Deprem rüyası gören kişilerin sıkıntı içerisinde kalacakları, maddi veya manevi huzursuzluk yaşayacakları yorumlanmıştır. Rüyada deprem olduğunu görmek kişinin iş hayatındaki...
13.04.2021
0
Atın rüyada görülmesinin birçok türünde hayırlı yorumlar bulunurken, at etinin yenmesi ise şerre yönelik yorumların yapıldığı bir durumdur. Rüyada at...
05.04.2021
24
Mide ağrısı, zaman zaman yaşanılan ve kişinin gününü etkileyen bir rahatsızlıktır. Mide ağrısı artarak midede yanma hissine de dönüşür. Çoğu...
26.03.2021
40
Mide iç yüzeyini sarmalayan ve mukoza adıyla bilinen zarın iltihaplanması durumuna Gastrit denir. Bu rahatsızlığa sahip olan kişilerin yiyecek ve...
18.03.2021
43

Heidi Klum Diyeti

20.07.2015
433
Heidi Klum Diyeti
REKLAM ALANI

Heidi Klum Diyeti

Yaz ayları ve yakıcı sıcaklar kendisini iyiden iyiye hissettirdiğinde, diyet arayışları tekrar hız kazanıyor. Daha geçen dönemlerde popüler olan bir diyet listesi rafa kaldırılırken, başka bir diyet listesi çok popüler hale gelebiliyor. Alman manken Heidi Klum 4 çocuk annesi bir anne. Kendi adını taşıyan Heidi Klum diyeti sayesinde formundan bir şey kaybetmediği gibi, halen dünyada en çok aranılan mankenlerden biri olmayı da sürdürüyor. Bu diyet sayesinde kolaylıkla 15 günde 6 kilo verileceğini söyleyen Alman modelin diyet sırları ise şöyle sıralanabilir:

  • Heidi Klum diyeti incelendiğinde diyetin belki de en önemli özelliği sabah kalkar kalkmaz içilen protein takviyesi yapılmış meyve kokteylleri. Örneğin sabah aç karnına içilen limonlu bir içecek vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olurken, yakıcı özellikleriyle de kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmanın daha kalkar kalkmaz çalışmasını sağlar.
  • İçilen bu kokteylden yarım saat sonra yapılan kahvaltı şekersiz çay ve sebzeli omletten oluşuyor. Omlet bol proteinli ve tok tutan özelliğinin yanı sıra, içinde muhteva ettiği sebze de alınan proteinin vitamin bakımından desteklenmesini sağlar.
  • Öğle yemeği menüsünde ise tavuk(yağsız), zeytinyağlı brokoli ve yenilebildiği kadar salata var. Bu menü gün ortasında hem bağırsakları, hem de sindirim sistemini rahatsız etmezken, tok tutucu özelliğiyle de mideyi rahatlatıyor.
  • Akşam yemeği olarak da 1 kase yoğurt(yağlı ya da yağsız olması önemli değil) ve bir porsiyon yağsız hindi yenilebilir.
  • Ara öğünlerde ise yine salatayla, bir adedi geçmemek ve çok şekerli olmaması koşuluyla meyve yenilmesi tavsiye ediliyor. Heidi Klum diyeti olmazsa olmazlarından biri olan egzersiz yapılması da, asla ihmal edilmemesi gereken bir yön olarak göze çarpıyor.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.