Kalbe dostu yiyecekler sayesinde kalp rahatsızlığı riskinin minimum seviyeye düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde kalp rahatsızlıklarından doğan hayati risk içeren sağlık...
24.02.2021
14
Mide dokusunun bozulması, tahriş olması veya iltihaplanması durumunda ortaya çıkan ülser birçok kişinin kalitesiz bir yaşam sürmesine neden olur. Sebeplerini...
17.02.2021
26
Rüyada gelinlik giyen birinin görülmesi veya gelinliğin rüya sahibi tarafından girilmesi halinde, mutluluğun ve bereketin yakın olduğuna işaret eder. Rüyada...
11.02.2021
48
Altının rüyada görülmesiyle ilgili hem hayır hem de şer sayılabilecek yorumları bulunuyor. Yapılan yorumlarda altının hangi nesneye dönüştürüldüğü, hangi boyutlarda...
02.02.2021
59

Taylor Swift

03.01.2015
1.569
Taylor Swift
REKLAM ALANI

Adı: Taylor Swift

Tam Adı: Taylor Alison Swift

Doğum Tarihi: 13.12.1989

Kilosu: 54 kg

Boyu: 1.80

Nerede Doğdu: Wyomising, Pennsylvania, Amerika

Taylor Swift boyu kaç

Hayatı:  Amerikalı olan ünlü şarkıcı sadece şarkıcı kimliği ile tanınmamaktadır. Bu kimliğinin yanında söz yazarlığı ve oyunculukta yapmaktadır. Taylor Swift 14 yaşına geldiği zaman Tenessee’ye taşınarak burada Country müzik kariyerine adım attı.

Taylor Swift yaşı kaç

Burada Big Machine Records ile anlaşma yaptı. En genç söz yazarı olarak Sony/ATV Publishing House ile çalışmaya başladı. 2006 yılına gelindiğinde kendi adını taşıyan bir albüm çıkaran sanatçı albümün 3. çalışması ile Amerika Country listelerinde bir numara kadar çıktı.”En İyi Yeni Sanatçı” ödülünü 2008 Grammy Töreninde aldı.

Taylor Swift doğum tarihi

Taylor Swift 2008 yılı sonları doğru ikinci albümü olan Fearless’ı piyasa sürdü. Bu albüm 2009 yılının en çok satan albümler listesinde yerini aldı.

Taylor Swift hayatı hakkında kısa bilgi

2010’da büyük bir başarıya imza atarak 4 Grammy ödülünü birden aldı. Sanatçı, 2014 yılına kadar birçok ödül almıştır.

Taylor Swift saç rengi

Taylor, şarkılarında yaşadığı deneyimleri anlatmasıyla bilinmektedir

Taylor Swift makyajı

Swift, şarkıcılığının yanında söz yazarlığını da yürütmektedir. Dijital ortamda albümleri dünya çapında 26 milyon şarkıları ise 75 milyon sattı. Sanatçının müzik kariyeri yanında oyunculuk kariyeri de bulunmaktadır.

Taylor Swift nereli

Amerikan televizyonu dizilerinden Kanıt Peşinde ve New Girl’de rol alan güzel şarkıcı Sevgililer Günü ve Loraks gibi filmlerde de oynadı.

Taylor Swift resimleri

Sanatçı sanat, çocuk eğitimi ve doğal afetlerde zarar gören kişiler için bağış yapmaktadır. LGBT ve hasta çocuklara yardım için kurulmuş yardım kuruluşlarını desteklemektedir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.