Cilt güzelliği ve bakımlı olması herkesin istediği bir durumdur. Cildin parlak ve taze görünmesi için cilde iyi gelen yiyecekler bulunur....
21.07.2021
10
Karaciğere iyi gelen yiyecekler sayesinde bu önemli organda meydana gelen hasarların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Vücudumuzda enzimlerin üretilmesinde ve vücudun...
16.07.2021
56
Rüyada örümcek görmek çok farklı şekillerde tabir edilebilir. Görülen örümceğin şekli ve rengine göre farklı yorumlanır. Genel olarak hayırlı bir...
08.07.2021
32
Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
67

Işıltı Veren Fondötenler

25.02.2015
2.171
Işıltı Veren Fondötenler

 

Işıltı Veren Fondötenler

Işıltı veren fondötenler hem cildinize faydalı hem de size harika bir görüntü verecektir. Cildinize ışık saçan fondötenler için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

En İyi Işıltıyı Veren Fondötenler

Clinique Supermoisture Make Up

Fondöteniz de kalıcı ışıltı, nem ve pürüzsüzlük için ideal bir üründür. Sürüldüğü andan itibaren cilde yoğun bir nem veriyor. Yüzdeki ince kırışıklıkları ve çizgilerin görüntüsünü en aza indiriyor.

Dior Diorskin Eclat Satin

Kadifemsi saten bir görünüm veriyor. Sürüldüğünde dahi cildin hava almasını sağlıyor. Hem nemlendirici hem de kapatıcı özelliği ile bütün kusurlarınızı kapatıyor.

Esteé Lauder Resillence Lift Extreme

Üst üste kullanılabilen, ışıltı verici, kapatıcılık özelliği olan toparlayıcı bir üründür. Güneş ışınlarına karşı 15 faktörlük bir koruma özelliğine sahiptir. Cildi esnek, sıkı ve daha nemli yapıyor.

Giorgio Armani Luminous

Yağsız fondötene en güzel örnek bu üründür. Cildinize doğal bir ışıltı veren, cilt kusurlarını kapatan harika bir mikrofil yapısına sahip bir üründür.

Shiseido Lifting

Güneşten koruması 15 faktör olan bir üründür. Gençleşmenize yardımcı olacak yoğun bir neme sahiptir.

Lancome Photogenic Lumessence

Cildinizin sürekli nemli olmasını istiyorsanız bu fondöten doğru bir seçim olacaktır. Koruma özelliğine de sahip olan bu ürün cildinize ışık, kalite ve pürüzsüzlük katıyor. Ciltte oluşan renk farklılıklarını ortadan kaldırıyor. Cildin sıkı ve kırışıksız bir görünümde olmasını sağlıyor.

Chanel Teint Innocence

Kadifemsi bir görünüm sunan bu fondöten koruma faktörlü olarak cilde ışıltı ve canlılık veriyor. Kapatıcılık özelliği ayarlanabilen bu ürün cilde doğal bir görünüm veriyor.

Clarins Teint Multi Regenerant Firming Extra

Sürüldüğü andan itibaren cilt pürüzsüz ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Cilde doğal bir parlaklık veriyor ve ciltteki kırışıklıkların kapanmasını sağlıyor. Kusursuz bir cilt için seçilebilecek en iyi ürün.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR