Charlize Theron Hakkında Bilgi | Güzellik Çarşısı

Charlize Theron Hakkında Bilgi

Charlize Theron nerede yaşıyor?, Charlize Theron kaç doğumlu?, Charlize Theron kaç dil biliyor?, Charlize Theron evli mi? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Charlize Theron Hakkında Bilgi
03 Ocak 2015
5.760 okunma
Charlize Theron Hakkında Bilgi

Adı: Charlize Theron

Tam Adı: Charlize Theron

Doğum Tarihi: 07.07.1975

Kilosu: 55 kg

Boyu: 1.77

Nerede Doğdu: Benoni, Güney Afrika

Charlize Theron hayatı hakkında bilgi

Hayatı: Güney Afrikalı sinema sanatçısı olan Charlize Theron 2003 yılında en iyi kadın oscarına uzanmıştır. Sanatçının annesi Alman babası ise Fransız asıllıdır. Ailesi bir yol yapım şirketi işletmekteydi. Ünlü sanatçı eve alkollü gelen ve annesini, kendisini ve kız kardeşini öldürmek ile tehdit eden babasının annesi tarafından öldürülmesine tanık oldu. Bu olay o zaman 15 yaşında olan ünlü yıldız için yaşadığı en büyük travmaydı.

Charlize Theron kaç yaşında

Bu olaydan sonra Charlize Theron 1 sene dolmadan Milano’ya gitti. Milano’da bir ajan ile anlaşarak birçok ünlü derginin kapağına reklam yüzü oldu. Oradan da 1 sene sonra New York’a gitti. Joffrey Bale okuluna devam eden sanatçı dizinden sakatlanınca bale hayatına veda etmek zorunda kaldı. Hollywood’a cebinde sadece 120 dolar ile gelen sanatçı burada zor günler geçirdi. Parasızlıktan ve açlıktan restoranlardan ekmek çaldı.


Charlize Theron boyu kaç

İşte bu sıralarda bir banka görevlisiyle ile tartışırken arkasında duran bir adam sanatçının hayatını tamamen değiştirdi. Menajer olan bu kişi sanatçıya sinema dünyasının kapılarını açmıştır. Sanatçı, rol aldığı değişik filmleri ile birçok kereler ödüllere aday gösterilmiştir. Günümüzde Hollywood’da film başına en yüksek para alan kadın sinema sanatçıları içinde 7. sırada yer almaktadır. 2011 yılının kasım ayında sanatçı bir erkek çocuğunu evlat edinmiştir. 2014 yılında Sean Penn ile başlayan beraberliği hala mutlu bir şekilde devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/charlize-theron-hakkinda/

https://guzellikcarsisi.com/charlize-theron-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/kadin-yonetmenler-ve-harika-filmleri-neler/

https://guzellikcarsisi.com/fahriye-evcen/

https://guzellikcarsisi.com/gulben-ergenin-guzellik-sirlari/