Airbnb ye Göre 2024 de Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler Listesi | Güzellik Çarşısı

Airbnb ye Göre 2024 de Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler Listesi

Çukurambarda nereye gidilir?, Bugün istanbul’da nereye gidelim?, Türkiyede nereyi gezelim?, Ailece nereye gidilir? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > Airbnb ye Göre 2024 de Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler Listesi
22 Aralık 2019
785 okunma
Airbnb ye Göre 2024 de Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler Listesi

Şimdiden bir 2020 tatil planı yapmaya ne derseniz? Eğer isterseniz, Airbnb sizin için yıl içindeki rezervasyon talebine ve popülerliğine göre, 2020’de adından fazlaca söz ettirecek harika yerlerin listesini çıkardı bile! İşte airbnb’ye göre önümüzdeki yıl mutlaka gidilmesi gereken 9 yer;

1-Milwaukee, Wisconsin

Bisiklet kullanmayı sevenlerin dikkatine!

Her sokağında buram buram tarih kokan ve uzun, doğal bisiklet yolları ve bununla birlikte gittikçe gelişen bar ve restoranları ile Milwaukee, 2020 de mutlaka görülmesi gereken yerler listesinde birinci sırada yerini almayı başardı. Siz de şimdiden kalacak bir yer ayarlasanız iyi olur gibi çünkü şimdiden herkes yerini kapmış görünüyor!

2-Bilbao, İspanya

Güzel bir şehir manzarasının tadını çıkarmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

2018’de yılın şehri seçilen Bilbao’nun bu listeye girmesi, çok da sürpriz olmadı değil mi? Bilbao, şehre gelen turistlere hareketli yemek yeme ortamlarının yanında, muhteşem bir şehir manzarasıyaşatmaktadır. Aynı zamanda müzeleri ile de ünlü olan bu güzel şehir, gerçekten her yılın şehri olmayı hak ediyor!

3-Buriram, Tayland

Büyüleyici bir yer…

Tayland’ın en değerli Khmer kalıntılarına ve inanılmaz PhanonRung Tarihi Parkı’na ev sahipliği yapan bu şehir aynı zamanda spor severler için de mutlaka gidilmesi gereken bir yerdir çünkü Buriram, 2018 yılında MotoGP motor yarışlarına ev sahipliği yapmıştır ve aynı zamanda her yıl maraton yapılmaktadır. Bence bir değerlendirin!

4-Sunbury, Victoria, Avustralya

Mimarisine aşık olacaksınız…

Turistlerden kaçmak ve yerel halktan gibi hissetmek isterseniz sizi Sunbury’ye alalım… Yaban hayatı seviyorsanız, şarap imalathaneleri görmek istiyorsanız ve Viktorya dönemi mimarisinin tadını çıkarmak istiyorsanız, burası adeta biçilmiş kaftan. Aynı zamanda burada gerçekleşecek 2020 kriket şampiyonasını izlemek için, biletler satıldı bile!

5-Romanya

Her şey çok doğal ve olduğu gibi!


Doğal manzaralara, bozulmamış tepelere, antik köylere doymak isterseniz, Romanya bunun için en doğru adres. Doğal yaşamın ve kültürün bir arada buluştuğu bu muhteşem ülke, metropol hayatından ve şehir ışıklarından fazlasıyla sıkılmış kişiler için, tercih edilebilecek en güzel ülke olarak sayılabilir…

6-Xi’an, Çin

Kültür ve eğlence bir arada!

Çin medeniyetinin doğduğu yerlerden biri olarak bilinen ve tarih ile modernizmi bir arada barındıran Xi’an, 2020’de, gece marketleri ve gece şovları dahil olmak üzere, 30 yeni gece tur güzergahı içerecek yeni bir turizm programı sunmaktadır. Adından fazlaca söz ettirecek gibi duran bu şehre gitmeyi siz de planlarınızın arasına koyabilirsiniz!

7-Eugene

Doğa dostu şehirler görmeye hasret kalmıştık…

Oldukça çevre dostu olan ve şehrin sakinlerinin de bu konuda çok hassas olduğu bu yeşil şehir, organik gıda konusunda da adından sıkça bahsettirmektedir. Aynı zamanda bu şehir 2020’de atletizm için, ulusal eleme denemelerine ev sahipliği yapacaktır. Yani burada herkesin kendine göre bir şey bulması çok muhtemel!

8-Lüksemburg

Muhteşem bir deneyim!

www.capa.ru

Kelimenin tam anlamı ile uçurumun üzerinde tünemiş olan bu Avrupa ülkesi, 1994 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Alanı ilan edilmiştir. Buraya gelen turistler kendilerini adeta ormanlık tepelere, ortaçağ kalelerine, üzüm bağlarına ve sevimli köylere dalmış bulacaklardır. Bir insan daha ne ister ki?

9-Kerala- Hindistan

Huzurun sözlük anlamı!

Güney Hindistan’ın en büyüleyici eyaleti olarak bilinen ve giden herkesin hayran olarak döndüğü Kerala, bu yıl rezervasyonlarda adeta zirve yapmıştır. Turistler kendilerini palmiye kaplı bir sahilde, kahve tarlalarını gezip Arap Denizi’nin manzarasına bakarken, kendilerini kesinlikle cennette hissedecekler…

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/abd-ye-ozgu-gorgu-kurallari/
https://guzellikcarsisi.com/eskisehir-e-yolunuz-duserse-bu-listeyi-okumadan-gecmeyin/
https://guzellikcarsisi.com/sizi-buyuleyecek-yerler/
https://guzellikcarsisi.com/ruyada-altin-gormek/
https://guzellikcarsisi.com/yaz-diyeti/