Rüyada bir bebeğin emzirirken görülmesi, kişinin rüyayı görme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek, bir kadın için kendi...
06.05.2021
0
Kanser günümüzde insanların ölüm nedeni listesinde başı çeker. Her 6 kişiden birisinin ölüm nedeni kanser olduğu düşünülecek olursa oldukça ciddi...
25.04.2021
47
İnsan yüzünde odak noktasına sahip olan dudaklar, makyaj ile tamamlandığı süre boyunca göz alıcı bir duruma gelmektedir. Bunun yanı sıra...
19.04.2021
46
Uzun yıllardır bahis pazarında bulunan bahsegel güvenli bahsin adresi kabul edilir. Paylaştığı şirket bilgileri, ödeme seçenekleri ve hakkında paylaşılan yorumlar...
14.04.2021
55

Taylor Swift

03.01.2015
1.610
Taylor Swift
REKLAM ALANI

Adı: Taylor Swift

Tam Adı: Taylor Alison Swift

Doğum Tarihi: 13.12.1989

Kilosu: 54 kg

Boyu: 1.80

Nerede Doğdu: Wyomising, Pennsylvania, Amerika

Taylor Swift boyu kaç

Hayatı:  Amerikalı olan ünlü şarkıcı sadece şarkıcı kimliği ile tanınmamaktadır. Bu kimliğinin yanında söz yazarlığı ve oyunculukta yapmaktadır. Taylor Swift 14 yaşına geldiği zaman Tenessee’ye taşınarak burada Country müzik kariyerine adım attı.

Taylor Swift yaşı kaç

Burada Big Machine Records ile anlaşma yaptı. En genç söz yazarı olarak Sony/ATV Publishing House ile çalışmaya başladı. 2006 yılına gelindiğinde kendi adını taşıyan bir albüm çıkaran sanatçı albümün 3. çalışması ile Amerika Country listelerinde bir numara kadar çıktı.”En İyi Yeni Sanatçı” ödülünü 2008 Grammy Töreninde aldı.

Taylor Swift doğum tarihi

Taylor Swift 2008 yılı sonları doğru ikinci albümü olan Fearless’ı piyasa sürdü. Bu albüm 2009 yılının en çok satan albümler listesinde yerini aldı.

Taylor Swift hayatı hakkında kısa bilgi

2010’da büyük bir başarıya imza atarak 4 Grammy ödülünü birden aldı. Sanatçı, 2014 yılına kadar birçok ödül almıştır.

Taylor Swift saç rengi

Taylor, şarkılarında yaşadığı deneyimleri anlatmasıyla bilinmektedir

Taylor Swift makyajı

Swift, şarkıcılığının yanında söz yazarlığını da yürütmektedir. Dijital ortamda albümleri dünya çapında 26 milyon şarkıları ise 75 milyon sattı. Sanatçının müzik kariyeri yanında oyunculuk kariyeri de bulunmaktadır.

Taylor Swift nereli

Amerikan televizyonu dizilerinden Kanıt Peşinde ve New Girl’de rol alan güzel şarkıcı Sevgililer Günü ve Loraks gibi filmlerde de oynadı.

Taylor Swift resimleri

Sanatçı sanat, çocuk eğitimi ve doğal afetlerde zarar gören kişiler için bağış yapmaktadır. LGBT ve hasta çocuklara yardım için kurulmuş yardım kuruluşlarını desteklemektedir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.