Sizin de bildiğiniz gibi çok fazla alkol tüketen ve sağlıksız beslenen kişilerde karaciğer yağlanması durumu yaygın olarak görülür. Bu durumun...
15.01.2021
6
Demir, en çok rastlanılan kansızlık türüdür. Vücudun ihtiyacı olan demir oranının karşılanmaması sonucunda ortaya çıkar. Kadınların %35’inde ve erkeklerin %20’sinde...
15.12.2020
85
Rüyada denizin yeri özellikle güç, iktidar, devlet ve yükselmeyle ilgili yorumlara sahiptir. Devlet başkanları, patronlar, kararlarına saygı duyduğunuz ve konumunuzu...
06.12.2020
169
Grip influenza ismi verilen virüsün meydana getirdiği ateş, eklem ağrıları, kas ağrıları, titreme, kuru öksürük, halsizlik, bitkinlik ve baş ağrısı...
05.12.2020
181

Joanna Krupa

04.01.2015
1.017
Joanna Krupa
REKLAM ALANI

Adı: Joanna Krupa

Tam Adı: Joanna Krupa

Doğum Tarihi: 23.04.1979

Kilosu: 51 kg

Boyu: 1.70m

Nerede Doğdu: Varşova, Polonya

Joanna Krupa hakkında bilgi

Hayatı: Polonya’nın Varşova kentinde dünyaya gelen Joanna Krupa 3 kız kardeşin en küçüğüdür. Polonya kökenli Amerikalı manken ve sinema oyuncusudur.

Joanna Krupa boyu kaç

Kendisi gibi modellik yapan iki ablası bulunmaktadır. Ailesi ile birlikte kendisi 5 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmişlerdir. Bu ülkede Illinois eyaletine bağlı Chicago’ya yerleşip hayatlarını sürdürmüşlerdir.

Joanna Krupa yaşı kaç

Ünlü model 19 yaşına geldiği zaman ailesinden ayrılarak Los Angeles’e yerleşmiştir. Joanna, halen Los Angeles şehrinde hayatını sürdürmektedir.

Joanna Krupa nereli

Joanna Krupa birçok ünlü dergiye poz vererek bu dergilerin kapak yıldızı olmuştur. Dergiler arasında FHM, Personal, Inside Sport, Stuff, Steppin’in Out, Teeze ve Maxim gibi dünyaca dergiler bulunmaktadır.

Joanna Krupa resimleri

2005 yılı Haziran ayı’nda ünlü erkek dergisi Playboy dergisinde resimleri çıkmıştır. Yine aynı sene dünyanın en güzel mayo mankeni seçilmiştir. Dünyaca ünlü erkek magazin dergisi olan Maxim dergisi okuyucuları arasında 2006 yılında yapılan bir ankette En Seksi 100 Listesi’nde 61. seçilmiştir.

Joanna Krupa doğum tarihi

2004 yılına ait  “Dragon Cruse: Max Havoc isimli sinema filminde Jane Goody adlı karaktere can vermiştir. Joanna sıkı bir hayvan hakları savunucusudur. Bunu da göstermek için hayvan hakları koruyucusu olan PETHA için soyunmuştur.

Joanna Krupa görselleri

Kampanyanın sloganı ise “ Kürk Giymektense Hiçbir Şey Giymemeyi Tercih Ederim” diye ilginç bir slogandır. Ünlü manken 2013 yılında evlilik hayatına adım atmıştır. Ünlü model TV dizilerinde de oynayarak oyunculuk kariyerine katkıda bulunmuştur.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.