Balık Burcu Diyeti | Güzellik Çarşısı

Balık Burcu Diyeti

Balık burcu nasıl kilo alır?, Balık burcu ne yememeli?, Balık burcu nasıl mutlu olur?, Balık burcu ne sever ne sevmez? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Diyet > Balık Burcu Diyeti
04 Nisan 2015
1.071 okunma
Balık Burcu Diyeti

Balık burcu diyeti sayesinde kişilerin gezegen haritalarına göre sorunsuz bir şekilde kilo vermeleri için hangi unsurların gerekli olduğuna dair en azından temel bilgi elde edebilirsiniz. Bu noktada kişilerin doğum günleri onların metabolizmaları da dahil olmak üzere karakter özelliklerine kadar birçok noktada etki sahibidir. Balık burcu diyeti sayesinde kendi hassas noktalarınızın farkında olarak ve bunları göz önünde bulundurarak diyetinizi tamamlama fırsatını elde edebileceksiniz. Astroloji ile beslenmenin aslında ilişkili olmadığını düşünen kişilerin yanıldığını bu diyeti uygulayarak başarılı sonuçlar elde eden kişilerin yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz.

Diyet Detayları Nelerdir?

Balık burcu diyeti incelendiği zaman diyetin en temel unsurunun kesinlikle metabolizmayı hızlandırmak üzerine kurulu olduğunu siz de görebilirsiniz. Bu aşamada kişilerin balık burcu olmaları sebebi ile metabolizmalarının durgun yapıda olması ve duygusal durumlarına göre yeme ataklarının gelebilmesi ide astroloji temel alınarak dikkate alınması gereken hususlar arasında yer almaktadır. Diyet detaylarını karakterinize göre belirlemek bu diyeti ve beslenme düzenini çok daha uzun soluklu bir biçimde sürece dahil etmenizi sağlayacaktır.

Şekerle arası oldukça iyidir bu yüzden vücut tipi çok çabuk kilo almaya yatkındır. Bu burca sahip üyelerin hepsi hareketsizliği tercih eder, hareket etmekten hoşlanmaz. Metabolizmaları neredeyse hiç çalışmaz çok yavaştır.

O kadar duygusaldır ve kendi içine kapanıklardır ki bazen kendilerini bile hissetmezler, bedenlerinin farkında varmazlar.

Balık burcu diyetine sadık kalacaktır, eşine olduğu gibi. Sıkılmaması gerekiyor yoksa diyeti bırakır. Onun için en uygun diyet, kuruyemişlerle sıralı bir diyettir. Badem, ceviz, fıstık gibi.


Sabahları şekersiz çayının yanında mutlaka bademi eksik etmemesi gerekiyor. Ara öğünlerinde bile kuruyemişlere başvurabilir. En sevdiği tatlı olduğu için önce ondan vazgeçmesi gerekiyor. Tabi ki de egzersiz yapılmadan zayıflanamayacağını herkes biliyor. Balık burcu diyetle birlikte egzersizde yapması gerekiyor. O kadar duygusal yapıya sahiptir ki spor yapmasının arkasında ki neden bile bu konudur.

Su aktiviteleri balık burcunu iyi hissettirecektir. Yüzme, sörf ve dalma gibi faaliyetler balık burcuna huzur verecektir. Balık burcu diyeti devam ettirmekte ciddi anlamda zorlanır. İsteksizdir, kendisini aynada gördüğü zaman başına saksı düşerek kendini toparlayacaktır. Azimli olmadığı için pek bir çaba göstermeyecektir, yavaş yavaş kilo verecektir. Balık burcunun kararsızlıkları yoğun olduğu için yaptığı diyetten başka bir diyete böyle devam edecektir. Birazcık hareket etse kilo problemi olmayacaktır, ama üşenmede üstlerine yoktur. Çalışkanlardır oysa hareket yönünden de çalışkan olsalar her şey istenildiği gibi devam edecektir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/metabolizmayi-hizlandiran-bitki-caylari/
https://guzellikcarsisi.com/terazi-burcu-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/burclar-ve-korkulari-neler/
https://guzellikcarsisi.com/akrep-burcu-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/evde-gece-kremi-nasil-yapilir/