor Momsen bundan sonra The Prophet’s Game’de rol almıştır. 2000 yılında Cindy Lou Who rolüyle How The Grinch Stole Christmas’da oynadı. Hansel ve Gretel ile Island of Lost Dreams’de rol almıştır.

Taylor Momsen nerede doğdu

Ünlü oyuncu ve şarkıcı 2007 Eylül ayından bu yana Gossip Girl’de canladırdığı Jenny rolüyle oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Taylor Momsen kaç yaşında

Oyunculuk kariyerinin yanında ünlü şarkıcı kendi kurduğu ve solistliğini yaptığı The Pretty Reckless adlı grupla müzik çalışmalarına devam etmektedir.

Taylor Momsen resimleri

Sanatçı grubuyla şuan turnede olduğu için ünlü Amerikan dizisi Gossip Girl’ün 5. sezonunda rol alamayacağı kesinlenmiştir. Sanatçı grubuyla birlikte çok yakın bir zamanda Going To Hell adlı bir albüm çıkartacak ama bu albümün çıkış tarihi henüz belli değildir.

Taylor Momsen hayatı

Ünlü sanatçı 2006 yılında Hannah Montana rolü için seçmelere katılmıştır. Bu rol Miley Cyrus’a verilmiştir. Ünlü şarkıcı kendisine idol olarak Kurt Cobain ve John Lennon’u seçmiştir. Favori grupları arasında ise The Beatles, Oasis ve Nirvana gelmektedir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.