Çok Makul Fiyatlarla Harika Bir Sonbahar Gardırobu Hazırlamak | Güzellik Çarşısı

Çok Makul Fiyatlarla Harika Bir Sonbahar Gardırobu Hazırlamak

Sonbahar mevsiminde hangi giysiler giyilir?, Kış mevsiminde nasıl kıyafetler giyilir?, Bu aylarda ne gibi kıyafetler giyilir?, Mart ayında ne giyilir? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > blog > Çok Makul Fiyatlarla Harika Bir Sonbahar Gardırobu Hazırlamak
25 Şubat 2020
1.644 okunma
Çok Makul Fiyatlarla Harika Bir Sonbahar Gardırobu Hazırlamak

Çok makul fiyatlarla harika bir sonbahar gardırobu hazırlamak isteyen kişiler için en temel önerilerin başında kesinlikle kapsül gardırop gelmektedir. Kişilerin temel olarak seçmiş oldukları bir iki parçayı birçok farklı kombinasyonda bir arada kullanması üzerine kurulu bir sistem olarak tanımlanabilir. Örneğin 4 parça kıyafetiniz bulunuyor. Bunların birbiri ile uyumlarına da dikkat ederek seçim aşamasını tamamlamanız gerekir. Bu şekilde hem daha zamansız parçalara yönelebilirsiniz hem de kaliteli ama makul fiyatlı parçalar ile farklı birçok aktiviteye katılma fırsatını yakalayacaksınız.

Kaliteyi Uygun Fiyata ve Doğa Dostu Biçimde Satın Alın!

Çok makul fiyatlarla harika bir sonbahar gardırobu hazırlamak isteyen kişiler için özellikle dikkat çeken unsur kaliteli parçaların satıldığı uygun fiyatlı mağazaların takip edilmesidir. Outlet mağazalar bu konuda size daha çok yardımcı olacaktır. Outlet mağazalar sayesinde eşsiz bir kaliteyi oldukça makul fiyata satın alma fırsatınız olacaktır. Konunun uzmanları sürdürülebilirliğe de dikkat etmeniz konusunda uyarılarda bulunmaktadır. Sürdürülebilir olmayan uygun fiyatlı ama kalitesiz olan ürünleri satın almak kişilerin uzun vadede doğaya da zarar vermesine den olacaktır. Tekstil sektörü en fazla su harcanan sektörler arasındadır.

Sonbaharın gelmesiyle birlikte şuan dünyadaki herkes yeni kıyafet alışverişlerine çıkmayı düşünmektedir. Özellikle kadınların ‘’giyecek hiçbir şeyim yok’’ diye yakınmalarının sesi dünyanın her yerinden duyulmaktadır… Fakat söz konusu alışveriş olunca ne yazık ki artık herkes geri adım atmak zorunda kalmaktadır çünkü kıyafet fiyatları artık neredeyse her bütçeyi fazlasıyla zorlamaktadır. Bu sebeple uygun fiyatlı güzel kıyafet bulmak artık altın bulmak kadar değerli hale gelmiştir. İşte daha çok kadınlara hazırlanmış bütçeyi çok zorlamadan mükemmel bir sonbahar stili yapmak için 6 öneriden oluşan şık bir liste;

1-Siyah Opak Taytlar

Siyah bir tayt yaz kış farketmeksizin her zaman kurtarıcı parçadır.

Sonbaharda özellikle uzun kazakların altına giyilen kalın, opak taytlar kadınları iki parça ile çok tarz bir görünüme kavuşturmaktadır. Bu taytların en güzel özelliği ise çok uygun fiyatlarla her yerden kolaylıkla ulaşılmasıdır. Uzun çizmelerle de çok güzel görünen bu taytların satın alınırken dikkat edilmesi gereken tek özelliği ince olmaması gerektiğidir. Aksi halde bacaklar soğuk havalarda üşümek zorunda kalacaktır ve yapılan kombin o kadar da güzel gözükmeyecektir.

