Joanna Krupa | Güzellik Çarşısı

Joanna Krupa

Joanna Krupa Kim?, Joanna Krupa Evli Mi?, Joanna Krupa Hangi Ülkeden?, Joanna Krupa Dini Ne? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Joanna Krupa
04 Ocak 2015
1.759 okunma
Joanna Krupa

Adı: Joanna Krupa

Tam Adı: Joanna Krupa

Doğum Tarihi: 23.04.1979

Kilosu: 51 kg

Boyu: 1.70m

Nerede Doğdu: Varşova, Polonya

Joanna Krupa hakkında bilgi

Hayatı: Polonya’nın Varşova kentinde dünyaya gelen Joanna Krupa 3 kız kardeşin en küçüğüdür. Polonya kökenli Amerikalı manken ve sinema oyuncusudur.

Joanna Krupa boyu kaç

Kendisi gibi modellik yapan iki ablası bulunmaktadır. Ailesi ile birlikte kendisi 5 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmişlerdir. Bu ülkede Illinois eyaletine bağlı Chicago’ya yerleşip hayatlarını sürdürmüşlerdir.

Joanna Krupa yaşı kaç

Ünlü model 19 yaşına geldiği zaman ailesinden ayrılarak Los Angeles’e yerleşmiştir. Joanna, halen Los Angeles şehrinde hayatını sürdürmektedir.

Joanna Krupa nereli

Joanna Krupa birçok ünlü dergiye poz vererek bu dergilerin kapak yıldızı olmuştur. Dergiler arasında FHM, Personal, Inside Sport, Stuff, Steppin’in Out, Teeze ve Maxim gibi dünyaca dergiler bulunmaktadır.


Joanna Krupa resimleri

2005 yılı Haziran ayı’nda ünlü erkek dergisi Playboy dergisinde resimleri çıkmıştır. Yine aynı sene dünyanın en güzel mayo mankeni seçilmiştir. Dünyaca ünlü erkek magazin dergisi olan Maxim dergisi okuyucuları arasında 2006 yılında yapılan bir ankette En Seksi 100 Listesi’nde 61. seçilmiştir.

Joanna Krupa doğum tarihi

2004 yılına ait  “Dragon Cruse: Max Havoc isimli sinema filminde Jane Goody adlı karaktere can vermiştir. Joanna sıkı bir hayvan hakları savunucusudur. Bunu da göstermek için hayvan hakları koruyucusu olan PETHA için soyunmuştur.

Joanna Krupa görselleri

Kampanyanın sloganı ise “ Kürk Giymektense Hiçbir Şey Giymemeyi Tercih Ederim” diye ilginç bir slogandır. Ünlü manken 2013 yılında evlilik hayatına adım atmıştır. Ünlü model TV dizilerinde de oynayarak oyunculuk kariyerine katkıda bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/ruyada-bebek-emzirmek/

https://guzellikcarsisi.com/anne-hathaway/

https://guzellikcarsisi.com/bar-refaeli/

https://guzellikcarsisi.com/charlize-theron/

https://guzellikcarsisi.com/23-yasin-sevilmemesinin-nedenleri/