Terazi Burcu Diyeti | Güzellik Çarşısı

Terazi Burcu Diyeti

Terazi burcu nasıl kilo alır?, Terazi burcu neyi sevmez?, Terazi kadını nasıl zayıflar?, Astrolojiye göre diyete ne zaman başlanır? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Diyet > Terazi Burcu Diyeti
04 Nisan 2015
941 okunma
Terazi Burcu Diyeti

Terazi burcu diyeti, tamamen abur cuburlar ile alakalıdır. Genellikle hızlı çalışan metabolizmaları ile zayıf ve ince hatlara sahiptirler. Genellikle fast food merakı ile bilinen teraziler otçul beslenmeden uzaktırlar. Daha çok karbonhidrat beslenme ve az su tüketimi ile bilinirler.

Her terazi burcu farklı genetik özellikler sunar. Genellikle dengeli beslenme yapısına sahip fakat farklı türlerde genellikle tek tip beslenme türüne meyillidirler.

Terazi Burcu Diyeti Nasıl Yapılır?

Terazi burcu diyeti yapmak için mutlaka bir diyetisyene danışılmalıdır. Sağlık tahlilleri ve tetkikler yapılara aşırı kilolardan doktor tavsiyesi ile kurtulma sağlanmalıdır. Terazi burçları için genel bir diyet listesi bulunmamaktadır. Ancak alkollü içecekler, cips ve çikolata gibi bağımlılıklarını bırakmaları faydalı olur.

Şekerleme bağımlılıkları olan terazi burçları ve hamur işlerin olan merakları ile kimisi ilginç şekilde zayıf kimi teraziler ise diyetler yapmalarına rağmen oldukça kiloludurlar. Burcun genetik özelliklerine tam uyan yani dengede olan terazilerde genellikle kilo problemi yoktur. Özel diyet listesi için mutlaka diyetisyen ile görüşme yaparak, sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösteriniz.

Kibar, alımlı, sinirleri alınmış sanki bir melek. Kalp kırmaktan kaba davranmaktan hiç hoşlanmaz. Burçlar arasında en dengeli olanıdır. O dengeyi kaybetmedikleri sürece her anlamda başarı olurlar. Romantik ve duygusallardır. Bazen hırslarına yenik düşseller de toparlanabilme kabiliyetine sahiptir. Vurdumduymazdır o yüzden çok yemek yerler. Bu burcun insanı ya çok kiloludur ya da zayıftır. Vücudu belirgindir. Zayıfta olsa kiloluda olsa dikkat çekerler.


Abur cubura o kadar düşkündürler ki bundan vazgeçseler aldıkları kilolara veda edecekler. Asitli içeceklerden uzak dururlarsa, hassas olan böbreklerini de koruyabileceklerdir. Bu burcun üyeleri o kadar çok hareketlidir ki yerinde durmazlar. O yüzden spor onlara göre bir şeydir. Yulaf ezmesi, taze meyvelerden oluşan diyetler tam terazi burcuna göredir. Sabahları kalktıklarında bir kâse çilekle midesini sağlıklı sürprizler yapabilir. Terazi burcunun en hassas yeri böbrekleri oldukları için olduğundan fazla su içmeleri gerekir.

Hayata bağlılığıyla bilinen terazi burcu, beyaz şaraplar, likörler, çikolatalara olan zaaflarını da bir kenara koyarlarsa terazi burcu diyetini ve sporunu en başarılı şekilde tamamlayacaktır Onu baştan çıkaran çikolatalardan ve asitli içeceklerden uzak durursa tabi. Yoksa çikolatada bulunan kafeinle o çok sevdiği uyku düzeni bozulacaktır, böbrekleri işlevini kaybedecektir. Yapması gereken şey terazi burcu diyetini önce abur cuburları unutarak başlaması.  Her konuda olduğu gibi bu konuyu da başaracaklardır. Azmini burada da göstererek pes etmeyecektir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/balik-burcu-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/burclar-ve-korkulari-neler/
https://guzellikcarsisi.com/1100-kalorilik-diyet/
https://guzellikcarsisi.com/akrep-burcu-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/coachellabir-festival-midir-yasam-mucadelesi-midir/