2-Oversize (Bol) Kazaklar!

Sonbaharın gelmesinin en güzel yanı güzel kazaklar satın alabilmek değil de nedir?

Kazakların hepsi çok güzel fakat oversize kazakların yeri hep başkadır çünkü tercih eden kadınları her zaman tarz göstermeyi başarabilmektedir! Yine özellikle taytlarla veya skinny pantolonlar ile harika görünen bu kazaklar çok lüks mağazalara girmeyi gerektirmeden neredeyse her mağazada kolaylıkla bulunmaktadır. Uzun kolyeler veya büyük küpelerle tamamlandığında harika bir tarz yaratmaya yardımcı olan bu kazaklar, her kadının dolabında mutlaka bulunmalıdır.

3- Kadife Saç Bantları

Saç bantları gerçekten tüm güzellikleri ile özellikle 2019 da herkesin aksesuar dolabında yer almayı başardı.


Saç bantları sihirlidir çünkü en sade ve basit (hatta çirkin) kombini bile mükemmel gösterebilmektedir. Bir sürü modeli ve rengi bulunan saç bantlarının sonbahar için en iyi seçeneği ise kadife olanlarıdır. Özellikle turuncu, kahverengi, bordo gibi sonbahar renklerini barındıran bu kadife saç bantları, saç aksesuarı kullanmayı sevmeyen kadınları bile kendine hayran bıraktırarak satın aldıracaktır!

4-Hırkalar

Güzel bir hırka özellikle o günki beyaz tişört ve kot pantolon kombininehareket katmak için harika bir seçenektir.

Özellikle bol kesimli veya oversize hırkalar her kombine daha güçlü bir hava katılmasını sağladığı gibi aynı zamanda da spor-şık görünümünü fazlasıyla desteklemektedir. Bol hırkalar güzel aksesuarla tamamlandığında, gidilen her mekana uyum sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Eğer çok da şık olunmaması gereken ama hiç özenilmeden de gidilmemesi gereken bir yere gidiliyorsa her zaman ilk seçenek rahat ve şık bir hırkadır. Aynı zamanda her mağazada çok uygun fiyatlar ile birçok seçeneği bulunmaktadır.

5-Deri Taytlar

Deri tayt elbette herkesin ilk seçeneği değildir fakat bir kez giyildiğinde ve ne kadar şık görüldüğünün farkına varıldığında artık dolaptaki daimi yerini alacaktır hatta üstüne yenileri eklenecektir…

Deri taytlar özellikle havaların soğumasıyla birlikte tercih edilebilecek en şık seçenektir. Güzel botlar veya çok resmi olmayan ceketler ile birlikte kullanıldığında gerçekten çok şık ve güçlü bir görüntü yaratmaktadır. Üzerine ne giyilirse giyilsin, tarz görüntüsünden ödün vermeyen bu taytlar birçok mağazada çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

6-Uzun Etekler!

Uzun etekler yaz kış bu kadar güzel olabilmeyi nasıl başarıyorlar?

Evet, listenin sonunda resmen bonus bir kıyafet yer almaktadır;uzun etekler! Uzun etekler hem yazın spor ayakkabı veya küçük topuklularla birlikte giyildiğinde çok şık durmaktadır hem de kışın bot ile giyildiğinde mükemmel bir sonbahar kombini oluşturmaktadır. Tam bir kurtarıcı parça olan uzun etekler yine her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken bir kıyafettir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/gereksiz-gibi-gorunen-ama-fazlasiyla-gerekli-olan-esyalar/
https://guzellikcarsisi.com/sabahlari-egzersiz-yapabilmek-icin/
https://guzellikcarsisi.com/aile-dostu-sonbahar-yemekleri-neler/
https://guzellikcarsisi.com/ender-sarac-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/bikesfet-evinizin-tum-ihtiyaclarini-kapiniza-kadar-getiriyor/