Henüz 2024 dayken Silinmeden Önce Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Muhteşem Disney Filmleri

Henüz 2024 dayken Silinmeden Önce Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Muhteşem Disney Filmleri

Çocuğumla hangi filmi izleyebilirim?, Ne izlemeli 11 yaş?, 8 yaşındaki çocuk ne izlemeli?, Ailece ne izlemeli? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > Henüz 2024 dayken Silinmeden Önce Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Muhteşem Disney Filmleri
24 Ocak 2020
717 okunma
Henüz 2024 dayken Silinmeden Önce Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Muhteşem Disney Filmleri

2020’ye muhteşem Disney yapımlı filmleri izlemeden gireceğinizi düşünmediniz değil mi? Disney filmleri her zaman, 7’den 70 e büyük keyifle izlenilebilen filmler olmuştur. Durum böyleyken, henüz Netflix’den kalkmalarına izin vermeden çocuklarınızla birlikte veya tek başınıza izleyebileceğiniz filmleri, film gecenize eklemek harika olacaktır! İşte film seçmenize gerek kalmayacak, Netflix’de bulunan en iyi Disney filmlerinden oluşan 8 maddelik liste;

1- Christopher Robin

Bu sevimli ayıyı izlemekten gerçekten çok zevk alacaksınız…

Yönetmenliğini MarcForster’in yaptığı bu muhteşem dram-komedi filmi, genç bir adamın yıllar sonra çocukluk arkadaşları ile bir araya gelmesini konu almaktadır.İş ve aile dengesini korumakta zorlanan Christopher’ın iş sebebiyle bir aile yolculuğunu kaçırmasının ardından, sevimli dostu WinniethePooh tarafından ziyaret edilmesi ve sevimli ayının yardıma ihtiyacı olması ile olaylar devam etmektedir. Yetişkinler başta olmak üzere herkesten fazlaca beğeni toplayan bu filmi hemen izleyin!

2-Cars 3

Efsanelerden!

Yine büyük küçük dinlemeden neredeyse herkesin hayran olduğu bir seri; Arabalar. Arabalar 3’te ise, meşhur Şimşek McQueen’i kendisinden daha genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmasını ve ardından nasıl pistlere döndüğünü konu almaktadır. Bol maceralı bu animasyon filmi, bol aksiyon içermesine rağmen adeta izleyen herkesin içini ısıtacaktır.

3-Atlantis: Kayıp İmparatorluk

Nefes kesici bir serüvene çıkmaya hazır mısınız?

Kirk Wise ve GaryTrousdale’ın yönetmenliğini üstlendiği bu muhteşem film, herkes tarafından tanınan ünlü maceracı ThaddeusThatch ve onun torunu olan MiloThatch’ıkonu edinmektedir. Yine büyük küçük herkesin izlemekten inanılmaz zevk aldığı bu filme, siz de mutlaka bir şans vermelisiniz!

4-Bolt

Favori filminiz olma ihtimali çok yüksek!

Bütün çocukların gözlerini ekrandan ayırmayarak izlediği bu film de aslında efsanelerden sayılmaktadır. Bolt, süper güçleri olduğuna fazlasıyla inanan, tüm yaşamını bir aksiyon televizyon şovu olarak sürdürmüş olan ama sonunda gerçek dünyayla yüzleşmek zorunda kalan sevimli bir köpektir. Bu sevimli köpeğin macerasını izlemekten çok keyif alacaksınız!


5-Chicken Little (Cesur Civciv)

Başı asla beladan kurtulmuyor!

Gökten düşen bir meşe palamudunu gördükten sonra gökyüzü yere düşüyor diye herkesi panik haline sokup daha sonra itibarı yerle bir olan civcivin tepesine daha sonra gerçekten gökyüzünden bir parça düşecektir ve civciv bu kez bunu, yalnızca birkaç arkadaşıyla paylaşarak dünyayı kurtarmaya çalışacaktır. Siz de bu sevimli civcive eşlik etmek ister misiniz?

6-Princess Diaries 2: Royal Engagement (Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı)

Eş adayının ve prensesin başı dertte gibi görünüyor…

Film, tahtı ele geçirmek isteyenlerin ardından, Mia’nın taç giymesini ancak bekar bir kadının kraliçe olamayacağını, dolayısıyla Kraliçe Clarice, Mia’dan 30 gün içerisinde bir eş bulmasını istemesini konu almaktadır. Bunun ardından gelişen olaylar, izleyenleri adeta bir aile filmi değilmişçesine ekrana kilitlemektedir…

7-Black Panther

Fazlasıyla başarılı bir film…

Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T’Challa’nın hakkı olan tahta sahip çıkmak için her şeyden izole yaşayan fakat teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri dönmesini fakat bunun ardından güçlü bir eski düşmanın yeniden ortaya çıktığında T’Challa’nın yeterliliğinin test edilmesini konu almaktadır. 7.3 IMDb puanı ile birçok kişinin hayran olduğu bu film, kesinlikle izlenmeye değiyor!

8-Thor: Ranganarok

Bütün seriyi izlemeniz şiddetle tavsiye edilir!

Thor serisinin üçüncü filmi olan ThorRanganarok, yaklaşmakta olan Norse kıyametini ve Asgard’tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkış yolu bulamamasını konu almaktadır. Daha çok 12 yaş ve üzeri çocuklarınızla izleyebileceğiniz bu filmi izledikten sonra bugüne kadar neden izlememişim diyeceksiniz!

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/disney-worldresort-da-yapilabilen-en-pahali-8-seyi-ogrenmek-isteyenler-icin-bilgiler/
https://guzellikcarsisi.com/kadin-yonetmenler-ve-harika-filmleri-neler/
https://guzellikcarsisi.com/ekim-icin-film-onerileri-neler/
https://guzellikcarsisi.com/banyoda-yapilan-yanlis-aliskanliklar/
https://guzellikcarsisi.com/cadilar-bayraminda-cocuklari-izleyebilecegi-muthis-filmler/