Ekim İçin Film Önerileri | Güzellik Çarşısı

Ekim İçin Film Önerileri

Hangi film izlenir 2021?, 2021 en çok izlenen film hangisi?, Ne izlenir 2021?, Ne izlesem 2022? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > Ekim İçin Film Önerileri
29 Ocak 2020
814 okunma
Ekim İçin Film Önerileri

Umarız herkesin ekim planı sadece sonbahar temalı filmler izlemek değildir çünkü Netflix harika orijinal yapımları ile ekim ayında film sevenleri büyülemeye hazırlanıyor! Birçok başarılı oyuncunun yer aldığı oldukça ses getirecek bu filmleri şimdiden herkes izlenecekler listesine eklemeli. İşte ekim ayı itibari ile Netflix’in yıldızları olacak filmler;

1-Ready ToMingle (Bekar Kadınlar Kulübü)

Gerçekten böyle bir kulüp olsaydı fazlasıyla ilginç olabilirdi…

Netflix’in en yeni filmlerinden olan ve tam bir Meksika komedisi olan bu film, evlenmeyi düşündüğü adam tarafından terk edilen ve ne yapacağını bilemeyen bir kadının evlenecek erkek arayan bekar kadınlardan oluşan bir kursa katılmasını ve daha sonrasında başına gelenleri izleyicilere göstermektedir. Yönetmenliğini LuisJavierHenaine’nın yaptığı bu keyifli film, herkes tarafından şimdiden beğenildi!

2-In the TallGrass

Konusu ile gerçekten fazlasıyla merak uyandırmakta.

İşte Netflix’in en taze filmi! Henüz 4 ekimde yayınlanmış olan bu film, meraklıları tarafından çoktan izlendi bile. StephenKing ve Joe Hill’in aynı adlı romanına dayanmakta olan bu film, uzun otların arasında duyulan bir erkek çığlığının hamile bir kadın ve kardeşinin tarafından duyulup, oğlanın yanına gitmesiyle başlar ancak buradan bir çıkış olmadığını fark eden bu kişilerin başına gerçekten enteresan olaylar gelmektedir. Gerilimin bütün vücutta hissedilmesini sağlayan bu film, biran önce izlenilmeli.

3-The Forest Of Love

Enteresan konulu bir film daha…

Gerçekten 1990’larda Japonya’da gerçekleşen cinayet çılgınlıklarından esinlenerek yapılan bu film, karizmatik bir dolandırıcının ve kendilerini film ekibi olarak tanıtan bir grubun, kederli iki genç kadının hayatına zorla girmesini ve onların çirkin şeylere sürüklemesini anlatmaktadır. 11 ekimde yayınlanacak olan bu film, biraz rahatsız edici konusu ile bekleyenleri sabırsızlandırmaktadır.

4-El Camino: A Breaking Bad Movie

BreakingBad hayranları buraya! Yani dünyadaki herkes….

İşte hasret sona erdi… Efsane dizinin bitişinden 6 yıl sonra yönetmen Vince Gilligan, BreakingBad hayranlarına, Walter White’ın eski suç ortağı, yasalardan ve geçmişinden kaçan JessePinkman’ın başına neler geldiğini gösterecektir. Başrolde dizinin efsane ismi Aeron Paul’un oynadığı 11 ekim cuma günü yayınlanacak olan bu filmin fragmanları hayranlar tarafından en az 20 kez izlendi bile!


5-Fractured

Gizem dolu bir film!

Yine gerilim duygusunu sonuna kadar yaşattıracak olan bu film,  yolculuk sırasında kolunun kırılması nedeniyle kızını ve yaralı karısını hastaneye getiren bir adamın, kızını ve eşini tedavi olmaları için beklerken onların ortadan kaybolmasını konu almaktadır. Panik içinde kızını ve eşini ararken bir yandan da hastanenin bir şeyler gizlediğinden şüphelenen bu adamın hikayesi, izleyen herkesi heyecanlandıracak gibi duruyor. Yine 11 ekimde yayınlanacak olan bu film herkes tarafından büyük bir merakla beklenmekte.

6-The Influence (Etki)

İzledikten sonra gerçekten büyük bir etki bırakacağı kesin…

Bu ürkütücü İspanyol filmi, genç bir annenin ailesiyle birlikte komadaki geçmişle yüzleşen ve ölmeyi reddeden annesine bakmak için mutsuz bir çocukluk geçirmiş olduğu eve dönmek zorunda kalmasını konu almaktadır. Bu gerilim dolu film 11 ekimde korku seven izleyiciler ile buluşacaktır.

7-The Laundromat

Keyifli bir dram komedisi!

The Laundromat, sigorta dolandırıcılığına maruz kalmış bir kadını konu almaktadır. Ünlü yıldız MerlyStreep’in canlandırdığı bu karakter, dolandırıcıya karşı avukatlarla bir mücadele vermektedir. Çok satan bir kitaptan uyarlanmış dram-komedi türünde olan ve gerçek bir hikayedenesinlenilmiş bu film, içerisinde MerlyStreep ile birlikteAntonioBanderas, GaryOldman, David Schwimmer gibi yıldız bir kadroyu barındırmaktadır. 18 ekimdeNetflix’de yayınlanacak olan bu film şimdiden büyük ses getirmeyi başardı bile.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/alisilmisin-disinda-muhtesem-film-onerileri-neler/
https://guzellikcarsisi.com/kuru-ciltler-icin-hizli-maske-onerileri/
https://guzellikcarsisi.com/cadilar-bayraminda-cocuklari-izleyebilecegi-muthis-filmler/
https://guzellikcarsisi.com/aile-ile-izlenebilecek-harika-film-onerileri/
https://guzellikcarsisi.com/selulit-neden-olur/