Cara Delevingne | Güzellik Çarşısı

Cara Delevingne

Cara Delevingne sevgilisi var mı?, Cara Delevingne Halsey sevgili mi?, Selena ve Cara sevgili mi?, Harry Styles ve Cara Delevingne neden ayrıldı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Cara Delevingne
31 Aralık 2014
1.932 okunma
Cara Delevingne

Cara Delevingne son yılların en popüler mankeni. İngiltere’de tanınmış bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen model, Louis Vuitton gibi önde gelen markaların modelliğini yapıyor. Cara, henüz 10 yaşındayken Vogue ile kariyerine başlamış ve 2011 yılında Zara, Chanel gibi markaların yüzü olmuştur.

Cara Delevingne Kimdir?

Cara Delevingne, 12 Ağustos 1992 yılında doğmuştur. Londra’da doğan modelin ablası Poppy Angela 1986 yılında modellik yapmıştır. Tanınmış bir ailenin kızı olan Delevingne, modellik kariyerine henüz 10 yaşındayken adım atmıştır.

2011 yılında H&M, 2012 yılında Dominic Jones, Blumarine, Zara, Chanel markalarının reklam yüzü olmuştur. Aynı yılda İngiliz Moda Ödülleri 2012 Modeli Ödülü’nü almıştır. Victoria-s Secret defilesinde yürüyen ünlü model, 2013 yılında yeniden Chanel’in reklam yüzü olmuştur.

2012 yılında “Anna Karenina” romanından uyarlanan filmde “Prenses Sorokina” rolünde yer almıştır. Kariyerine sağlam adımlarla devam eden Delevingne, Tulip Fever, Peter Pan, London Fields, Gerçek Kötüler, Bin Gezegen İmparatorluğu filmlerinde de rol almış ve birçok dizide oynamıştır.

Adı: Cara Delevingne

Tam Adı: Cara Delevingne

Doğum Tarihi: 12.08.1992

Kilosu: 51 kg

Boyu: 1.77

Nerede Doğdu: Londra, İngiltere

Hayatı: Cara Delevingne son yılların en gözde mankenleri arasında yer alıyor. Cara, İngiliz kökenli bir model. Tanınmış bir aileden geliyor. Ünlü model Londra’da doğmuştur. Annesi alışveriş uzmanı, babası ise emlakçıdır. Köşk ortamında büyümüştür. Kız kardeşi de kendisi gibi modeldir ve tanınmış markalar ile çalışmalarını hala sürdürmektedir. Cara, ailesiyle birlikte yaşıyor. Delevingne ailesi eroin kullanımı konusunda bir üne sahiptir. Daha önceleri annesinin başı bu durumdan dolayı belaya girmiştir. Kız kardeşinin de ismi bir aralar uyuşturucu ile anılmıştır.


Cara Delevingne Burberry güzellik yarışmasının reklam yüzüdür. Bu kampanyayı iki arkadaşı ile birlikte paylaşmaktadır. Daha önceleri Burberry’nin 2012 ilkbahar / yaz koleksiyonunun reklam yüzü olmuştur. Ünlü model birçok markanın reklam yüzü olarak podyumlarda boy göstermiştir.

Bu ünlü markalardan bazıları Chanel, Dolce & Gabbana, Moschino’dur. 2012 yılında Victoria’s Secret için podyuma çıkan ünlü model 2013 yılında Chanel’in Resort kampanyasının yüzü olmuştur. 2012 yılında yapılan İngiliz moda ödüllerinde yılın modeli ödülünü almıştır.

Topshop 2014 / 2015 sonbahar kış kampanyasının yeni yüzü olarak Cara ile çalışacaktır. Bu kampanyada Cara tek başına boy gösterecektir. 2012 / 2013 yılında Cara’nın tanıttığı trençkotlar başarılı bir reklam olmuştur. Ünlü model son olarak dünyaca ünlü yazar Tolstoy’un kitabı Anna Karenina romanının filme uyarlanmasında küçük bir rol almıştır. Ünlü model bu uyarlamada Prenses Sorokina rolünü üstlenmiştir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/ingiliz-diyeti/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-hayati/

https://guzellikcarsisi.com/miranda-kerr/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton-foto-galeri/

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss/