Yüzdeki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir? | Güzellik Çarşısı

Yüzdeki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Evde yüz kırışıklığı nasıl giderilir?, Erken yaşta yüz kırışıklığı nasıl giderilir?, Kırışan cilde ne iyi gelir?, Göz çevresi kırışıklıkları için ne yapılmalı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Yüzdeki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?
27 Şubat 2015
1.070 okunma
Yüzdeki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

 Yüzdeki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Kırışıklıkları gidermede tüketilen besinlerin büyük önemi vardır. Sağlıklı beslenirseniz sağlıklı bir cilde sahip olursunuz. Bu sebeple bizde size yüzdeki kırışıklıklar nasıl giderilir? Yazısını hazırladık.

Alındaki Kırışıklıklar İçin C Vitamini

C vitamini alındaki kırışıklıklar için çok önemlidir. Alında bulunan kırışıklıklar için 14 gün boyunca avokado ve limon suyu kullanımı derdinize çözüm olacaktır. 4. günün sonunda kullanımın sonuçlarını görmeye başlarsınız.

Ağız Çevresi Kırışıklıkları İçin Soya

Ağız çevrenizde, burnunuzdan başlayıp çene bölgenize kadar inen kırışıklarda soya maddesi oldukça etkilidir. Çünkü soyanın içinde flavonoit hücre koruyucu maddesi bulunmaktadır. Soya bazlı kremleri kırışıklığın olduğu yere masaj yaparak sürün. 3 günde bir bu kremi uygularsanız faydasını görürsünüz. Ayrıca soya özlü besinlerde tüketmenizi tavsiye ederiz.

Üst dudak kırışıklığı için zeytinyağı

Üst dudak kırışıklıkları için zeytinyağı bulunmaz bir üründür. En çok nemsiz kalan bölgemizdir. Zeytinyağından 2 damla alarak üst dudağınıza masaj yapın. Burada kan akışı hızlanacak ve kırışıklıklar ortadan kalkacak. Zeytinyağı cilde hem nem verecek hem de yumuşaklık. 14 günde etkisini gösterecektir.


Dekolte Bölgesi Kırışıklıkları İçin Yeşil Çay

Cildin hassas ve ince olan yerlerinde kırışıklıklar daha fazladır. Açık yerler için yeşil çay ile kreminizi karıştırın ve kalın bir tabaka halinde kırışıklık olan yerlerinize sürün. 20 dakika beklettikten sonra yıkayın. Yeşil çay metabolizma hızını arttırır ve kan dolaşımını hızlandırır. Hücrelerinizi korur. Yeşil çayı günde 1 fincan tüketseniz bile bu size faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/isilti-veren-fondotenler/
https://guzellikcarsisi.com/zeytinyagi-maskeleri/
https://guzellikcarsisi.com/yaslanmaya-karsi-cilt-bakimi/
https://guzellikcarsisi.com/kirisikliklar-icin-turp-maskesi/
https://guzellikcarsisi.com/agiz-kurulugunun-nedenleri/