Gülben Ergen’in Güzellik Sırları | Güzellik Çarşısı

Gülben Ergen’in Güzellik Sırları

Yüz güzelliği için ne yapmalı?, Ünlülerin güzellik sırları nelerdir?, Kadınlarının güzellik sırrı nedir?, Bir insan nasıl güzelleşir? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Saç > Gülben Ergen’in Güzellik Sırları
04 Şubat 2015
1.193 okunma
Gülben Ergen’in Güzellik Sırları

Gülben Ergen’in güzellik sırları incelendiği zaman öncelikli olarak beslenme konusunda ne derece hassas olduğunu görebilirsiniz. Güzelliğini de vücudunu beslemekten aldığını defalarca kez röportajlarında dile getirmiştir. Su tüketimi konusunda oldukça hassas bir duruş sergilemektedir. Su tüketimine dikkat ederken günlük hareketini kısıtlamadan oldukça aktif biri duruş sergiledikleri de fark edilmektedir.

Uygulanabilir Efektif Yöntemler!

Gülben Ergen’in güzellik sırları kapsamında olabildiğince doğala yönelmek olduğu da öngörülmektedir. Sigara içilen ortamda dahi bulunmamayı seçmesi de uzmanlar tarafından sıklıkla dile getirilen uyarılar arasında kendini göstermektedir. Sigara dumanının kişilerin cildinde erken yaşlanma sorununu da beraberinde getirdiği görülmektedir. Bu tip sorunların ortaya çıkmaması için olabildiğince cildi yoran zararlı unsurların yer aldığı mekanlardan kaçındığı görülmektedir. Makyaj konusunda sahne almadığı günlerde olabildiğince makyajsız dolaştığı dile getirilmektedir. Makyajsız dolaşması sebebi ile cildine normal koşullarda uygulanan yoğun makyajın etkilerini doğal dokunuşlar ile silmeye çalıştığı da fark ediliyor. Görüldüğü üzere çok aşırı uçlarda yöntemler değil! Bu tip minik dokunuşlar ile hayatınıza güzellikler katmak mümkün!

Gülben Ergen’in güzellik sırları sayesinde sanatçı gibi bakımlı ve güzel olabilirsiniz. Ünlü sanatçı güzelliğini doğal ürünlere borçlu olduğu her fırsatta söylemektedir. Güzel sanatçı her zaman ballı süt içtiğini ve bunu aksatmadığını söylüyor. Ballı sütün enerjisini arttırdığı söylüyor.

Sanatçı, Sürekli Sebze Tüketiyor

3 tane erkek çocuk sahibi olan güzel sanatçı günün herhangi bir saatinde kendisinin hazırladığı portakal, greyfurt veya havuç suyu içtiğini söylüyor.Cilt renginin doğal güzelliğine kavuştuğuna inanıyor. Greyfurt suyu aynı zamanda zayıflamak için doğal bir besin kaynağıdır. Meyve sularının yanında mutlaka bitki çaylarını da tüketen sanatçı öğlen bitki çayı içerse akşamları da meyve suyu içtiğini söylüyor. Böylece ikisi arasındaki dengeyi koruduğunu belirtiyor. Maydanoz ve nane kaynattığını söyleyen sanatçı ıhlamuru mutfağından eksik etmiyor. Vejetaryen olmayan sanatçı eti çok az tüketiyor.


Sanatçının Kozmetik Kullanımı

Ünlü sanatçı kozmetik ürün kullanımında doğal olanlarını kullandığını ve pahalı kozmetik ürünler almadığını ifade ediyor. Evde doğal bakım uygulayan sanatçı hayvansal gıdalardan çok sebze ağırlıklı beslenmeyi tercih ederek cilt güzelliğini koruyor. Sanatçının vücuduna uyguladığı bakımda nane, portakal ve badem bulunuyor. Yüzünün yumuşak olması için de nem maskesi ve haftada 1 defa peeling karışımını uyguluyor.

Sanatçının Saç Bakımı

Güzel sanatçı saçlarının güzel ve canlı görünmesi için badem, ceviz, susam ve kekik yağı ile bepanthen ampül uyguladığını söylüyor.

Gülben Ergen’in güzellik sırları sizin içinde uygunsa sizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Hiçbir yan etkisi olmayan bu doğal ürünler sayesinde cildiniz yumuşak ve pürüzsüz olacaktır.

Amaç: Güzel olmak için bütün güzellik sırlarını uygulamaya gerek yok. Bu sırlardan size en uygun olanını uygulayarak sizde mükemmel bir cilde sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/gulben-ergen-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/kleopatranin-guzellik-sirlari/
https://guzellikcarsisi.com/charlize-theron/
https://guzellikcarsisi.com/suna-dumankaya-guzellik-sirlari/
https://guzellikcarsisi.com/flortten-iliskiye-dogru-adim-adim-taktikler/