Akrep Burcu Diyeti | Güzellik Çarşısı

Akrep Burcu Diyeti

Akrep burcu kadını nasıl kilo verir?, Akrep burcu nasıl beslenmeli?, Akrep burcu kadinlari nasil olur?, Astrolojiye göre diyete ne zaman başlanır? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Diyet > Akrep Burcu Diyeti
04 Nisan 2015
1.356 okunma
Akrep Burcu Diyeti

 Burçlar arasında kendisini en çekici ve seksi ilan eder ve herkeste bunu kabul eder. Akrep burcuna karşı koymak o kadar zordur ki, iç kıpırdatan havasıyla sizi etkisi altına alarak başınızı döndürecektir. Fiziksel özelliği herkesin dikkatini çeker. Mistik bir havaya sahip gizemli yapısıyla sizi bir o kadar ürkütse de ona karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Ya nefret edeceksiniz ya da ondan vazgeçemeyeceksiniz. Bu burcun kadını da erkeği de o kadar duygu yüklüdür ki, kendilerini kontrol edemedikleri zaman zararları başkalarından çok yine de kendilerinedir.

Mutsuz oldukları zaman buzdolabıyla bakışırlar ve doyduğunu anlamadan her şey yerler. Çikolata ve içkiye olan zaaflarından zor vazgeçeceklerdir. Giydiği kıyafetleri olmamaya başlayınca bir an kendilerine gelirler. Sabırlı olan bu burç kilo vermek için araştırmalar yaparak, egzersiz programı hazırlayacaktır. Diğer burçlara göre iradesi yüksek olduğu için kendine en katı kurallar koyarak diyet listesi hazırlayacaktır. Başladıkları diyeti sonuna kadar sürdüreceklerdir istedikleri hedefe kadar pes etmeden çabalayarak yavaş yavaş ulaşacaklardır.


Balık ve deniz ürünleri, taze meyve ve sebze diyetleri tam akrep burcu diyetidir. Ağır egzersizlerle diyetini süsleyecektir. Kilolara açtığı savaşı kazanarak zafer akrep burcunun olacaktır. Azimle sabırla vazgeçmeden yine hayatında istediği her şeyi başarabilmeye kabiliyeti ile akrep burcu diyetini olumlu bir şekilde sonuçlayacaktır, bazen bunalsa da kendini dışa kapatsa da o aslında içine dönüktür, kendisiyle yüzleşecek ve kendine verdiği sözü tutacaktır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/balik-burcu-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/dukan-diyetinin-zararlari/
https://guzellikcarsisi.com/selahattin-donmez-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/ruyada-deniz-gormek/
https://guzellikcarsisi.com/terazi-burcu-diyeti/